Komentarze (45)
W ostatnim momencie rozwiązali sprawę dawnego zabójstwa. Za rok sprawa zostałaby przedawniona
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wwojtek9

  Oceniono 5 razy -3

  I skarzą go prawomocnie w ciągu jednego roku? Wontpię żeby się to udało! A za rok sąd "umorzy postępowanie z powodu przedawnienia zarzucanego czynu"...

 • naiwny_debilek

  Oceniono 12 razy -6

  I tak rosyjskie porządki w służbach kryminalnych naszego kraju powoli odchodzą w niebyt. Miło poczytać.

 • antypopis2

  Oceniono 14 razy 0

  Trochę nie za bardzo mi się to podoba. Załóżmy, że przychodzi do mnie policja i mówi mi, że ma niepodważalne dowody na to, że 29 lat temu kogoś zakatrupiłem. Jak mam się bronić w takiej sytuacji, gdy jestem niewinny?
  W takiej sytuacji można oskarżyć kogoś tylko wtedy, gdy dowody są naprawdę NIEPODWAŻALNE. Jakieś ślady DNA sprzed 30 lat nie są takim dowodem, niestety. Bo równie dobrze może się okazać, że ktoś w Archiwum X bardzo chciał się wykazać i dostać awans, więc coś tam z lekka podrasował i aresztowali jakiegoś lokalnego pijaczka, za którym nikt się nie ujmie i nikt nie będzie go żałował. Sorry, ale nie mam krzty zaufania do polskiego wymiaru sprawiedliwości.

 • poljack

  Oceniono 6 razy -6

  DNA według najnowszych badań nie jest 100% pewnikiem tyle że prokuratorzy i obrońcy są za tępi żeby takimi sprawami jak nauka się zajmować

 • wodakrolewska

  Oceniono 3 razy -1

  W tym roku minęło dwadzieścia lat od zamordowania Andrzeja Krzepkowskiego rzecznika Solidarności z Ursusa. Sprawa z tych, które odgórnie zostały skierowane na manowce.

  nin iwa22.cb a.pl/do brzy_ludzie.htm

  fak ty.int eria.pl/pols ka/news-zm owa-milc zenia,nId,812260

  Pomiń spacje w linkach bo cenzura nie pozwala ich ujawniać

 • yamata

  Oceniono 16 razy 14

  Gratulacje dla wydziału "X". Sprawiacie że żaden skur... nie może czuć się do końca bezpiecznie.

 • Black Swan

  Oceniono 10 razy 0

  mam nadzieję, ze te dowody na zbrodnię są z gatunku takich niepodważalnych i ewidentnie wskazujących na sprawcę (ślady DNA ) bo jak jest inaczej i są to tylko poszlaki to po 30 latach każdego z nas można skazać za jakąś zbodnię... Kto z was pamięta co robił i gdzie konkretnie był 30 lat temu? Jakie alibi przedstawicie jeśli przyjdzie do was policja i zapyta gdzie byliście 25 maja 1986 roku o godzinie 10:54 i kto może potwierdzić waszą wersję?

 • dziadekjam

  Oceniono 9 razy 1

  "Zatrzymany, 64-letni mieszkaniec Gdańska, był zupełnie zaskoczony, gdy dowiedział się w jakiej sprawie przyszli do niego policjanci. Mężczyzna usłyszał już zarzut dokonania morderstwa. Grozi mu nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności."
  ==============================================================
  Teraz można go już łagodniej potraktować. 25 lat bez prawa do warunkowego zwolnienia wystarczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX