Komentarze (26)
Wszyscy ludzie Palikota. Co dziś o nich wiemy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kaszub102

  0

  radujmy sie, margines społeczny ma znowoz swoją reprezentację w sejmie, dziwię się tylko, że w tej pełnej wykluczonych czeredzie są tylko dwie niewiasty, w tym jedna sztucznie przerobiona. Podobnie się dziwię, że w "lewicowej" formacji, 70% to szemrani lokalni badylarze, a nie na przykład pracownice hipermarketów i inne molestowane w pracy. Ale za to jestem pełen podziwu dla Tymochowicza, bo on mógł wprowadzić do sejmy kozy, byle na czele stada szedł pasterz Palikot i krzyczał o reprezentacji antysystemowej na froncie walki o świeckie państwo. Wyborcy Palikota to klienci akwizytorów, wystarczyło opakować "opowieść o świecie". Co ciekawe Palikot najpierw zrobił badania, czy łatwiej będzie kupić immunitety wbijając się między PiS i PO, czy między PO i SLD, wyszło mu jednoznacznie, że 10% leży na ulicy porzucone między siedzibą SLD i PO. Następny numer antysystemowy, będzie skrajnie prawicowy, bo po 4 latach ta zbieranina widłami załadowana na listy, naturalnie się skompromituje i mniej więcej ta sama klientela zagłosuje na "Polskę dla Polaków. Mnie to już tylko bawi, spora gratka dla socjologa, zwłaszcza obserwacje rozmodlonych, wiernych w Palikocie.
  .

 • szary212

  Oceniono 4 razy 0

  Czemu się czepiacie, że ludzie różne ścieżki życiowe mają? To znaczy tylko, że mają życiowe doświadczenie - a jakimi są ludźmi, tak naprawdę, tego - jeszcze - nie wiemy. "Zawodowi" politycy już pokazali, co potrafią. Poczekajmy, co pokażą (pali) "koty".

 • r.maszkowski

  Oceniono 4 razy 0

  Wyraźnie ktoś ma problem z przyjęciem do wiadomości sukcesu RPP.

 • kibic_rudego

  Oceniono 1 raz -1

  ważniejsze jest kto jest w "drużynie" Tuska
  która nas już skubnęła na 40% zadłużenia przez trzy lata

  Po następnych czterech puszcza nas z torbami

 • aa_6

  Oceniono 1 raz -1

  To rzeczywiście jakaś dziwna zbieranina, jak z politycznej łapanki - najwyraźniej nieodzownej, żeby w ogóle móc stworzyć ogólnopolską listę. Według mnie zaledwie dwie osoby rzeczywiście się liczą, czyli W. Nowicka i R. Biedroń, którzy znaleźli się w RPP tylko z powodu głupoty? władz SLD. I ja mam utrzymywać to towarzystwo na bardzo wysokim, jak na Polskę, poziomie konsumpcji, z moich podatków?! Moim zdaniem wszyscy, którzy na nich głosowali - czynię wyjątek dla Nowickiej i Biedronia - po prostu padli ofiarą zręcznie prowadzonej Palikotowi przez Tymochowicza i innych kampanii wyborczej. Szkoda sukcesu wyborczego D. Tuska i PO, bo nie uzyskali 231 głosów i teraz są zależni od Pawlaka, Palikota, Napieralskiego i ich ludzi...

 • zewszad_i_znikad

  Oceniono 3 razy -1

  Jeżeli chodzi o p. Makowskiego i jego wyznanie: no i co w tym sensacyjnego? Naprawdę można być jednocześnie katolikiem i antyklerykałem. Sama mam jednocześnie poglądy antyklerykalne (sprzeciwiam się uprzywilejowaniu KRK i ogólnie utożsamianiu religijności z przynależnością do instytucji) i proreligijne (nie lubię także wojujących ateistów, którzy nazywają religie "bajkami", "przesądami" i "największym złem na świecie" i mają zwyczaj wyśmiewać osoby wierzące za samą ich wiarę - dość często spotykani na forach, kiedy mowa o kościele).
  Głosowałam na Ruch Palikota i cieszę się, że weszły osoby takie, jak Nowicka, Grodzka, Biedroń, Kabaciński (polityka narkotykowa bardzo mnie obchodzi; kolejna rzecz, której jestem przeciwna, to PRZEŚLADOWANIE mniejszości używkowych). Natomiast akurat hodowca norek to dla mnie z założenia człowiek podły. Kiedy wreszcie całkowity zakaz produkcji futer? Ludzkie próżnostki nie mogą stać ponad życiem zwierząt!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX