Komentarze (36)
Jak leczymy raka piersi? Najdrożej na biednym Podlasiu, najtaniej - na bogatym Śląsku. Im starsza pacjentka, tym mniejsze pieniądze
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • abomingo1.1

  Oceniono 1 raz 1

  ZUS nie na kasy ! A więc legalna eutanazja !

 • niestetyzajetekonto

  Oceniono 3 razy 1

  Ciekawe czy urzędniczy "eksperci" wzięli pod uwagę, że koszt leczenia zależy od momentu w którym wykryje się chorobę. Wschód Polski razem z podlasiem to generalnie wsie gdzie profilaktyka leży i pacjentka zgłosi się do lekarza jak już naprawdę jest z nią kiepsko. Moją analizę macie gratis i też niewiele z niej pożytku.

  Nie zmienia to faktu, że pieniądze przeznaczone na leczenie przeżerane są przez NFZtowych "ekspertów" i całą tą resztę zabiurkowych eutanastów, ale to klasyka reform w polskim wydaniu. Zamiast zreformować służbę zdrowia raz zatrudniono na stałe armię urzędników nikogo nie leczących, starających się uzasadnić swoje istnienie tworzeniem statystyk takich jak powyżej. Pieniędzy na leczenie jest więc jeszcze mniej bo trzeba zapłacić biurkowym z ich laptopami którzy wprowadzają dodatkowy chaos swoimi patologicznymi pomysłami.
  Panowie w ministerstwach potrzebują więcej statystyk bo na nic sensownego sami wpaść nie mogą.

 • anna22290

  Oceniono 7 razy 1

  tak lecza w UMERALNI EUROPY POLSCE a raczej NIE LECZA SKANDALICZNA SLUZBA ZDROWIA

 • 7rybek

  Oceniono 7 razy 1

  Też tak postępuje. Im starsza tym mniej płacę.

 • kwa_mac

  Oceniono 2 razy 0

  Widocznie istnieje jakaś tajna rządowa dyrektywa, która nakazuje urzędnikom i funduszowi zdrowia działania mające na celu zmniejszenie liczby emerytów i rencistów. Eutanazja urzędnicza? Niestety, wszystko na to wskazuje. To nie jakaś patologia systemu. To wygląda właśnie na celowe, skoordynowane działania wg jakiegoś morderczego planu. Dostep do leczenia i tanich leków został odcięty. Odbywa sie to pod płaszczykiem walki z pazernymi koncernami farmaceutycznymi. Farmaceuci chca jak najwięcej zarobić. Nie służą ludziom, a sobie. Rząd z kolei chce jak najwięcej zaoszczędzić.
  A Polacy są jak mieszkańcy Kaszmiru, między Indiami i Pakistanem. Są w ogniu konfliktu i giną masowo. Że niewinni, że palcili skąłdki całe swoje życie? Co z tego... Rząd chce odmłodzic społeczeństwo i tylko to się liczy. Według rzadu, cel uświęca środki. A według mnie, rząd uświetni kiedyś cele (więzienne) swoją obecnością.

 • adammichnikoff

  Oceniono 4 razy 0

  ta, ta, dobrze wiemy, że POlityka "zdrowotna" tej ekipy sprzedawczyków to wymuszona eutanazja zbiorowa, ale główna "informacja" dnia jest taka, że Tusk i PO są - mimo spadków popularności - niezatapialni. Bo to zbawcy narodu (wedle jednych) albo judeopolonii (wedle innych). Wam z czerskiej marzy się, by ta sitwa rządziła do końca świata, więc zaklinacie rzeczywistość i będzieci łgać do końca świata i jeden dzień dłużej.

 • mary_ann

  0

  Wybaczcie off-topic.
  Cześć, Jędruch, szkoda, że już nie piszesz swojego lekarskiego bloga, był świetny.
  Może jednak wrócisz do tego?:-)
  Młody zdrowo rośnie?
  Pozdrowienia serdeczne.

 • zuzkazuzka111

  Oceniono 1 raz -1

  Bez żadnego leczenia też będą podobne efekty....
  Więc po co ten biedny NFZ ma płacić cokolwiek....

  Ale powierzchowny artykulik na zamówienie...
  Wstyd autorze, wstyd.

 • prezio2

  Oceniono 5 razy -3

  Wszystkie ostatnie reformy PO są nastawione nie na leczenie i jakąkolwiek poprawę sytuacji zwykłych ludzi tylko na wymordowanie ilu tylko się da. Doczekaliśmy się rządu co wpadł na pomysł że w ramach oszczędności wybije starych i chorych i gra muzyka. Za chwilę zacznie brakować miejsca na cmentarze.
  Nie ma człowieka nie ma problemu - Józef Stalin.

 • 123xxxvvv

  Oceniono 10 razy -8

  potrzebny jest dla wprowadzeniaq normalności a wybicia syjonistów Breywika

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX