Manchester: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

- Nie wiem co powiedzieć. Myślałem, że przegramy po tym jak nie strzeliłem karnego - mówił zaraz po finałowym meczu LM Ronaldo.
Lampard: To było okrutne

Manchester z Pucharem Europy

- Myślałem, że to będzie najgorszy dzień mojego życia, ale koledzy wierzyli w zwycięstwo i wygrali mimo mojego pudła. Jestem z nich dumny . Karne to loteria. Uważam, że zasłużyliśmy na zwycięstwo. W przekroju całego spotkania byliśmy lepsi - mówił szczęśliwy Portugalczyk. - Mógł być najgorszy, a został najszczęśliwszym dniem mojego życia - mówił dalej. Wcześniej dodał, że zostanie na Old Trafford.

Sir Alex Ferguson stwierdził z kolei, że tak dobrej ekipy nigdy wcześniej nie prowadził. - Pierwszy raz w życiu ważny mecz wygrałem dzięki karnym - dodał trener "Czerwonych Diabłów", który do 10 tytułu mistrza kraju z Manchesterem dołożył drugie zwycięstwo w Lidze Mistrzów. - Jest w tym wszystkim jakieś przeznaczenie. Świetnie graliśmy w pierwszej połowie i powinniśmy strzelić spokojnie trzy bramki. Druga część była dla nich, ale pozbieraliśmy się w dogrywce - stwierdził Sir Alex Ferguson.

Rio Ferdinand współczuł Johnowi Terremu. - Świetnie wykonuje karne na treningach, w tym przypadku nieszczęśliwie się poślizgnął. Zawsze ktoś musi jednak przegrać. - Bardziej się cieszę z tej wygranej niż ze zwycięstwa w 1999 roku - powiedział Ryan Giggs, który występując w tym meczu pobił rekord gier w Manchesterze Sir Bobbyego Charltona. - Zasłużyliśmy na to. Dominowaliśmy w pierwszej połowie. W drugiej oni mieli swoje szanse, ale wytrzymaliśmy - zakończył.

Tak Manchester Untied Puchar zdobywał - relacja Z czuba

Tomasz Kuszczak: Cały zespół zasłużył na wielkie Glory