'Premierze! Nie tylko Ty pracujesz w tym kraju!' - Lista Przebojów TOK FM

Witajcie w 59. notowaniu Listy Przebojów TOK FM. Wśród nowych propozycji odnajdziecie zwycięzcę z poprzedniego tygodnia - po bardzo wyrównanym pojedynku minimalnie zwyciężyły prawa fizyki - czyli jak sprawdzić co może się stać z samolotem dysponując jedynie samochodem.
Co poza tym? Krótko o zamieszaniu na rynkach finansowych w wykonaniu obecnego i byłego prezydenta, gorzkie uwagi pod adresem premiera z zegarkiem w ręku, jak uniknąć zawiłej i męczącej kampanii wyborczej, jak przypomnieć o sobie - byle nie prokuraturze i zbiór epitetów z przymiotnikiem do "lenia" włącznie.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 Przymiotnik do "lenia". Andrzej CzumaTOK 2 Na co przed urlopem nie ma czasu Janina ParadowskaTOK 3 Marek Borowski o tym, co bywa zawiłe i męcząceTOK 4 Jeszcze zapłoną opony. Janiszewski/Głogowski/ChlastaTOK 5 Cząstka. Prezydent Bronisław KomorowskiTOK 6 Były prezydent - w sumie o tym samym co wcześniej obecny. Lech WałęsaTOK 7 Praw fizyki nie zmienisz. Pyta Tadeusz Śmiechowicz z "Gazety Polskiej" odpowiada minister SWiA Jerzy MillerKliknij, by zobaczyć zdjęcia

Głosuj na Listę Przebojów!