Prezydent wygwizdany na meczu Legia-Lech. W nocy komentuje na Twitterze: "Luuuz!"

1. Prezydent został wygwizdany na finałowym meczu Pucharu Polski
2. "Wygwizdywano wszystkich, z piłkarzami włącznie" - napisał na Twitterze

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Prezydent Andrzej Duda zasiadał na trybunach Stadionu Narodowego podczas wczorajszego meczu Legia Warszawa - Lech Poznań w finale Pucharu Polski. O jego obecności na meczu poinformował przed rozpoczęciem rozgrywki spiker. Wówczas prezydent został wygwizdany przez kibiców obu drużyn.

Szybko pojawiły się komentarze do tego incydentu, a publicysta Rafał Ziemkiewicz wysnuł teorię, że gwizdali nie kibice, a raczej "sektory prasy i goście ratusza".

Tymczasem jeszcze tej samej nocy prezydent Duda odniósł się do tego na Twitterze. "To był mecz. Wygwizdywano wszystkich, z piłkarzami włącznie. Luuuz!;-)" - napisał prezydent.Prezydent Duda podzielił się też na Twitterze swoją opinią o meczu i odpowiadał na prośby o obserwowanie profili swoich fanów na portalu.Wieczorna aktywność prezydenta na Twitterze spotykała się ostatnio z dużym zainteresowaniem, m.in. przed nie do końca udane selfie oraz wymiany zdań z młodymi fanami o co najmniej oryginalnych nazwach profilów.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!
Szybki QUIZ: Co wiesz o prezydencie Polski? [5 pytań]

Córka prezydenta Andrzeja Dudy ma na imię:
Sprawdź! Rozwiąż QUIZ