Zmiany w TVN. "Teraz my!" znika na stałe. Rymanowski na wakacje

W poniedziałek stacja TVN nadała ostatni odcinek programu publicystycznego "Teraz my!". Średnio oglądało go ok. 1,9 mln widzów, choć od początku tego roku jego popularność spadała. To nie jedyne zmiany w stacji. Latem z ramówki TVN24 znika program Bogdana Rymanowskiego. Zastąpi go Andrzej Morozowski i Jarosław Kuźniar, którzy poprowadzą własny program "Rozmowa bardzo polityczna".
Program Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego był emitowany w TVN od września 2005 roku. Największą średnią widownię miał w 2006 (2 mln) i 2007 roku (2,2 mln osób). Jesienią nie wróci już do ramówki TVN. Jego prowadzący mają nowe plany zawodowe. Tomasz Sekielski planuje zająć się kręceniem filmów dokumentalnych. Andrzej Morozowski zostaje na antenie TVN24. Ma tam na zmianę z Jarosławem Kuźniarem poprowadzić program "Rozmowa bardzo polityczna". Jak informuje "Presserwis" nowa pozycja w ramówce ma w wakacje zastąpić program Bogdana Rymanowskiego.

Nową audycję w lipcu poprowadzi Morozowski (rozmowy będą emitowane do 23 lipca). W sierpniu jego miejsce zajmie Jarosław Kuźniar, gospodarz porannego pasma TVN 24.

Więcej o: