25-latek zmarł na komisariacie. "Gazeta Wrocławska": Wcześniej został potraktowany paralizatorem

1. W niedzielę na komisariacie we Wrocławiu zmarł zatrzymany 25-latek
2. "Gazeta Wrocławska": wcześniej policja użyła wobec niego paralizatora
3. Przyczynę zgonu chłopaka ma wyjaśnić śledztwo

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Sprawę opisała "Gazeta Wrocławska". Według informacji przekazanych przez policję, nad ranem na wrocławskim rynku funkcjonariusze zatrzymali Igora S., który był poszukiwany w związku z oszustwem. 25-latek miał przy sobie komórkę, ale nie potrafił wyjaśnić, skąd ją wziął. Gdy usłyszał, że trafi na komendę, zrobił się agresywny. Funkcjonariusze użyli paralizatora. Na komisariacie mężczyzna zasłabł. Nie pomogła reanimacja, zmarł. Powód jego śmierci wyjaśni śledztwo. Wstępnie ustalono, że wystąpiła u niego niewydolność krążeniowo-oddechowa.

Bliscy chłopaka nie wierzą, że mężczyzna rzeczywiście był poszukiwany przez policję. Ich zdaniem był po prostu podobny do osoby poszukiwanej - podała "Gazeta Wrocławska". Znajomy rodziny podkreślił w rozmowie z dziennikarzami, że ojciec jest w szoku po tym, jak usłyszał, że "rano chłopak zaczął sinieć i zmarł". Według znajomego Igor S. był zdrowy.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (78)
25-latek zmarł na komisariacie. "Gazeta Wrocławska": Wcześniej został potraktowany paralizatorem
Zaloguj się
 • 0

  zamiast pomagać jak u sąsiada to lepiej taka nasza Policja zaufaj na drodze czy to bandyci nie zatrzymują mnie

 • smerfofil

  0

  Czy to był patriotyczny kibic, który zajmował się handlem patriotycznymi dopalaczami?

 • waspan

  0

  tyle mówi się ostatnio o ochronie życia ...szkoda, że zginął młody chłopak ....mam nadzieję,że sprawa zostanie wyjaśniona .....

 • ppo

  Oceniono 2 razy -2

  Jakby nie fikał, to by paralizatorem nie dostał. A jakby był niewinny, to nie miałby żadnego powodu fikać. Gdy policja (bardzo rzadko!) chce coś od osoby niewinnej, która "jest podobna", to się nie stawia oporu, tylko normalnie wyjaśnia sprawę.
  Tego normalni ludzie uczą swoje dzieci- NIE FIKA SIĘ DO POLICJI, BO MOŻNA MIEĆ KUKU. Policjant też człowiek i skoro stawiasz mu opór, to ma prawo podejrzewać, że jednak masz coś na sumieniu. Tym bardziej więc ci nie odpuści. NORMALNI, UCZCIWI LUDZIE NIE BOJĄ SIĘ POLICJI!

 • edza4

  Oceniono 5 razy 3

  Śmierć Dziekańskiego na lotnisku w Kanadzie niczego naszych nie nauczyła,ludzi traktuje się przedmiotowo jak obecna nasza władza,paralizator służy do tego aby czasem nie pobrudzić sobie rąk.Zakładam że funkcjonariuszy było kilku i biedacy tak się wystraszyli chłopaka że postanowili pokazać kto jest panem.

 • rozaliaroyale

  Oceniono 4 razy 2

  Moim zdaniem, śmierć tego mężczyzny to ewidentne zabójstwo , Zastanawiam się tylko czy ktoś będzie miał chęci lub czy w ogóle będzie umiał przesłuchać tych "policjantów" w celu ustalenie chociażby stanu faktycznego zdarzenia ?
  Z pownością policjanci złożyli już stosowne wyjaśnienia ( awanturował się , był agresywny , wulgarny i takie tam... ) . Panie Ministrze Ziobro - czy Pan naprawdę nie dostrzega tego co się dzieje w tzw. wymiarze sprawiedliwości ?

 • dziadekjam

  Oceniono 2 razy 0

  "Na komisariacie mężczyzna zasłabł. Nie pomogła reanimacja, zmarł. Powód jego śmierci wyjaśni śledztwo."
  ==============================================================
  "Powód jego śmierci wyjaśni śledztwo." A przyczynę sekcja zwłok.

 • representation1

  Oceniono 13 razy 1

  Jednego żula mniej
  ------------------------

 • ergosumek

  Oceniono 15 razy 11

  " 25-latek miał przy sobie komórkę, ale nie potrafił wyjaśnić, skąd ją wziął. "
  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
  Był poszukiwany za jakieś enigmatyczne oszustwo, a pytają skąd ma komórkę?
  Brzmi to bez sensu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX