Mięciel wraca do Polski. Trafi do Lecha albo Legii?

PRZEGLĄD PRASY. Marcin Mięciel zawodnik VFL Bochum planuje powrót do polskiej ligi. Zdaniem ?Przeglądu Sportowego? ofertę złożył mu Lech. Sam zawodnik zgłosił się do Legii - pisze gazeta.
Smuda mówi, że chciałby Mięciela w swoim zespole, bo doskonale pamięta go z czasów, gdy był trenerem Legii. - Silny, szybki, niezły technicznie i potrafi utrzymać się przy piłce. Świetna konkurencja dla Rengifo - mówi o piłkarzu Franciszek Smuda - trener poznańskiego Lecha.

Na te słowa Mięciel reaguje pozytywnie, ale obawia się kibiców Lecha. - Nigdy za mną nie przepadali. Ile się tam nasłuchałem wyzwisk! - wspomina Mięciel.

Sam przyznał, że na razie bliżej mu do Legii.- Niczego w życiu nie można wykluczyć, ale na razie sytuacja jest taka, że w moim imieniu zostało złożone zapytanie do Legii.

32-letni napastnik grał w warszawskim zespole w latach 1995-2001 i odnosił z nim największe sukcesy. W 2001 roku wyjechał z Polski i grał w Niemczech (Borussia Mönchengladbach, VFL Bochum), a także w Grecji (Iraklis, PAOK).