Lewandowska: Posłanka Hojarska ma problem ze sobą

- Nie czuję się obrażona. Posłanka Hojarska ma problem ze sobą i nie odróżnia nagości od topless - powiedziała dziś Sandra Lewandowska telewizji TVN 24. Działaczki Samoobrony pokłóciły się o ocenę wyjazdu Lewandowskiej i Maksymiuka do Egiptu.
- Pani poseł ma problem z oceną rzeczywistości. Nie odróżnia nagości od topless. Ma prawo mieć swoje zdanie, ale nie powinna go głośno mówić. Obraża wszystkie kobiety, które opalają się topless - stwierdziła Lewandowska.

Wcześniej Hojarska skrytykowała posłankę na łamach "Wprost". - Jeśli Lewandowska się chce opalać nago, to niech sobie jedzie na bezludną wyspę. A nie tam, gdzie wszyscy widzą i jeszcze zdjęcia robią - mówiła. Według niej Lewandowska miała powiedzieć, że ''jeśli Hojarska nie popiera opalania nago, to powinna odejść z Samoobrony".

Dzisiaj w rozmowie z TVN 24 Lewandowska zapewniła, że nie chce wyrzucenia Hojarskiej z klubu i podkreśliła, że nie czuje się obrażona. - Z tym ślubem to też był żart. Hojarska bardzo mnie atakowała, więc zażartowałam, że jej nie zaprosimy na ślub - dodała.