Maziarski do "przedstawicieli prawicy": Pamięć im odjęło, czy co? Teraz bronią Stankiewicz, a wcześniej...

- Przedstawiciele prawicy potępiają Stefana Niesiołowskiego za rzekomy atak na Ewę Stankiewicz (...) Mówią to te same osoby, które dopiero co krytykowały Teresę Torańską za opublikowanie wywiadu z Adamem Bielanem. Pamięć im odjęło, czy co? - pyta w "GW" publicysta Wojciech Maziarski.
- Już zdążyli zapomnieć, co sami przed chwileczką opowiadali? - pyta publicysta. I przypomina głośny spór na linii Torańska - Bielan. - Adam Bielan rozmawiał z Teresą Torańską, ale potem zmienił zdanie i zakomunikował, że nie życzy sobie, by zapis jego słów był publikowany. Torańska nie przyjęła tego do wiadomości i wywiad się ukazał w "Newsweeku" - podkreśla.

- Ale był huk! Że to skandal, bo jak można drukować czyjeś wypowiedzi wbrew jego woli. Jak można używać czyjegoś wizerunku wbrew chęciom zainteresowanego. "Torańska uważa się za właścicielkę wyłudzonych od Bielana słów" - grzmiał Piotr Zaremba, a w tym świętym oburzeniu towarzyszyli mu inni publicyści, politycy i propagandziści prawicy - pisze Maziarski.

Czekam, kiedy Piotr Zaremba zapłonie takim samym gniewem jak uprzednio w sprawie Torańskiej. Uważnie strzygę uchem i wytężam wzrok, by przypadkiem nie przegapić tego smakowitego momentu, kiedy huknie: "Stankiewicz uważa się za właścicielkę wyłudzonych od Niesiołowskiego słów!" - dodaje dziennikarz "Gazety Wyborczej".

Niesiołowski przeprosi?

Zachowanie Niesiołowskiego skrytykowali m.in. Reporterzy bez Granic. - Stefan Niesiołowski ma prawo odmówić wywiadu, ale jego agresywne zachowanie było kompletnie nie na miejscu - mówi nam Johann Bihr z organizacji.

Także premier Tusk chce, by Stefan Niesiołowski przeprosił dziennikarkę.

Więcej o:
Komentarze (19)
Maziarski do "przedstawicieli prawicy": Pamięć im odjęło, czy co? Teraz bronią Stankiewicz, a wcześniej...
Zaloguj się
 • archimago7

  Oceniono 17 razy 9

  Nawet trudno powiedzieć, że pisowcy mają moralność Kalego.
  Oni nie mają żadnej moralności.
  Hańba pisowi na wieki.

 • andrzej414

  Oceniono 14 razy 8

  Pisowcy nie mają żadnej moralności . Potwierdzają to codziennie swoim zachowaniem i arogancją . Szlak ich trafia ,że tyle lat rządzi PO i Tusk i nie mogą się dorwać do władzy , dlatego stosują rózne triki z dziennikarką , związkami zawodowymi jedynie slusznymi z Panem Duda na czele . Ale to im tylko zaszkodzi a nie pomoże . Tak dalej Pisowcy .

 • senior2244

  Oceniono 17 razy 7

  Jak Kali ukraść to bardzo dobrze a jak Kalemu ukraść to bardzo źle.A ta pani powinna się głębiej zanurzyć w tym pisowskim szambie i nie pokazywać się ludziom na oczy.Wyjątkowa kanalia.

 • bez_alternatywy

  Oceniono 13 razy 5

  nie przepraszaj Niesioł, ten babsztyl to zakłamany polityczny du_pek kartofla

 • prof.gzymek

  Oceniono 3 razy 3

  Maziarski ma ciekawa fizjonomie -te uszy i nos ,zupelnie do tego nazwiska nie pasuja .Ciekawe czy jego tatus musial zabić w łagrze Polaka na papiery?

 • ambl

  Oceniono 9 razy 3

  Przyjemnie popatrzeć na tych dziennikarskich durniów jak się szmacą

 • saretest

  Oceniono 4 razy 2

  Wow... maziar sie zmazial czyli skompromitował do reszty. Myślenie przyczynowo skutkowe jak i argumentacja u tego typa pseudodziennikarza są na poziomie ucznia który twierdzi ze Australia jest członkiem Unii Europejskiej.

 • kpiarz_w_bulu_i_nadzieji

  Oceniono 6 razy 2

  Ten koleś jest coraz żałośniejszy. Co ma piernik do wiatraka? Co ma przeprowadzenie wywiadu Torańskiej z samą sobą i podpisaniem Bielanem z atakiem fizycznym na kobietę i dziennikarkę?

 • wojtek2784

  Oceniono 1 raz 1

  Maziarski - ty Boży osiołku . Niesiołowski to pośmiewisko Paltformy , "pies medialnej wojny" , podobnie jak Palikot wynajęty do odwracania uwagi od spraw istotnych. A sprawą istotną jest własność banków w Polsce. Banki w Polsce powinny być Polskie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX