Udany dzień próby Polaków

PRZEGLĄD PRASY. W próbie generalnej przed Euro 2008 Polacy zremisowali z Danią 1:1. Polskie media są zgodne. Sprawdzian udany, ale na Niemców to zdecydowanie za mało!
Żurawski jak Ronaldo, Krzynówek z prawej nogi - zobacz na Z czuba.tv

"Polska The Times": Nadzieja umiera ostatnia

W meczu z Danią, który zakończył się remisem 1:1. momentami gra podopiecznych Leo Beenhakkera mogła napawać optymizmem. Tylko momentami! Trzeba żyć nadzieją, że eksplozji formy doczekamy się w najbliższą niedzielę. A jak wiadomo nadzieja umiera ostatnia.

"Rzeczpospolita": Udana próba

W meczu z Niemcami Polacy muszą grać podobnie taktycznie, ale szybciej, dokładniej i ostrzej. I pewnie tak będzie.

"Gazeta Wyborcza": Z Niemcami ma być lepiej

- Nie można grać, tak jak my przed przerwą - mówił Jacek Bąk po remisie z Danią. Duńczycy mieli być Niemcami i nieźle odegrali rolę pierwszych rywali Polaków.

"Dziennik": Lindeman: Kondycja na pewno nas nie zawiedzie

Czy to co zobaczyliśmy w meczu z Danią jest już tym, czego możemy się spodziewać na mistrzostwach? - Nie. Przygotowania polegały na tym, że ostateczną datę przygotowań przyjęliśmy na 8 czerwca, czyli mecz z Niemcami. Były trzy tygodnie na dojście do formy. Mamy jeszcze tydzień - odpowiada fizjolog kadry Michale Lindeman.

"Przegląd Sportowy": Powiało nadzieją

Nie rezygnujmy z Żurawskiego i nie przechodźmy na system 4-4-2. Wtedy może się udać. Jedno jest pewne grając tak jak w niedzielę nie mamy żadnych szans żeby ograć Niemców na Euro.

"Metro": Ostatni krok do Euro

- Idziemy krok po kroku, tak jak chce selekcjoner. Choćby to pokazuje, że z Niemcami możemy zagrać naprawdę dobrze, bez względu na przeszłość - gazeta cytuje Maciej Żurawskiego.

"Życie Warszawy": Idealny wynik przed Euro

Remis 1:1 z Danią pokazał, że Polacy są lepiej przygotowani do wielkiej imprezy niż dwa lata temu. Czy to wystarczy?

"Fakt": Gotowi do Euro

- Możecie być pewni, że jesteśmy dobrze przygotowani do Euro - gazeta cytuje trenera "biało-czerwonych" Leo Beenhakkera.

"Super Express": Żuraw jak Ronaldo (też nie strzela karnych)

Zwycięstwo miało Polakom dać pewność siebie przed Euro. Podopieczni Beenhakkera nie spisali się jednak tak jak oczekiwała publiczność. Grali zbyt wolno jakby leniwie, a Maciej Żurawski nie strzelił karnego.