PiSkolędy już na płycie!

Już jest! Długo oczekiwana płyta z kolędami śpiewanymi przez polityków Prawa i Sprawiedliwości jest już dostępna, choć na razie dla nielicznych. Przy wigilijnym stole można będzie zaintonować klasyczne bożonarodzeniowe pieśni razem Tadeuszem Cymańskim, Markiem Kuchcińskim oraz Jackiem Kurskim oraz innymi politycznymi i wokalnymi gwiazdami PiS. Niestety na żadnym z trzech nagrań nie usłyszymy premiera Jarosława Kaczyńskiego.
Posłuchaj fragmentu kolędy: ''Cicha noc''

Posłuchaj fragmentu kolędy: ''W żłobie leży''

Posłuchaj fragmentu kolędy: ''Dzisiaj w Betlejem''

O planowanym nagraniu kolęd napisało miesiąc temu "Życie Warszawy". Wtedy miała to być wielka tajemnica i tajemnicą nadal chyba pozostaje. O płycie nie ma słowa na stronie internetowej partii, a płyty są na razie dystrybuowane "nieoficjalnymi" kanałami.

Tadeusz Cymański mówił miesiąc temu, że kolędy parlamentarzyści PiS będą śpiewać na wieczorze opłatkowym. Zaproszenie otrzymają także dziennikarze. Być może wtedy nastąpi uroczysta premiera płyty?

W portalu Gazeta.pl już teraz prezentujemy fragmenty trzech nagranych kolęd. Są to: "Dzisiaj w Betlejem", "W żłobie leży" oraz "Cicha noc".

W partyjnym śpiewaniu w studiu nagraniowym Justyny Steczkowskiej udział wzięli: Dorota Arciszewska, Tadeusz Cymański, Karol Karski, Izabela Kloc, Marek Kuchciński, Jacek Kurski, Tomasz Latos, Tomasz Markowski, Beata Mazurek, Andrzej Mazurkiewicz, Aleksandra Natalii-Świat, Maria Nowak, Zbigniew Romaszewski, Małgorzata Sadurska i Jolanta Szczypińska.

PiS kolędy: