Beenhakker: Ludziom, którzy przejmują się wynikami, przypominam...

Trener reprezentacji Polski Leo Beenhakker chwali swoją drużynę za grę w defensywie. Informuje również, że Żewłakowowi nic nie dolega
Żurawski: Nie wymagajmy cudów od Rogera

Smolarek o meczu: Graliśmy dobrze, ale to tylko trening

- Co do kontuzji - Michał Żewłakow jest zdrowy, Jakub Błaszczykowski każdego dnia czuje się lepiej, we wtorek wznowił treningi. Będzie gotowy na Euro. Co do Łobodzińskiego musimy czekać na badania.

Mówiłem wczoraj, że do Euro przygotowujemy 23 piłkarzy, a nie jedenastu. Ludziom, którzy przejmują się rezultatami przypominam, że gotowi mamy być za dziesięć dni.

Cieszę się, że dobrze graliśmy w defensywie, to było nasze zadanie. Albania nie miała ani jednej okazji. Także dzięki świetnej grze defensywnej pomocników. Widać było różnicę pomiędzy poniedziałkową drużyną, która zremisowała z Macedonią, a tą która wygrała z Albanią.

Wszyscy widzieli, że nasi bohaterowie są zmęczeni. Od jutra zmienimy charakter treningów, będziemy ćwiczyć m.in. stałe fragmenty gry.

W poniedziałek mówiłem, że z problemem Matusiaka musze się przespać. I źle spałem, tak jest zresztą od tygodnia. I to nie jest wina Radka. Może powietrza, może kawy?

Zobacz bramkę Żurawskiego - Z czuba.tv

Blogi:

Jak Żurawski załatwił Rogera

Czyżby Roger ożywił trupa