Złota Pała dla twarzy policji?

Nominację do Złotej Pały zdobył w tym roku miedzy innymi rzecznik prasowy policji Mariusz Sokołowski. Nie bez szans jest też kierownik dzielnicowych z Oświęcimia i jeden z naczelników prewencji w Bochni - donosi ?Polityka?.
Złote Pały nie cieszą zwycięzców. Bo to nagroda przyznawana przełożonym, przez policjantów za wyjątkowo głupie rozkazy czy wypowiedzi. Głosować można na policyjnym forum.

Rzecznik policji Mariusz Sokołowski ma szansę na Złotą Pałę za wypowiedź o policyjnym proteście przeciwko niskim zarobkom. Policjanci przysyłali do Komendy Głównej Policji aluminiowe sztućce. Sokołowski pytany gdzie one są odparł, że trzeba ich szukać w bufecie. Rzecznik chyba nie jest lubiany na forum, bo skomentował żartem akcję, która była żartem.

Sokołowski: Dzisiaj użyłbym innej formy


Szansę na Złotą Pałę ma też kierownik dzielnicowych z Oświęcimia, który kazał policjantom iść za biegającym psem żeby zaprowadził ich do właściciela. Wtedy można będzie go ukarać mandatem za puszczenie czworonoga bez smyczy.

Jeden z naczelników prewencji z Bochni zasłużył się z kolei tym, że kazał patrolowi wracać na ulicę i pokazać się dopiero wtedy, gdy "będą mieli wyniki".

Serwis policyjni.pl poleca: Chciał dać łapówkę - skończył w areszcieWięcej o: