Komentarze (155)
Wybory 2011. Nowicka "dwójką" Ruchu Palikota w Warszawie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zyks

  Oceniono 14 razy 10

  SLD i PiS tak obrywają po łapach, że Palikot zaczyna mieć szansę...:)

 • thegreatmongo

  Oceniono 16 razy 10

  Mam nadzieje, ze Palikot zdobedzie przynajmniej te 3% zeby dostac dotcje i moc budowac sensowna lewice w tym kraju...

  SLD dla mnie zawsze bylo partia zlodzieji...

  Dajesz Janusz!! Kiedy spoty?

 • analogusr

  Oceniono 11 razy 9

  Ruch Poparcia Palikota na Facebooku. Zapraszamy. 32 tys. zwolenników, pomóż zwiększyć tą liczbę!

 • vapor1

  Oceniono 10 razy 8

  Palikot do Sejmu WEJDZIE z wynikiem okolo 6%. Kropla drazy skale...

 • realgniot

  Oceniono 8 razy 8

  grek.grek

  Nie będzie żadnej debaty, bo wszystkie .... będą się bały.
  Szansą jest dostać się do parlamentu i wygrać w następnych wyborach, co może być dość proste przy odpowiedniej taktyce.
  Oczywiście moherowy beton zostanie i będzie jątrzył jeszcze przez wiele lat, ale jest jakaś szansa, iskierka, że państwo polskie będzie w końcu zaczną ludzie tworzyć dla ludzi, a nie dla systemu. Uznam wtedy, że PRL w końcu mija.
  Partia Palikota dostanie mój głos, bo mam małe dzieciaki i chciałbym, aby ich dorosłe życie przebiegało w cieniu przyjaznego państwa dla ludzi.

 • crimen

  Oceniono 12 razy 8

  Sukcesem Palikota będzie każde parlamentarne krzesło, odebrane wodzusiowsko-populitycznym koteriom obecnego rozdania. Życzę mu wejścia do Sejmu, bo chcę zobaczyć tabuny zawiedzionych mord, które już widziały własne d... w fotelach na Wiejskiej:)))

 • ksks3

  Oceniono 12 razy 8

  Nie przekreślam szans Palikota o ile nie będzie się pchał w tematy dla niego praktycznie niedostępne. Gospodarka, zdrowie, oświata, to nie są tematy dla Palikota. Zresztą życie pokazało, że im mniej zajmują się nimi politycy tym dla nas lepiej.
  Zadaniem Palikota powinno być wyłącznie przywrócenie świeckości Państwa i tylko na tym powinien się skupić. Jeżeli będzie dobrze rozgrywał ten temat ma szanse na swoje kilka procent w sejmie. A to już może wystarczyć do przytarcia nosa watykańskim cwaniakom i może być zaczynem budowy prawdziwie lewicowej partii.

 • traianus-hadrianus-augustus

  Oceniono 7 razy 7

  Tylko Racja Polskiej Lewicy gwarantem powstrzymania wulgarnej i postępującej klerykalizacji Państwa. "Racja" i Ruch Poparcia Palikota wspólnie startują w wyborach parlamentarnych. Głosujmy na lewicę antyklerykalną, zatrzymajmy w budżecie 10 mld PLN wydawane rocznie na Kościół katolicki. Nie pozwólmy, aby urojenia religijne z epoki brązu decydowały o naszych prawach i wolnościach. Zerwać konkordat, dość wspólnych posiedzeń Rządu RP z Episkopatem Polski!

 • villk

  Oceniono 9 razy 7

  niewiem czy ruch Palikota wytrzyma prube czasu ale to co na tej bazie powstanie bedzie po wyborach jedyna praktyczne opozycja o pisu i narodowo bogojaczynianego oszołomstwa

 • crimen

  Oceniono 7 razy 7

  Sudharshan
  Palikot nie jest Lepperem, a w naszym parlamencie była już Polska Partia Przyjaciół Piwa, która była odpowiedzią na totalne zidiocenie naszych wybrańców. Dialektyka Hegla się kłania. Wszystko już było:)))

 • gburiaifuria

  Oceniono 6 razy 6

  Niektorzy pisza ze idiotka bo lepiej startowac z partii z ktorej ma sie szanse dostac do parlamentu. I tu jest wlasnie pies pogrzebany. dzieki takiemu mysleniu mamy w polsce partie, ktora mieni sie lewicowa ale zadnych lewicowych postulatow jak rzadzila nie wprowadzala. SLD uzywa wszlkich tego typu kandydatow by nabic sobie slupki wyborcze a pozniej jak dojdzie do wladzy wyrzuci prawa kobiet, aborcje, nie wspominajac o prawach mneijszosci seksualnych i wszelkie te bajery o sluzbie zdrowia za friko do kosza i bedzie trzymalo sztame z Kosciolem albo jak ich poprzednicy wysylalo wojakow do iraku czy Afganistanu za nasza forse by tam bronili t interesow USA a jak trzeba to i wiezienia dla kumpli z CIA tez sie znajda na polskim terytorium. Anonimowa ankieta przeprowadzona posrod czlonkow tej partii pokazala ze jest to jedno z najabardziej konserwatywnych srodowisk w naszym kraju.

 • grundol1

  Oceniono 8 razy 6

  @wuj1234
  "A KTO TO JEST PALIKOT? CZY TO TEN FACET Z PENISEM?"

  Facet bez penisa to bardzo rzadkie zjawisko.

 • sarmata

  Oceniono 12 razy 6

  Czyzby w sondazach partia Palikota wyprzedzila stare SLD? Tego, kto sie obawia, ze glosujac na Palikota zmarnuje swoj glos, odsylam do internetowego sondazu Onetu, w ktorym wypowiedzialo sie ponad 100 000 osob. I co z niego wynika? Palikot zdobywa wieksze poparcie niz partia pana Grzesia. Oto link dla zainteresowanych:
  wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/po-przedstawia-kolejne-zaskakujace-transfery-z-sld,1,4826306,aktualnosc.html

 • vapor1

  Oceniono 8 razy 6

  acer59

  Komuna tez nigdy miala nie upasc. Kropla drąży skałe...

 • ami_lii

  Oceniono 12 razy 6

  To ciekawe że w sondażach ulicznych i internetowych Palikot ma nawet 10% poparcie, pokonując PSL a w niektórych sondażach nawet SLD. Natomiast sondaże "oficjalne" albo Palikota pomijają, albo dają mu jakiś marny 1 procent.

  Oj, banda czworga będzie zaskoczona 9 października. Bardzo zaskoczona.

  wybory.xaa.pl/sondaze-uliczne.html

 • starkol

  Oceniono 9 razy 5

  Życzę panu Palikotowi jak najlepszego wyniku w wyborach.Myślę,że jakimś finezyjnym
  posunięciem, zwalczy lansowane od dawna hasło,że oddany na niego głos jest głosem
  straconym,bo osłabia PO,a zwiększa szanse PIS.Ja,osobiście,przestrzegam przed takim
  myśleniem,bo przez następne cztery lata ugrzężniemy w marazmie i dyskusji o katastrofie
  smoleńskiej.

 • cillian1

  Oceniono 5 razy 5

  a, i jeszcze jedno panie Palikot, jak się uda wejść do Sejmu - to wszystkie spotkania nagrywaj, i na wszystko żądaj świstków!
  Bądź rozważny! Nie idź w układy, a nie skończysz w kieszeni księdza, czy innego złodzieja!

 • wesoly_romek_live

  Oceniono 7 razy 5

  Dokładnie - dajcie szanśe Januszowi a jego jestem pewien, że nie będzie rzucał słów na wiatr. :)

 • hasparagus

  Oceniono 7 razy 5

  Wszyscy, którzy nie wierzą w zmiany jeszcze się zdziwią. Palikot wejdzie do sejmu i będzie to początek przełamywania oligopolu.
  Jedyny, który sejmu nie traktuje jako szansy na dorobek. Jedyny który ma wolę coś zmieniać. Parlamentarny beton przed każdymi wyborami duzo mówi i ciągle to samo, dlaczego? Bo nie realizuje swoich obietnic.

 • piotr19730

  Oceniono 5 razy 5

  Pan Palikot odbiera głosy nie tylko SLD, ale i PO. Zobaczcie jak się dzisiaj Tusk wystraszył i wysłał prokuratora na briefing o postawieniu zarzutów w sprawie smoleńskiej.

 • srututu123

  Oceniono 7 razy 5

  Z list SLD wystartuje tylko przydupasy Nabieralskiego. Współczuje wyborcom, którzy wierzą SLD. Zapewne wierzą też w Świętego Mikołaja, a raczej w Dziadka Mroza.

 • radio_wolna_europa_online

  Oceniono 9 razy 5

  @wuj1234

  Jak nie wiesz o co chodziło na tej konferencji na której Palikot pokazał wibrator to się nie odzywaj! W ten sposób Palikot chciał ostro zaprotestować i nagłośnić problem dotyczący policjantów którzy na komendzie wykorzystywali seksualnie studentki! Gdyby nie on, to sprawa byłaby zamieciona pod dywan! Metoda protestu może radykalna ale cel jak najbardziej szlachetny!

 • komarrek

  Oceniono 5 razy 5

  W tym roku głosuję na Palikota i Jonasza.

 • koniu150

  Oceniono 7 razy 5

  Palikot nie bierz tych szumowin do siebie raczej bierz nowych ludzi

 • teletoobis

  Oceniono 6 razy 4

  Tylko on jest wsadzic kij w mrowisko, a wiec oslabic sojusz Bandy Czworga. Janusz masz moj glos

 • eshun

  Oceniono 8 razy 4

  W Polsce jak do tej pory nie ma tak na prawdę partii lewicowej tylko marne namiastki, daleko nam do modelu występującego w krajach Europy Zachodniej. Ruch Palikota jest pewną alternatywą dla PO i PIS.

 • tuturlistan

  Oceniono 4 razy 4

  ptr0 żebyś się nie zdziwił/ła.
  i co pan Napieralski wtedy zrobi ? Już wczoraj płaczliwym głosem na konwencji krzyczał.
  Popieram głosy, ze Palikot powinien zająć się kwestią dysponowania środków centralnych. wiadomo, że teraz kiedy płyną pieniądze z UE jest ich więcej, ale nie może też być tak, że większość naszych pieniędzy idzie na miasta związane z obecną władzą głównie Gdańsk. To właśnie na poziomie samorządowym odbywa się prawdziwa walka o ogień

 • wazny_ktos

  Oceniono 4 razy 4

  Może Pan Palikot zechce zdobyć całe województwo (przy kilkuletniej aferze pogrążyło się najpierw PiS a potem PO) - kompletny chaos i brak nadzoru - wojewoda zajęty walką o miedzę z byłym starostą, kompletnie niekompetentna wicemarszałek i kurator...:
  ""Zbierając opisane w artykule i na forum fakty:
  1.łamanie prawa trwa od 5 lat z akceptacją kuratorium, wojewody, minister Hall...ostatnio do poinformowanych doszli premier Tusk. marszałek Schetyna, marszałek sejmiku opolskiego. Dodać trzeba dziwne harce w tej sprawie policji, prokuratury w Kluczborku, prokuratury wojewódzkiej i sądu!
  2. o ile prawo działa to dyrektorka nie jest dyrektorka bo wójt Murowa wydaje decyzje z wadami prawnymi i nikt tego nie kontroluje
  3. budynek gimnazjum nie spełnia warunków przeciwpożarowych dla placówki oświatowej od początku istnienia gimnazjum i nikt z tym nic nie robi - to samo z salą ponoć gimnastyczną z nazwy tylko...
  4. uczniowie - gmina ma jedne z najgorszych wyników edukacyjnych w województwie na co nie reaguje kuratorium
  i jak sami piszą w postach są traktowani jak przedmioty...
  5. sześciu nauczycieli z "dyrektorką" umówili się na fałszywe zeznania i jakoś nikt się nie spieszy z ukaranie, ich..
  6. wicemarszałek d/s oświaty zna sprawę doskonale i udaje, że nic się nie dzieje
  ...
  To się nazywa kompletna ANARCHIA!!! I ODPOWIADA ZA TO PLATFORMA OBYWATELSKA!!! - co będzie jak wygra wybory? nie trudno się domyśleć!
  Apel do PO trzeba się obudzić i to szybko - i zrobić porządek oraz wyjaśnić dlaczego ... "
  forum.nto.pl/fizyk-nazwal-dyrektorke-debka-wojna-w-gimnazjum-w-zagwizdziu-t71545/page__st__280"

 • ksks3

  Oceniono 4 razy 4

  Wyborcy mogą mieć dość napuszonych "mężów stanu" i ich wypasionych partii. Kiedyś już tak było że elektorat zagłosował "na złość" i narodził sie przypadek Tymińskiego i Partii Przyjaciół Piwa. Oby teraz w ten sam sposób wyskoczył Palikot - czego mu życzę.

 • mateu910

  Oceniono 10 razy 4

  Głosuję na p. Janusza Palikota.

 • korcia2000

  Oceniono 6 razy 4

  Nowicka jak najbardziej. Ale po co na listach sportowcy, aktorzy, celebryci? Jakie ci ludzie mają pojęcie o ustawodawstwie rządzeniu, problemach kraju i świata? Jacy z nich będą, w razie wyboru, posłowie? Maszynki do partyjnego głosowania?

 • moja_jest_racja

  Oceniono 3 razy 3

  BRAWO

 • selena-0

  Oceniono 7 razy 3

  Plastuś otoczył się samymi ,nieznanymi lizusami. Żadnych mocnych twarzy,wyciął wszystkich,łacznie z Czarzastym. I skończy marnia. Za parę miresiecy już nie bedzie wodzem,oby tylko Kalisz nim nie został,bo człowiek niepoważny. Najlepiej Olejniczak wróć lub Czarzasty lub Miller. Innych tam nie widzę. Lolobrygida Piekarska rzuca tylko włosami i tyle....

 • aja_88

  Oceniono 9 razy 3

  mam nadzieję że to koniec SLD "lewicy"która sprzedała wszystkie ideały.wszystkiego naj dla Palikota

 • alvinnn

  Oceniono 9 razy 3

  o tym GW nie napisze:

  W Krakowie z listy SLD startuje do Sejmu prof. Jan Hartman.

 • patience

  Oceniono 13 razy 3

  fitness, pływanie i disco polo... przynajmniej wyborcy nie mają złudzeń, że to zgromadzenie ma cokolwiek wspólnego z polityką. Szkoda Nowickiej... SLD postąpiło z nią haniebnie. I ona i Biedroń lepiej się nadają do parlamentu niż ci aparatczycy Napieralskiego, z Leszkiem "Tortura" Millerem włącznie. Ale na miejscu Nowickiej ji Biedronia bym się jednak zastanowiła, czy w aktualnych wyborach można jeszcze cokolwiek zrobić. Palikot sam w sobie jest nieobliczalny i nie wiadomo, co wymyśli za 5 minut. Po kiego grzyba jakieś awantury, jak w SLD? A poza tym to towarzystwo zgromadzone przez Palikota mówiąc delikatnie, jest nie najwyższych lotów. Tak czy inaczej, już po SLD....

 • agresor50

  Oceniono 6 razy 2

  Panie Januszu podoba mi się , że pan nie owija w bawełnę wali pan nie bacząc na sądaze jestem przekonany , ze tych niezdecydowanych pan przekona ludze maja dośc obłudy i bicia piany odsuńmy kler od cycka rzadowych pieniędzy dośc mają swoich zredukujmy biurokrację zrobmy porządek w spółkach skarbu państwa gdzie kolesie kolesi nie wiedzą w co jeszcze mogą zainwestować nadmiar gotówki dop€śćmy do rządzenia ludzi mądrych i kompetentnych .W panu ostatnia nadzieja albo pan nas do siebie przekona albo nie bedziemy wogóle głosować a jes to prawie 30% wyborców

 • 2-julita

  Oceniono 6 razy 2

  nareszcie jakaś konkretna osoba
  Palikot to czarny koń jeszcze czymś zaskoczy

 • miastomiastomiasto

  Oceniono 6 razy 2

  podrzucam temat dla Palikota: dlaczego środki centralne są dysponowane po kumotersku, dlaczego cała kasa centralna idzie dla gdańska miasta rodzinnego Tuska, premiera aktualnego naszego

 • nestor51

  Oceniono 6 razy 2

  Palikot może trafić w dziesiątkę, oferując miejsca na listach osobom znanym (celebrytom?), którzy nie znaleźli uznania wśród kacyków partyjnych. W czerwcu 1989 roku w podobny sposób doszła do władzy opozycja (wtedy rolę Palikota pełnił Wałęsa). PZPR było tym zdziwone...

 • carcharodon.carcharias

  Oceniono 4 razy 2

  buhahahaha .... śmiało !! gwiazd-a ...... ROTFL !! :P

 • sher-rif

  Oceniono 2 razy 2

  Obyś miał rację haen2010.Jak ja mam dość tego syfu w tym kraju,gdzie cwaniaki zwące się "apostołami" rozwalają się zachodnimi brykami,doją państwo i jescze mają czelność "głosić" Ewangelię.Teraz na dodatek wyszło,że dozbrajaliśmy powstańców libijskich.Czyżby na tym polegała ochrona ludności cywilnej?
  W tych wyborach na pewno NIE zagłosuję na PO.Wątpię czy w następnych też.

 • sher-rif

  Oceniono 10 razy 2

  Zagłosuję na Partię Palikota nawet z W.Nowicką,którą wyroochał SLD.
  Prawdziwy patriota wybiera Palikota.

 • adam_l27

  Oceniono 4 razy 2

  Na tej lewicy to same gwiazdy :D

 • 1stanczyk

  Oceniono 6 razy 2

  Tak czy inaczej nic innego już (po SLD, PiS-sie i PO) nie pozostaje jak ruch Palikota.

  Glosowanie na partie, które były w mienionym dwudziestoleciu u władzy to jest nic innego jak popieranie dotychczasowego postokrągłostołowego burdelu, którego tragicznym finałem w krótkim okresie czasu były dwie, nie mające precedensu na świecie katastrofy lotnicze w Mirosławcu i w Smoleńsku.

 • mateu910

  Oceniono 6 razy 2

  SLD zaczęło się kończyć pod "rządami" Gogusia "goła klata"Olejniczaka, definitywnie skończy się za Napieralskiego.Olejniczak to męska dzi....ka, znajdzie więc miejsce gdziekolwiek, najszybciej w PSL, która, obojętnie, kto wygra, wejdzie w koalicję, a więc będzie przy władzy. I o to przecież chodzi w tym "biznesie".

 • chynek

  Oceniono 4 razy 2

  No to Palikot już prawie wygrał wybory....

 • wazny_ktos

  Oceniono 6 razy 2

  może Ruch Palikota zareaguje na to coś:
  "Zbierając opisane w artykule i na forum fakty:
  1.łamanie prawa trwa od 5 lat z akceptacją kuratorium, wojewody, minister Hall...ostatnio do poinformowanych doszli premier Tusk. marszałek Schetyna, marszałek sejmiku opolskiego. Dodać trzeba dziwne harce w tej sprawie policji, prokuratury w Kluczborku, prokuratury wojewódzkiej i sądu!
  2. o ile prawo działa to dyrektorka nie jest dyrektorka bo wójt Murowa wydaje decyzje z wadami prawnymi i nikt tego nie kontroluje
  3. budynek gimnazjum nie spełnia warunków przeciwpożarowych dla placówki oświatowej od początku istnienia gimnazjum i nikt z tym nic nie robi - to samo z salą ponoć gimnastyczną z nazwy tylko...
  4. uczniowie - gmina ma jedne z najgorszych wyników edukacyjnych w województwie na co nie reaguje kuratorium
  i jak sami piszą w postach są traktowani jak przedmioty...
  5. sześciu nauczycieli z "dyrektorką" umówili się na fałszywe zeznania i jakoś nikt się nie spieszy z ukaranie, ich..
  6. wicemarszałek d/s oświaty zna sprawę doskonale i udaje, że nic się nie dzieje
  ...
  To się nazywa kompletna ANARCHIA!!! I ODPOWIADA ZA TO PLATFORMA OBYWATELSKA!!! - co będzie jak wygra wybory? nie trudno się domyśleć!
  Apel do PO trzeba się obudzić i to szybko - i zrobić porządek oraz wyjaśnić dlaczego ... "
  forum.nto.pl/fizyk-nazwal-dyrektorke-debka-wojna-w-gimnazjum-w-zagwizdziu-t71545/page__st__280

 • worgules

  Oceniono 8 razy 2

  a może do PO? prawicowa,klerykalna... w sam raz dla działacza lewicy; Arłukowicz i spółka świetnie tam się czują...

 • bartlomiej.jasinski

  Oceniono 1 raz 1

  Uśmiałem się do łez, teraz czekam na porażających wynik wyborczy Pani Nowickiej. Naprawdę żenujące jest słuchać tego typu wywodów, świadczących o autorce, że SLD nie jest wiarygodne. Do momentu kiedy miała swoje upragnione miejsce na liście SLD to partia była wiarygodna, jej działalność na polskiej scenie politycznej w ostatnim dwudziestoleciu również w tym rządowa. Swoją drogą wydawało by się, że należy od Pani Nowickiej więcej wymagać. SLD jako partia istnieje od 1999r.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX