Dziwne i śmieszne przypadki policji ze zwierzętami [GŁOSOWANIE]

Obława na kobrę, pościg za koniem, pyton pełzający po pociągu, pies blokujący autostradę... Wybierz najśmieszniejszą policyjną historię 2011 roku związaną ze zwierzętami.
Sarny nagrane wideorejestratorem. Przekroczyły prędkość? [WIDEO]

Stado saren wyszło prosto przed radiowóz z wideorejestratorem. Szczęśliwie samochód nie prowadził w tym momencie pościgu za piratem drogowym i jechał powoli. Sarny nie przekroczyły dopuszczalnej prędkości, ale i tak zostały nagrane.

Trzyipółmetrowy wąż pełzał po pociągu

Wąż o długości trzech i pół metra wypełzł wieczorem z paczki przewożonej w pociągu relacji Gdynia-Zakopane. Zamieszanie spowodowane łapaniem gada na stacji w Iławie sprawiło, że skład wyruszył z dworca z opóźnieniem.

Ugryzł pasażera i zajął jego miejsce

Policjanci z Brodnicy zostali wezwani do nietypowej kolizji drogowej. Sporej wielkości pies wtargnął pod jadący samochód, a następnie ugryzł pasażera, wskoczył do jego auta i już nie chciał go opuścić. Potrzebna była interwencja pracowników schroniska dla zwierząt.

Przerażona kobieta: na trawniku jest ogromny...

Do dyżurnego zamojskiej policji zadzwoniła przerażona kobieta i powiadomiła, że na osiedlowym trawniku jest ogromny wąż. Leży sobie. Okazało się, że właściciel wyprowadził gada na spacer.

Suczka zatrzymała ruch na autostradzie [WIDEO]

Na autostradę numer 84, w Portland w USA, wpadł mały piesek właściwie suczka, szpic miniaturowy. Wysunęła się swojej właścicielce z obroży. Ruch stanął, a kierowcy zaczęli wydzwaniać na policję i próbowali złapać psa. Po 20 minutach suczka sama wróciła do domu.

Koza marzła w samochodzie czekając na randkę.

O zwierzęciu pozostawionym przez kilka godzin na mrozie, na tylnym siedzeniu samochodu osobowego, zaalarmowała policję mieszkanka Korsz (Warmińsko-Mazurskie). Pijanego właściciela zwierzęcia odnaleziono w pobliżu auta, przy sklepie spożywczym.

Pirat na czterech nogach. I galop krajową 12 [WIDEO]

Nietypowy pirat drogowy na krajowej "dwunastce". To klacz, która galopowała między jadącymi samochodami. Musieli interweniować policjanci. Niesfornego konia zatrzymali w okolicach Chojna Nowego (woj. lubelkie).

Alarm, mobilizacja służb. Kobra królewska okazała się zaskrońcem [ZDJĘCIA]

Policjanci z Będzina, Dąbrowy Górniczej, Siewierza i z Katowic, a także strażacy zabezpieczali zalew Pogoria IV, bo miała tam grasować kobra królewska. A był to zwykły zaskroniec.

Krowa spowodowała wypadek i uciekła

Krowa wpadła na drogę wprost pod koła tico. Doszło do zderzenia. Jedyną ofiarą wypadku jest tico. Krowie, ani kierowcy nic się nie stało.

Która historia najbardziej ci się spodobała?