Ta para ma już siedemnaścioro dzieci

To siódma dziewczynka. I siedemnaste dziecko państwa Duggar. Naprawdę imponujący wyczyn.
- Jennifer Danielle urodziła się w czwartek, o 10 rano w szpitalu w Rogers, w Arkansas - poinformowali dumni rodzice, którzy już pół godziny po porodzie zaczęli myśleć o kolejnym potomku. Nie wiemy, czy są jakieś rekordy Guinnessa w tej dyscyplinie, ale państwo Duggar najwyraźniej chcą zdeklasować konkurencję.

- Bardzo chcielibyśmy mieć więcej dzieci. Chodzi zwłaszcza o dziewczynki, bo na razie są w mniejszości (7:10), a my uwielbiamy falbanki i koronki - wyznała Michelle Duggar.

Michelle i jej mąż Jim utrudnili sobie zadanie i uznali, że wszystkie ich dzieci muszą mieć imiona zaczynające się na literę "J". Niby w porządku, ale przy siedemnastu osobach jest to już pewien problem.

Na razie skład gromadki wygląda tak: Joshua, 19 lat; John David, 17; Janna, 17; Jill, 16; Jessa, 14; Jinger, 13; Joseph, 12; Josiah, 11; Joy-Anna, 9; Jedidiah, 8; Jeremiah, 8; Jason 7; James 6; Justin, 4; Jackson, 3; Johannah, niecałe 2 lata.

Duggerowie są już w Stanach sławni. Wystąpili w kilkunastu programach telewizyjnych i zainwestowali w profesjonalną stronę internetową. Można na niej przeczytać, że dzieci zużyły już 90 000 pieluch (liczba rośnie z każdym dniem), a 40-letnia Michelle była w ciąży przez 126 miesięcy, czyli ponad 10 lat. Podziwiamy.