Lampard: Czuję się emocjonalnie wypruty

- Czuję się emocjonalnie wypruty po wydarzeniach z ostatnich tygodni - mówił po meczu Frank Lampard, któremu przed kilkoma tygodniami zmarła matka.
Cristiano Ronaldo: Już myślałem, że to będzie najgorszy dzień mojego życia

Manchester z Pucharem Europy

- Myślę, że przeważaliśmy w tym meczu. Trzeba przyznać, że United w pierwszej połowie mieli więcej z gry, ale kiedy się obudziliśmy wyglądaliśmy na silniejszą drużynę. John się poślizgnął - to jest bardzo okrutne. On przecież jest "Mr. Chelsea", pragnął tego najbardziej z nas wszystkich. Chcę tylko powiedzieć, że nie wielu piłkarzy stoperów podeszłoby do karnego. Jeszcze będzie o nas głośno - powiedział Frank Lamaprd. - Czuję się emocjonalnie wypruty po wydarzeniach z ostatnich tygodni - dodał piłkarz, któremu przed kilkoma tygodniami zmarła matka.

- Co mogę powiedzieć? W drugiej połowie dominowaliśmy... trafiliśmy raz w słupek i raz w poprzeczkę. Co do karnego Johna, mogę powiedzieć tylko tyle, że to dzięki niemu tu dziś jesteśmy. Mieliśmy trudny okres. Jestem bardzo dumny ze swojej drużyny. To nie jest ostatni finał dla Chelsea - stwierdził trener londyńczyków.

Kuszczak: Cały zespół zasłużył na wielkie Glory