Bryant wyrzucony z boiska, ale Lakers wygrywają

Los Angeles Lakers wygrali ósmy z rzędu mecz, choć w trzeciej kwarcie sędziowie wyrzucili ich lidera - Kobe Bryanta.
W niedzielę zespół z Kalifornii pokonał 111:91 Seattle SuperSonics.

Bryant musial opuścić boisko w trzeciej kwarcie, gdy został ukarany dwoma przewinieniami technicznymi za kłótnie z arbitrami. Lakers do zwycięstwa poprowadził Pau Gasol, który zdobył 22 punkty. Bryant zakończył spotkanie z dorobkiem 21 punktów i 10 asyst.

Niedzielne wyniki: Phoenix Suns - Detroit Pistons 86:116, Toronto Raptors - New York Knicks 115:92, Orlando Magic - Sacramento Kings 112:93, Cleveland Cavaliers - Memphis Grizzlies 109:89, Portland Trail Blazers - Boston Celtics 102:112, Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks 83:99, Houston Rockets - Chicago Bulls 110:97, Seattle SuperSonics - LA Lakers 91:111.

4 Seattle 15 40 273
5 Minnesota 11 43 204