"Hitler był lewakiem". "Do Rzeczy" o "propagandzie" ws. ideologii III Rzeszy [W TYGODNIKACH]

PiS nie ukrywa, że decyzje prezydenta m.in. ws. weta ustaw o sądownictwie nie były po myśli partii. - Andrzeja Dudę wymyślił Jarosław Kaczyński. Prezydent powinien o tym pamiętać - mówi w rozmowie z tygodnikiem "Wprost" europoseł Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Czarnecki.

Zobacz wszystkie okładki>>>

"Newsweek" przygląda się polityce gospodarczej rządu PiS. Według tygodnika Polsce nie grozi bankructwo, ale może dojść do spadku dynamiki PKB. Jak zauważają eksperci, wkrótce zabraknie również rąk do pracy. "Ile potrwa dobra passa rządu PiS w gospodarce?" - zastanawia się autor tekstu Radosław Omachel.  Więcej>>>

- Andrzeja Dudę wymyślił Jarosław Kaczyński. Prezydent powinien o tym pamiętać - mówi w rozmowie z "Wprost" europoseł PiS Ryszard Czarnecki. Tygodnik podaje również, że "zwolennicy i przeciwnicy zakazu aborcji mobilizują się do kolejnej batalii". Więcej>>>

- Wbicie ludziom do głowy poglądu, że ideologia III Rzeszy była "skrajnie prawicowa", a sam Hitler był "prawicowcem", to jeden z największych sukcesów lewicowej propagandy - pisze w "Do Rzeczy" w artykule "Hitler był lewakiem" Piotr Zychowicz. Łukasz Warzecha z kolei pisze, że wyborcy PO i Nowoczesnej "nie wierzą w liderów i czekają na nową partię w Polsce". Więcej>>>

"Sieci prawdy" pochylają się nad umową gazową podpisaną między Polską a Rosją w 2010 r. "To był mecz do jednej bramki. Wygląda wręcz na sprzedany. Rosjanie strzelali gola za golem, a bierny bramkarz Pawlak tylko wyciągał piłkę z siatki. Kapitan Tusk nie reagował" - twierdzą dziennikarze tygodnika. Tygodnik pisze także o ustawie dot. sądownictwa, którą przygotowuje prezydent Andrzej Duda. Więcej>>>

Więcej o:
Komentarze (299)
"Hitler był lewakiem". "Do Rzeczy" o "propagandzie" ws. ideologii III Rzeszy [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • norbertrabarbar

  0

  Przede wszystkim Hitler był KONSERWATYSTĄ gdyż III Rzesza była dla niego ważniejsza niż jej obywatele.

  Konserwatyzm - na pierwszym miejscu jest państwo, tradycja i religia.
  Liberalizm - na pierwszym miejscu jest człowiek i wolność osobista.

  Konserwatyści dopuszczają ograniczenie wolności jednostki jeżeli wymaga tego państwo.
  Liberałowie uważają, że to ludzie tworzą państwo i to państwo musi się dostosować do obywateli, a nie obywatele do państwa.

  Taka jest różnica. Wbijcie to sobie raz na zawsze do swoich tępych łbów i sami określcie czy to wy jesteście ważniejsi od państwa czy to państwo jest ważniejsza od was.

 • wolak_pospolity

  Oceniono 1 raz 1

  Do Rzeszy i w Szambie Pisu to fajne czasopisma.

 • witajtabloidzie

  Oceniono 1 raz 1

  Czarnecki, zamknij mordę. Dudę wymyślił Kaczyński i dlatego Duda ma nie myśleć samodzielnie, ewentualnie samodzielnie myśleć dokładnie tak jak Kaczyński..... Twoja logika jest taka sama jak Twój sposób wysławiania się.... kretyńska.

 • varranzcomodo242

  Oceniono 3 razy 3

  Hitler był lewakiem, czyli popierał związki homoseksualne, był za przyjmowaniem przedstawicieli innych ras, za tolerancją etc. Sukces prawicowej propagandy zaś to wbicie do głowy poglądu, że jak ktoś jest za małżeństwami przedstawicieli jednej płci, za tolerancją to jest się lewakiem.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 4 razy 2

  Hitler nie tylko był lewakiem, ale był też liberałem, pacyfistą i ekologiem. I wcale nie chciał budować III Rzeszy w oparciu o germańską kulturę i tradycję jak jakiś konserwatysta.

  Tylko co teraz zrobią ci ładni chłopcy z ONR - zmienią nagle poglądy? Przecież Hitler jest dla nich wyznacznikiem silnego przywódcy, który dbał o interesy swojego narodu tak jakby ci chłopcy chcieli żeby ktoś zadbał o nich.

  Może posuńmy się dalej. Może powiedzmy sobie, że islamscy terroryści też są lewakami. Islamscy terroryści wcale nie są konserwatystami chcącymi stworzyć państwo religijne. Oni wcale się nie kierują religią i tradycją swoich przodków i chcą na siłę wprowadzić w Europie multikulti...

  To wcale nie jest tak, że w poglądach wyborcę PiS od islamskiego terrorysty różni jedynie religia... nie, to wcale tak nie jest! To lewacy mają takie same poglądy jak faszyści i terroryści...

 • patatajson

  Oceniono 3 razy 3

  Stalin natomiast był prawakiem. A nawet - jak chłopaki z ONRu - prawiczkiem.

 • doni72

  Oceniono 3 razy 3

  "Do Rzeczy",jak zwykle od rzeczy.

 • maaac

  Oceniono 5 razy 5

  IMHO podział na lewicę i prawicę jest bez sensu. Nie da sie zdefiniować co nimi jest ponieważ nie ma sensownych definicji lewicy i prawicy.

  Za to jedno jest pewne. Wbrew wysiłkom propagandzistów "Do rzeczy" ilość części wspólnych w ideologii i praktyce działań PiSu i NSDAP jest cholernie duży. Znacznie większy niż z innymi partiami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX