GAPA FASHION

Dać kobietom poczucie elegancji i bycia na czasie w odniesieniu do aktualnych trendów.
Nazwa firmy: GaPa Fashion

Lokalizacja: Sieć GaPa Fashion obejmuje dziewięć salonów firmowych w Warszawie, Radomiu, Katowicach, Gdańsku, Gdyni, we Włocławku, Wrocławiu, w Białymstoku i Gliwicach. Ponadto firma współpracuje z 24 sklepami partnerskimi. Adresy wszystkich salonów są dostępne na stronie www.gapafashion.pl.

Dostępny asortyment: Odzież damska casual, elegancka i wieczorowa. W ofercie są sukienki, suknie, kostiumy, bluzki koszulowe, eleganckie spodnie, płaszcze. Ponadto marka ma w sprzedaży akcesoria: szale i apaszki.

Wystrój sklepów: Wystrój salonów jest prosty i nowoczesny. To głównie połączenie bieli, czerni i srebra. W sklepach nie ma stałego podziału na konkretne działy.

Ceny: od 99 ZŁ (bluzki i topy dzianinowe) do 1199 ZŁ (płaszcz z obszyciem z naturalnego futra).

Nowe dostawy: Kolekcja uzupełniana raz w tygodniu.

System płacenia: Gotówka, karty płatnicze

Przymierzalnie: Wyposażone są w duże lustra, pufy, dywaniki oraz wieszaki. Do przymierzalni można wziąć jednorazowo trzy rzeczy. Na specjalne życzenie klientka może wziąć większą liczbę ubrań, po uzgodnieniu tego z obsługą salonu.

Dostępne rozmiary: od 36 do 46; wybrane modele są dostępne nawet do rozmiaru 50.

System zwrotów i wymiany: W salonach GaPa Fashion nie ma możliwości zwrotu zakupionego towaru. Wymiana ubrań jest możliwa w ciągu trzech dni od daty zakupu. Warunkiem wymiany jest okazanie paragonu.

Czynne: Wszystkie salony GaPa Fashion pracują 7 dni w tygodniu w godzinach otwarcia centrów handlowych, tj. od 10 do 22.