Jarosław Kuźniar po 10 latach odchodzi z TVN-u. "Szykuję się do trudnego wtorku"

1. Jarosław Kuźniar: "To moje ostatnie 48 godzin w TVN" 2. Prezenter zapowiada powrót do dziennikarstwa informacyjnego 3. Tygodnik "wSieci" spekuluje, że Kuźniar przejdzie do portalu Onet.pl

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W sierpniu popularny prezenter odszedł z programu "Wstajesz i wiesz" i po 9 latach przestał prowadzić poranne pasmo w TVN24. Kuźniar przeszedł wtedy do "Dzień dobry TVN", a jego miejsce zajął Robert Kantereit. Teraz zapowiedział, że ostatecznie żegna się ze stacją.

"Szykuję się do trudnego wtorku. Nigdy nie sądziłem, że tak szybko będę musiał (chciał?) powiedzieć Wam, że czas na #goforNewTo moje ostatnie 48 godzin w TVN. Dla naszej relacji, budowanej wspólnie w telewizji i internecie przez 10 ostatnich lat, to oznacza jeszcze więcej możliwości na spotkanie NA ŻYWO. Dla mnie osobiście bezcenny będzie powrót do dziennikarstwa informacyjnego. Spotkajmy się TUTAJ na #FacebookLIVE o 7:00 RANO we wtorek #WszystkoWamPowiem[foto DDTVN]" - to treść oswiadczenia, które opublikował Kuźniar.Jak spekuluje tygodnik "wSieci", dziennikarz przejdzie do portalu Onet.pl. Te informacje nie zostały jednak potwierdzone.

A TERAZ ZOBACZ: Ziobro chciał dopiec Platformie, ale wtedy powiedział TO

A TERAZ ZOBACZ: Konsekracja kościoła w ToruniuChcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!


Myślisz, że dobrze pamiętasz te kultowe filmy komediowe PRL-u? [QUIZ]

Co musiały zrobić krasnoludki, żeby zostać w KINGSAJZIE?
Sprawdź! Rozwiąż QUIZ


Więcej o: