"PiS-obłęd", echa audytu i rozliczeń rządów PO-PSL, reaktywacja Kopacz [W TYGODNIKACH]

"Rozliczacie i będziecie rozliczani. Najważniejsze, co teraz wy zrobicie dla Polski" - tak audyt rządów PO-PSL komentuje "Wprost". "Do Rzeczy" pisze natomiast o "PiS-owskim obłędzie" i zarażonych medialnie. "Naoglądali się i im zaszkodziło" - czytamy.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W najnowszym "Newsweeku" znajdziemy odpowiedź na pytanie "jak się robi TVPiS" - dziennikarze gazety rozmawiał z dziennikarzami sztandarowego programu TVP. "Trzeba chwalić rząd i ganić opozycję. Wiadomo też, że polecenia przychodzą z góry: szef redakcji dostaje SMS-y z "przekazami dnia", a autor programu instrukcje, o co pytać gości" - czytamy.

W tygodniku przeczytamy też o tym, dlaczego "Dawid Wildstein, Samuel Pereira i Michał Rachoń wyglądają trochę jak dzieci, które wpadły do piaskownicy" i dlaczego KOD jest głównym wrogiem. Więcej >>>

"Rozliczacie i będziecie rozliczani. Najważniejsze, co teraz wy zrobicie dla Polski" - "Wprost" mocno o "audycie" rządów PO-PSL. Dziennikarze gazety wskazują, co rząd musi zrobić, by raport nie był ułomny.

W numerze znajdziemy także symptomy wskazujące na to, że w gospodarce dzieje się gorzej, artykuł o "reaktywacji Kopacz" i rozmowę z prokuratorem, który prowadził śledztwo ws. śmierci księdza Jerzego Popiełuszki. Więcej >>>

Okładkowym tematem poniedziałkowego "Do Rzeczy" jest "PiS-obłęd". - Część osób chorych martwi się sytuacją w kraju w sposób nierealistyczny. Są zarażeni medialnie. Naoglądali się i im zaszkodziło - mówi prof. Łukasz Święcicki, ordynator Oddziału Chorób Afektywnych Instytutu Psychiatrii i Neurologii w rozmowie z Łukaszem Zboralskim zatytułowanej "Symptomy obłędu udzielonego".

W gazecie znajdziemy też fragmenty instrukcji dla Obrońców Demokracji, którą "wykradł i opublikował" Rafał Ziemkiewicz, rozmowę z koordynatorem służb specjalnych Mariuszem Kamińskim i artykuł o audycie przedstawionym przez rząd PiS. Więcej >>>

"Niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem ostatniego tygodnia był raport o stanie państwa podsumowujący rządy PO-PSL. Tak dużego wrzenia w polityce i mediach nie było już od dłuższego czasu" - czytamy na stronie tygodnika. "Nic więc dziwnego, że redakcja tygodnika "wSieci" pyta: czy wstrząsające fakty ujawnione w raporcie o rządach koalicji PO-PSL doprowadzą jej polityków na ławę oskarżonych" - grzmi gazeta. Więcej >>>Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!


Jak dobrze pamiętasz gorące politycznie lata 90.?

Wybory 1993 r były ogromnym pogromem:
Sprawdź! Rozwiąż QUIZ


Więcej o:
Komentarze (172)
"PiS-obłęd", echa audytu i rozliczeń rządów PO-PSL, reaktywacja Kopacz [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • awers777

  Oceniono 1 raz 1

  jeszcze nigdy w dziejach Polski tak nieliczni (fanatycy i cynicy) nie otumanili tak licznych i nie zaczęli tak szybko niszczyć podstaw polskiego państwa prawa

 • Stella Nazieblo

  Oceniono 1 raz 1

  Dzis juz wiemy, ze wszystkie te gazetki naleza w sporej czesci od Michala Lisieckiego zachowujacego sie jak wiejski POP i oplacanego z kasy Rassiju przez Puccccccccina. Rosja ma ich w reku.

 • wranek

  Oceniono 3 razy 1

  Pan Putin doskonale wie, jaka jest sytuacja Wojska Polskiego.
  Niemniej, obrzyganie Wojska Polskiego i Żołnierzy Polskich przez ewidentnego Szajbusa, na pewno bardzo ucieszyło Prezydenta Rosji.
  Paranoik i Psychol opluł Wojsko Polskie tylko po to, aby dopiec Platformie.
  Cham, buc i prostak. Jak i jego Pryncypał.

 • Leszek Małkowski

  Oceniono 3 razy 1

  "jak się robi TVPiS". To nie jest TVPiS, tylko "Putinskaja Prawda" zwyrodnialców.
  Jak żeście wszyscy (prawie) tacy ślepi, to długo jeszcze będziecie się dziwić, zgrzytać zębami, tupać nóżkami i telepać patykiem w puszce. Polska jest naćkana rosyjską agenturą jak kutia makiem. Macierewicz, jak wszyscy kaczyści (PiS, Episkopat, Rydzyk, Dziwisz, setki trolli Putina w parafiach, Kukiz, komuchowate media - "Putinskaja Prawda" - picowata prawica) jest sługusem Putina. Ich zadaniem jest odciąganie Polski od UE i kultury judeochrześcijańskiej (sami prezentują moralność nazisty, bolszewika, opricznika, jak też naturę dzika, nosorożca) i skundlanie jej na wszystkich polach jej bytu. "Kaczyści i agenci FSB, to ludzie zwyrodniali. Kaczyzm antagonizuje poszczególne grupy społeczne różniące się czymkolwiek między sobą. Gdy dziecko przyjdzie z płaczem i pożali się rodzicom, że Jasiu już się nie chce z nim bawić, bo uważa go za gorszego, to kaczyści są chwaleni przez, prowadzącego ich oficera FSB. Największą satysfakcję z pracy i najwyższe gratyfikacje uzyskają wtedy, gdy członkowie poszczególnych zwaśnionych grup zaczną się mordować. Tak więc kaczyzm - twór KGB-FSB to degeneracja człowieczeństwa, a Rosja to państwo bandyckie. Skrycie, poprzez olbrzymi trolling, atakuje ludność cywilną bronią biologiczną".

 • joly.roger

  Oceniono 5 razy 5

  Hm schizofrenia bezobiawowa? Dlaczego ja ma wrażenie że rządzą mentalni bolszewicy?

 • razb1947

  Oceniono 8 razy 2

  To dopiero początek audytu rządu PO i PSL a afer jest mnóstwo i niegospodarczości oraz rozdawania sobie nagród i premii z naszych pieniędzy budżetowych i zacznie się zamykanie winnych tego wszystkiego nie wszyscy zdążą uciec z kraju.

 • qeton

  Oceniono 11 razy -1

  Złota rybka do rybaka:
  - Wypuść mnie, a spełnię twoje życzenie.
  Rybak się zastanowił. - No dobrze.
  - Spraw, żeby na świecie zapanował pokój.
  - Czyś ty oszalał - przeraziła się rybka - Przecież to nierealne.
  Na świecie są tysiące konfliktów, różnic interesów, cała masa animozji
  i nienawiści. Wymyśl coś prostszego.
  - W takim razie - pokiwał głową rybak - Spraw, żeby Prezes stał się
  normalnym człowiekiem.
  - Hmmm - z rezygnacją westchnęła rybka - Od którego kontynentu mam zacząć ?

 • lubie-wyborcza

  Oceniono 12 razy -8

  A dlaczego nie mówi się o tym że Agora ma obsesje na punkcie Pisu???? dlaczego nikt o tym nie mówi????? Przecież to jakaś porażka, aż niedobrze mi się robi jak ciągle czytam o pisie i o tym kodzie... wyborcza oderwana została od koryta przez PIS ... PO dało im sporo kasy z naszych podatków płacąc za reklamy... najnowszy raport za kwartał pierwszy 2016 roku pokazuje że Agora ma 7 milionów straty... a dlaczego??? Bo rząd ich nie dotuje za pomocą reklam.... wyborcza jeździ po innych a sami się zachowują jak hipokryci.... żal normalnie.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX