"Złamał wszelkie standardy". Poseł PSL Andrzej Pałys zawieszony w prawach członka klubu

Poseł PSL Andrzej Pałys został zawieszony w prawach członka klub. - Złamał wszelkie standardy obowiązujące w klubie - tłumaczy w TVN 24 Stanisław Żelichowski. Złamanie standardów, to dziwne zachowanie świętokrzyskiego posła, który dzisiaj rano przed Sejmem wyglądał na pijanego.
Słaniającego się na nogach posła zauważył przed hotelem poselskim o godz. 11 reporter TVN. Mężczyzna chybotliwie się poruszał, niewyraźnie mówił. Na pytanie dziennikarza, czy dobrze się czuje, Pałys odpowiedział niewyraźnie, że owszem. Nie chciał odpowiadać na inne pytania, wsiadł do nie swojego samochodu i... siedział.

Wyraźnie zaskoczony sytuacją, szef klubu PSL Stanisław Żelichowski poinformował, że Andrzej Pałys został zawieszony w prawach członka klubu. - Mam nadzieję, że przygotuje się do rozmowy ze mną, ustalimy jaka była tego przyczyna i czy można mu pomóc - mówił TVN24. - W żaden sposób nie chcę tego usprawiedliwiać, to było naganne, wbrew wszelkim ustaleniom klubowym, tym pisanym i tym niepisanym i tego nie powinien w żaden sposób zrobić. My w klubie się nie upijamy - dodał.

Żelichowski powiedział, że widział Pałysa rano na głosowaniach w Sejmie. - Podałem mu rękę i nie wyczułem od niego żadnych oznak alkoholu. To musiało być jakieś gwałtowne zdarzenie. Może byłem za mało wyczulony - mówił. Zawieszonego posła odwieziono do domu.Komentarze (118)
"Złamał wszelkie standardy". Poseł PSL Andrzej Pałys zawieszony w prawach członka klubu
Zaloguj się
 • r0b0l

  Oceniono 21 razy 17

  Edgara nie zawieszono, Kruk była przemęczona posłowaniem, speców od rajdów melexami też nie, Kwach się zataczał z powodu jakiejś choroby tropikalnej, wielu innych polityków również do abstynentów nie należy. Z tego co mi wiadomo peselaki za kołnierz też nie wylewają.
  Żeby aż tak? No chyba że to były jakieś dopalacze buchnięte ze strategicznych rezerw śp prezydenta
  ;)))))))))

 • zegareek

  Oceniono 18 razy 14

  zapytajcie PIS, co się stało...winna jest Platforma Obywatelska !!!
  NA PEWNO !!!!
  to jest najoczywistwsza oczywistość , że to Platforma rozpoczęła mordowanie PSL - dosypali mu trucizny, tylko za mało!
  UWAGA !
  morduja PSL !
  demokracja jest zagrożona !!!

 • henry.rollins

  Oceniono 12 razy 12

  Powodem zawieszenia jest zapewne to, że dał się głupio złapać. Wg mnie najlepsza część komedii rozegrała się wtedy, gdy wpakowal się do obcego auta:D

  PSL Piją Sobie Ludzie

 • rosomak_1

  Oceniono 16 razy 12

  Z czego znowu robicie proble? Że facet sobie wypił? Wolę jednego pijanego posła z PSL niż wszystkich trzeźwych z PiS. Bełmot tych z PiS jest bardziej niezrozumiały. Kto zaś nigdy nie wypił i nie pobełkotał niezrozumiale nie wie, jakie to piękne w tym dniu uczucie. Posłowi jedynie co można zrobić, to współczuć, że jutro będzie miał kaca.

 • grali1

  Oceniono 13 razy 11

  Ten gość jest o potęgę mniej szkodliwy niż ten po prochach co ciągle potęguje nienawiść.
  Naganne jest po pijaku przyjść do pracy, ale kryminalne jest to co wygaduje Kaczyński -
  a jakoś żadne sankcje dyscyplinujące go nie spotykają.

 • led2007

  Oceniono 17 razy 11

  Lepszy nawalony poseł PSL, niż trzeźwy ale natchniony pisowiec

 • 11krzych

  Oceniono 13 razy 11

  Posła chłopskiego za wódkę zawiesili ? A co na to wyborcy ?
  Przecież nie gadał głupot jak malec po małpeczkach.
  Kawał chłopa, to mocny łeb ma. A że się zataczał, to może miód pił, nie idzie w głowę tylko w nogi.

 • krasnoludek524

  Oceniono 9 razy 9

  To z rozpaczy, że żaden dziennikarz w ostatnich 3 miesiącach nie przeprowadził z nim "wywiada" i nie zaprosił na bezalkoholowego "mitinga" ;)))

  Te ze świętokrzyskiego to maja jakieś słabe głowy ( wcześniej zbetonowany leżał na holu hotelu poselskiego Grzegorek lub podobne nazwisko ).

  A możne to w Warszawie takie niezdrowe powietrze :), bo chłop ze świętokrzyskiego przyjechał i pewnie zatruł się "spalynamy" jak wyszedł z restauracji sejmowej zaczerpnąć świeżego powietrza.

  Oj, bidule te nasze posły wałka i durszlaka połowicy nad głową nie czują to harcowniki takie ;))))

 • tadeuszp3

  Oceniono 13 razy 9

  @ funny5 - ona tylko "coś tam, coś tam.." :):)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX