Janusz Korwin-Mikke będzie felietonistą "Super Expressu". "Chcieliśmy mieć postać kontrowersyjną"

Janusz Korwin -Mikke, kontrowersyjny polityk i kandydat w tegorocznych wyborach prezydenckich będzie stałym felietonistą "Super Expressu" - poinformował "Presserwis".
Janusz Korwin-Mikke ostatnie lata spędził w politycznym niebycie. O swojej osobie postanowił przypomnieć przy okazji wyborów prezydenckich. Kontrowersyjne wypowiedzi i niekonwencjonalne zachowania okazały się skuteczne. Korwin-Mikke z nieco lekceważonej postaci wyrósł na kandydata, który w wyborach zdobył dobrą, czwartą pozycję. Ten outsider polityki postanowił skorzystać ze swoich pięciu minut odkurzonej sławy.

Wkrótce wystąpi w nowej roli. Tym razem swoimi przemyśleniami będzie się dzielił się nie tylko na wiecach czy spotkaniach partyjnych ale w felietonach publikowanych na łamach "Super Expressu". Jak informuje "Presserwis" popularna bulwarówka zaproponowała Korwin-Mikkemu stałą współpracę. - Chcieliśmy mieć w "Super Expressie" felietonistę, który jest postacią kontrowersyjną, z którego opiniami trzeba się będzie zmierzyć - tłumaczy Sławomir Jastrzębowski, redaktor naczelny "Super Expressu". Polityk zadebiutuje w jutrzejszym numerze. Felietony jego pióra mają ukazywać się w każdy wtorek.

Więcej o:
Skomentuj:
Janusz Korwin-Mikke będzie felietonistą "Super Expressu". "Chcieliśmy mieć postać kontrowersyjną"
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX