Komentarze (34)
Spóźniona reakcja Ministerstwa Nauki. "Możliwa likwidacja uczelni"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • valhala

  0

  Niestety szkoły nie publiczne dokonują takiego sprytnego manewru polegającego na kontynuowaniu naboru pomimo braku gwarancji istnienia placówki. Szkoły "publiczne" mają inne sposoby. Zakładają filie w w rożnych miastach w Polsce poza kwaterą główną, a po roku - dwóch je likwidują. Studentowi szkoda roku więc kontynuują naukę np ,zupełnie bez związku, bez sugestii :) w Łodzi. Uczelnia zapewnia sobie w ten sposób napływ dużej liczby studentów i i i ? kasę oczywiście.

 • tylkojo

  0

  Cyt.:"Wynika to z konieczności zabezpieczenia praw i interesów studentów". Ha,ha. Ręce opadają. Teraz. a wcześnie co robiło ministerstwo. Całe to szkolnictwo i oświata jest do niczego. Ja po 35 latach pomagam czasem dzisiejszym studentom z matematyki, nie jestem nauczycielem, jestem po studiach technicznych.

 • szpon

  Oceniono 5 razy -1

  Rewolucja w Hiszpanii, Rząd otoczony. Tłumy domagają się jego rezygnacji. Starcia z policją. Streaming live: www.rtve.es/noticias/directo2/ www.livestream.com/globalrevolution www.livestream.com/spanishrevolutionsol

 • losiu4

  Oceniono 2 razy -2

  j kiedys pisałem, ale nigdy dość gdy chodzi o dobro młodzieży naszej kochanej. Otóz przyjmijta do wiadomości ze idac na studia warto wybierać szkoły o jakim takim poziomie. Po to rok w rok publikuje sie rankingi szkół wyższych w poszczególnych kategoriach. I wśród nich spokojnie sobie można wybrać coś dla siebie. Chce okolice mediów i podobne? Szybki rzut oka na tableę i ma, np.:Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej ktorą prowadzi o. Tadeusz Rydzyk. Solidna firm, a nie jakieś przypełowskie barachło :)

  Pozdrawiam

  Losiu

 • rudziutki1989

  Oceniono 5 razy -5

  co za wierutna bzdura, to co piszą redaktorzy tej gazety. Widać w stolycy mało się dzieje ze muszą naginać prawdę. Całemu zamieszaniu winien jest Marek Wysocki człowiek nie kompetentny, który został zwolniony z uczelni za alkoholizm i branie psychotropów. Szkoła bez niego funkcjonuje dalej i preżniej a nowy dziekan robi wszystko aby naprawić jego błędy natomiast on nasyła non stop bzdurne kontrole i donosy bo boli go że starcił prace takie właśnie ścierwa niszczą warunki do nauki studentom pełnym pasji i chęci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX