Komentarze (395)
wPolityce: Z TVP zwolniono odpowiedzialnych za "antykatolickie" filmy. Po interwencji Kurskiego
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hermilion

  Oceniono 8 razy -4

  I prawidłowo ... zajmijcie się obrazoburczą działalnością na swoim poletku LBQWERTY

 • kabed007

  Oceniono 7 razy 3

  ot moralność

 • zmichalg1

  Oceniono 4 razy 2

  No proszę...
  A wystarczyło słowo "Jezus" zastąpić wyrażeniem "dowolny stracony przez ukrzyżowanie" (a wówczas był to dość powszechny sposób przeprowadzania egzekucji - dość przypomnieć ok. 5 tys. ukrzyżowanych niewolników po stłumieniu powstania Spartakusa), a pan Kurski nie miałby się czego czepiać.

 • slimslider

  Oceniono 6 razy 4

  W wyznaniowym państwie pislamu, po pogwałceniu Konstytucji i TK oraz bezprawnym zagrabieniu publicznych mediów, wprowadzenie w życie instytucji katolskiej inkwizycji jest naturalnym rozwojem wydarzeń.

 • ukos

  Oceniono 6 razy 4

  Niech te qrvy same płacą za swoją propagandę! Bandyta zapanował nad TVPiS, zrobił z niej gadzinówkę i jeszcze żąda, żeby mu za to płacić. Niech to sobie wezmą, nawet za darmo, ale niech utrzymują z własnej kieszeni.

 • marcin1948

  Oceniono 11 razy -7

  Bardzo dobrze Kurski zrobił,chociaż go nie lubie bo dla mnie to bu*ak.Ale że wywalił na zbity pysk tych ludzi to popieram.Wszędzie widać tylko najazd na kościół,a czy ktoś z was widział kiedyś jakiś najazd/szydzenie z żydostwa albo islamistów ?? zaraz by było że antysemita i do ukamienowania,ale jak ktoś sie ujmie za wartościami chrześcijańskimi to juz tolerancja nie przysługuje,można jechać po kościele jak po szmacie bo to "ceniony zagraniczny artysta" prezentuje "nowe formy sztuki".Gruby stary zboczeniec lubi kał i jest kałofilem...zboczeniec i tyle.Kurski 100% poparcia

 • ad2009

  Oceniono 6 razy 4

  Kiedy wreszcie nasz episkopat zamknie te obrazoburcze Discovery i NatGeo?
  Należy pozabierać wszelakie anteny satelitarne, odciąc internet a caly narod przymusić do uczestniczenia w rytuałach - oczywiście nie za darmo... Wysilek jednego czy drugiego idioty (kurski, Gliński, Szydlo czy K(l)empa) nie wystarczy, potrzebne jest zmasowane dzialanie służb calego państwa narodowo-socjalistyczno-katolickiego (katolicko-narodowo-socjalistycznego brzmi chyba lepiej? a przynajmniej oddaje treść dzialań)

 • 11lech

  Oceniono 6 razy 4

  Dzicz ciemnota

 • kazimierz111

  Oceniono 8 razy 6

  Filmy o Krk nie są obrazoburcze. Taka po prostu jest historia tej instytucji. Naukowo udowodniono że znaczna część papieży i hierarchów była łobuzami (mało powiedziane), a sama instytucja jest mało święta do dzisiaj. Więc na prawdę o Krk nie ma się co obrażać. Sam Kościół twierdzi "Prawda was wyzwoli".

 • punter

  Oceniono 7 razy 5

  Piękny zwrot o 180 stopni do czasów komuny w szczycie rozkwitu. Mamy już namiastkę spikerów Dziennika Telewizyjnego w mundurach, Urbana jako rzecznika rządu i szefa Radiokomitetu. Aż się wierzyć nie chce, że jeszcze oficjalnie nie odświeżono pomysłu Głównego Urzędu Kontroli Publikacji itp

 • dzaga41

  Oceniono 7 razy 5

  Kurski to ten co miał kochankę i się rozwiódł? Modli się pod figurą a nie jednego diabla ma za skórą. Pisowski hipokryta.

 • pejsowaty

  Oceniono 7 razy 5

  Jak tam w odbycie prezesa panie wazeliniarzu ?

 • barakuda62

  Oceniono 6 razy 4

  Czego jak czego,ale w Kur(ew)skiej telewizji prawda nie ma racji bytu.

 • evident

  Oceniono 4 razy 2

  trzeba tych nawiedzonych pisuarów pogonić jak najszybciej

 • matitalolo

  Oceniono 4 razy 2

  Bolszewik Kurski. Skończysz na własne życzenie na śmietniku.

 • 92ilme

  Oceniono 4 razy 2

  Kurski, PiS-dzielcu, a spod ciebie to moze aniolki wynosza? Nikt chyba poza toba, PiS-dzielcami i katotalibanem nie ma watpliwosci, ze Chrystus bedac czlowiekiem mial takie same potrzeby fizjologiczne jak kazdy. Chyba, ze spod was aniolki wynosza.

 • 92ilme

  Oceniono 3 razy 3

  "z kolei w drugim "snuto rozważania w jaki sposób Chrystus realizował swoje potrzeby fizjologiczne po ukrzyżowaniu" Przypomina to kabaret Limo, w ktorym jeden z wystepujacych zastanawial sie, czy papiez tez robi kupe. Wtedy tez srodowiska katolickie awanturowaly sie, jakby bylo sie w ogole nad czyms zastanawiac. Przeciez jasne jest ze skoro Chrystus byl czlowiekiem to tez musial robic kupe jak kazdy czlowiek, co do papieza to chyba nikt zdrowo myslacy nie ma watpliwosci.

 • mankamaj

  Oceniono 4 razy 2

  zaraz przyjdzie czas na zakaz Harrego Pottera i Hello Kitty bo jeden ksiądz z ambony krzyczał, że to wymysł szatana ........... gdzie my żyjemy???

 • mundi555cras

  Oceniono 5 razy -1

  a jakby GAZwyb zareagowała , gdyby w TVP puszczano antyżydowskie filmy???? Od razu domagalibyście się wyrzucenia dyrektorów z TVP!!!!

 • antypo12

  Oceniono 7 razy 1

  Gonić lewackie ścierwa z naszej telewizji. Dość naszkodziły won do onetu

 • 2-julita

  Oceniono 6 razy -2

  TVP Kultura emitowała obrzydliwy film pt Ukrzyżowanie święty skandal
  taki obrzydliwy że mnie jako katoliczkę razi i oburza
  dlaczego nie ma tak obrzydliwych filmów o islamie , o judaizmie ??????????????????????
  tylko my katolicy wiecznie jesteśmy mieszani z błotem

 • leszek.30

  Oceniono 4 razy 2

  Kurski , bolszewicki młotek, zakazuje pokazywanie, mówienia prawdy o KK i Watykanie..!??

 • bardu

  Oceniono 3 razy 1

  Dewocja mu mózg wyżarła. Żenada.

 • judeosceptyk

  Oceniono 6 razy 2

  a zwolnionych Maleszka nie chce na Czerskiej przyjac ?

 • adtu01

  Oceniono 5 razy 1

  Polski papież wprowadził świat w trzecie milenium niewoli chrześcijańskiej. Polski papież zafundował Polsce przedłużenie niewoli dłuższej, cięższej i okrutniejszej od komunizmu, wypełnionej hipokryzją i zbrodniami, perfidią o
  jakiej komunistom nawet się nie śniło. Innymi słowy mówiąc, to Polacy zgotowali sobie ten rząd. Ani Europa ani świat nie są odpowiedzialni za to, że jesteśmy wasalami Watykanu, że płacimy im haracz i pozwalamy się oszukiwać. Polak ugruntował obecność watykańskiego zaborcy na ziemiach polskich. Nikt nie uwolni Polaków z rąk Polaków. Musimy to zrobić sami. Powtarzam po raz setny to, że bez wolności duchowej nie ma żadnej wolności.

  Jestem wstrząśnięty postawą Polaków, którzy biorą łapówkę od rządu. Jestem wstrząśnięty postawą narodu, który pozwala się tak poniżać. Jestem wstrząśnięty postawą polskich inteligentów, którzy posyłając dzieci na lekcje religii i do komunii mówią, że robią to po to, by ich dzieci w przyszłości miały wybór. Dziecko, które jest ochrzczone i chodzi na religię jest od urodzenia indoktrynowane i pozbawione wyboru. Nawet jeśli niektórzy tzw. święci katoliccy doznali ekstatycznych uniesień i wizji, kościół to i tak wykorzystał dla własnej chwały. Utrwalając kłamstwa na temat umartwiania się i pokory wzmacniał swój reżim i odciągał ludzi od prawdy. Bo a nuż znaleźli by w tych doświadczeniach wskazówki i dowiedzieli się, że ekstazy np. Jana od Krzyża i Teresy z Avila miały silne podłoże erotyczne, że energia seksualna stoi za każdym objawieniem, że Katarzyna ze Sienny była blisko stosu za krytykę Watykanu „tu cuchnie grzechem”, że św. Franciszek był pogardzony przez papieża i jeszcze za życia ujrzał śmierć wszystkiego co zbudował gdy go ubierali i rozbierali aby zgromadzić relikwie. I to samo było z ojcem Pio. Przykłady można mnożyć bez końca, bo chciwość kościoła nigdy się nie zmienia.
  Jestem wstrząśnięty zakłamaniem i beztroską naszego społeczeństwa, które przyjmuje drugie tysiąclecie watykańskiego zaboru tak zwyczajnie, jakby kk nie miał za sobą pasma zbrodni, fałszerstw, złodziejstwa, pedofilii i bezkarności. Kościół ewidentnie troszczy się o własne zadośćuczynienie za śmierć Chrystusa za którą ma mu płacić w nieskończoność cały świat. Myślę, że już najwyższy czas traktować kk tak, jak kościół traktował nas przez ostatnie tysiąc lat w Polsce.
  Jeśli ktoś wątpi w to co mam na myśli niech spojrzy na jakikolwiek obraz ukrzyżowania i zrozumie kto jest kim, kto kogo krzyżuje. Bo nie mam wątpliwości, że kk krzyżuje naród codziennie. Nieumiejętność odczytania tej metafory doprowadziła do tego, że Polacy nie mają Polski.
  Nie jesteśmy właścicielami swojego kraju. Polska została nam wypożyczona przez Watykan po to byśmy pracowali na jego dobrobyt. W zamian za to ofiarowują nam opłatek, który mamy przyjąć z pochyloną głową i na kolanach. To zrobił kościół a nie Bóg.
  Zapewniam polskich katolików, że Bóg nie potrzebuje by ktokolwiek przed nim klęczał i zapewniam, że Bóg jest tajemnicą z którą kościół nie ma nic wspólnego. Nikt tak dobitnie i jednoznacznie nie zaprzeczył naukom Chrystusa jak Chrześcijaństwo. Nikt tak nie zbeszcześcił przykazań mistrza jak kościół katolicki.
  Ci, którzy chcą iść własną drogą duchową muszą nieustannie dostarczać pożywienia swojej wyobraźni. Nie można zadowolić się tym co mamy. Trzeba być głodnym, szukać i rozszerzać wyobraźnię. To droga do siebie, do wiedzy i do wolności. Trzeba szukać, nie ustępować, szukać, szukać, szukać.
  Powstań z klęczek Polaku. Nie bierz za wzór fałszywej pokory. Nie klękaj nigdy i przed nikim. Nieś swoje człowieczeństwo wysoko, prosto, godnie. Nie potrzebujesz kościoła ani religii, żeby rozmawiać o Bogu. Nie potrzebujesz nawet odwoływać się do Boga by czuć miłość w sercu, bo przecież każdy kocha lub pragnie miłości. Skończmy już straszliwą epokę religii i kościołów. Zacznijmy się troszczyć o siebie jak ludzie o ludzi i o Ziemię. Żadnych krzyży na drogę

 • bbarab

  Oceniono 5 razy 3

  Zidiocenie sięgające dnia.

 • jonaszewski

  Oceniono 5 razy 3

  Wszyscy wiemy, że Jezus nie siusiał, a Maryja nie kichała. Kto twierdzi inaczej, naraża się na ekskomunikę. Bóg wybacza, Jarosław nigdy!

 • tataj1

  Oceniono 3 razy 1

  Z tym Chrystusem to już przegięcie. Wiadomo, że tak jak i ładne dziewczyny nie Chrystus załatwiał potrzeb fizjologicznych a ponadto taki twardziel nie popuściłby nawet w bólu!

 • ktos2014

  Oceniono 5 razy 3

  katoland taka ma być Polska ???

 • louisciffer

  Oceniono 5 razy 3

  po przejściu dobrej zmiany, ta przygłupia menda nie bedzie miała się gdzie schować. Ale bedzie w..ol.

 • frodozbagien

  Oceniono 6 razy 4

  co religia robi z mózgu.

 • polskagolyzad5

  Oceniono 3 razy 1

  Słynna "CZEKOLADA"" ,"MODA NA SUKCES"" ITD -morze TVP zamieni logo na TV TRWAM !!!!!!!!!

 • bezpocztyonline

  Oceniono 2 razy 0

  Nie oglądałam. W necie są dostępne?

 • kotmiki

  Oceniono 3 razy 1

  To akt wrogi ,p-ko KrK ;Kaczynski jest zdecydowanym wrogiem kościoła więc będzie obrzydzał go społeczeństwu jako pazerna chciwą czarna mafię aż ludzie kompletnie odsuną się od tej firmy

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 3 razy 1

  Omajgad, komuna wróciła~!

 • prinsik

  Oceniono 3 razy 1

  Rezym, terror psycho-katolski, intelektualne zniewolenie.
  Czy ktos przypuszczal pol roku temu jaki los piSSlam zgotuje Polakom.

 • batongazeta.pl

  Oceniono 3 razy 1

  kiedy prezenterzy w sutannach a prezenterki w habitach, jak za stanu wojennego w mundurach? a na poważnie to alians władzy z kościołem nigdy w historii nie wyszedł na dobre zwłaszcza kościołowi

 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 3 razy 1

  A kiedy będzie megaprodukcja "Leśniczówka za 20 tys. PLN"?

 • kaczorbe

  Oceniono 4 razy 2

  pierwszy bardzo dobry dokument miałem okazję oglądać i faktycznie dziwiłem się że pokazuja w tvp po "dobrej zmianie"...drugiego nie bo kanał tvp kultura zszedł na psy..paranoja się szerzy i naprawdę zastanawiam się czy obywatelstwo polskie ma jeszcze jakąkolwiek wartość

 • maria18

  Oceniono 5 razy 3

  Kurski startuje na świętego , czy co ?

 • mjg06

  Oceniono 6 razy 4

  Polska nigdy nie dogoni Europy, nigdy nie będzie nowoczesnym i bogatym krajem. Żadne "internety" nie pomogą, Jeżeli ponad połowa społeczeństwa jest idiotami (tylu Polaków W OGÓLE!!! nie przeczytało w ciągu roku żadnej książki), to nam jest bliżej do średniowiecza. I tam pozostaniemy.

 • astratofik

  Oceniono 10 razy 8

  Polski katolicyzm to typowe sekciarstwo, a nasi pasterze są jak szamani w Afryce.

 • antekpociecha

  Oceniono 6 razy 4

  Na szczęście w tym kraju po każdej skrajności następuje nowa odwrotna skrajność i to mam nadzieję że nastąpi max za trzy lata a do tego czasu proszę takich kurskich, rydzoli itp o dalsze takie właśnie działania dzięki którym jest coraz więcej wybudzonych czy też nawróconych jak oni mówią

 • antekpociecha

  Oceniono 6 razy 4

  Telewizja, policja i wojsko tracą szybko zaufanie które po tym wszystkim będą odbudowywać latami

 • slavko2

  Oceniono 6 razy 4

  morda tego oszusta mówi za wszystko!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX