18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Reporter na miejscu gangsterskich porachunków. Nagrał egzekucję ofiary [+18]

Reporter brazylijskiej telewizji, który został wysłany na miejsce porachunków gangsterskich, nie spodziewał się, że będzie świadkiem dobijania ofiary. Kamerzysta zarejestrował moment, w którym jeden z bandytów strzela w głowę leżącemu na bruku mężczyźnie. Na szczęście ofiara przeżyła.
Reporter Goncalves Josenildo zjawił się na miejscu gangsterskich porachunków w slumsach w Joao Pessoa jeszcze przed przyjazdem policji i pogotowia ratunkowego. Jak widać na nagraniu, obok leżącej na ziemi ofiary stoją przechodnie. W pewnym momencie do rannego mężczyzny podchodzi nieznajomy w żółtej koszulce i wyciąga broń. Celuje w głowę ofiary i strzela. Wszystko rejestruje kamerzysta.

Zaraz po szokującej scenie Goncalves Josenildo i kamerzysta zaczynają uciekać. Na miejsce wracają dopiero, kiedy zjawia się tam już karetka pogotowia. Ratownicy zabierają ofiarę, która jeszcze żyje. Na szczęście postrzelonego mężczyznę udało się uratować.

Ocenzurowane nagranie ze zdarzenia opublikował na swojej stronie brytyjski Daily Mail. Ze względu na drastyczność, zdecydowaliśmy się go nie zamieszczać.