Marian Kowalski w TVP. Olejnik: Czyli każdego idiotę można zapraszać do telewizji publicznej?

1. Marian Kowalski kolejny raz był gościem TVP Info
3. W rozmowie z Jarosławem Sellinem skrytykowała to Monika Olejnik
3. "Co daje widzom zaproszenie nacjonalisty Kowalskiego?" - pytała

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W trakcie rozmowy na antenie Radia Zet poruszono m.in. tematy nacjonalizmu i zapraszania do mediów publicznych takich gości jak Marian Kowalski i Ewa Stankiewicz (która mówiła o karze śmierci dla Donalda Tuka). - Czyli każdego idiotę można zapraszać do telewizji publicznej, który szkaluje innych ludzi, który wzywa do nienawiści? - zapytała Monika Olejnik.

- Jeżeli pani ma listę idiotów, to proszę ją teraz sformułować. Proszę powiedzieć, kto jest idiotą - odparł gość Olejnik, wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin. - Cenzury być nie powinno - dodał.

- Co daje telewidzom zaproszenie nacjonalisty Kowalskiego - pytała dziennikarka. - A co daje zaproszenie jakiegoś skrajnego lewaka? - odparł minister. - To, że poznaję i opinie skrajnego lewaka, i opinie nacjonalisty - dodał.

"Marian Kowalski jest narodowcem, a nie nacjonalistą"

Dyskusja na temat zapraszania m.in. Kowalskiego do telewizji publicznej pojawiła się także na Twitterze. "Marian Kowalski jest narodowcem, a nie nacjonalistą" - argumentowała w trakcie audycji z Kowalskim Marzena Paczuska, szefowa "Wiadomości" TVP.Jednak jeszcze w tym programie z takim poglądem nie zgodził się... sam Kowalski. - Jestem nacjonalistą i jestem z tego dumny - powiedział, a cytat pojawił się na koncie TVP Info na Twitterze.

"To są wyrazy bliskoznaczne, inaczej synonimy. I to nie kwestia interpretacji, a słownika" - stwierdził z kolei dziennikarz Krzysztof Skórzyński.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Czy Marian Kowalski powinien być zapraszany do komentowania w telewizji publicznej?
Więcej o:
Komentarze (545)
Marian Kowalski w TVP. Olejnik: Czyli każdego idiotę można zapraszać do telewizji publicznej?
Zaloguj się
 • goplana24

  0

  ten buraczany nacjonalista przypomina mi pierwsze ogniwo małpy z człowiekiem pierwotnym.
  Podejrzewam że w niesprzyjajacych okolicznościach dokonywałby czystek etnicznych.

 • rororo123

  0

  To coś wogóle nie powinno być wypuszczane z zoo. No chyba, że tvpis dla podniesienia oglądalności chciała pokazać małpę, która nauczyła się mówić., Swoją drogą taki apel... może tvpis się przyłączy... Zbieramy kasę na banany dla Mariana..

 • corasad

  0

  Kiedys wsrod nastolatkow o czyims wygladzie bezkompromisowo i nietaktownie mowione:
  za sam wyglad powinien dostac rok - i dwa lata za brata.
  Tak mi sie przypomnialo...

 • jasiek_oc

  0

  Ne dość, że można zapraszać idiotów to można nawet zatrudniać i to zamiast kompetentnych pracowników.

 • dudibudi

  Oceniono 2 razy 0

  Olejnik ta stara zużyta komuszka i TW nie powinna być jednak zatrudniana w TV.( TW pomyliła z TV). WVVW - jej mózgo-wagina (sory, zwrot wzięty od feministek) nie rozróżnia tych subtelności. Wszak podobno mamy wolną III RP i wolne nie stronnicze media stworzone przy nieskalanym okrągłym stole i pobłogosławione przez takich świętych jak Boluś, Alek, Mazowiecki i Michnik........Czy to nie jest prawda? Czy tu choć jedno słowo jest nieprawdziwe ? PYTAM SIĘ- WOLNI OBYWATELE !

 • krusnik02

  Oceniono 4 razy 0

  Pani Moniko, ustaliła już pani dlaczego butelek po mleku nie skupują?

 • krusnik02

  Oceniono 1 raz -1

  "W trakcie rozmowy na antenie Radia Zet poruszono m.in. tematy nacjonalizmu i zapraszania do mediów publicznych takich gości jak Marian Kowalski i Ewa Stankiewicz (która mówiła o karze śmierci dla Donalda Tuka)." Donald Tuk? Jakiś nieznany brat Peregrina?

 • Daniel J

  Oceniono 3 razy -1

  A dlaczego ma być nie zapraszany , ja właśnie chcę by tacy ludzie jak pan Marian występowali publicznie prawdziwi patrioci co jest złego w nacjonalizmie komu to przeszkadza tylko tym którzy nie kochają swojego kraju.Przez ostatnie lata słuchałem tylko lewakow którzy opluwali nasz kraj okradali zamieszani w afery . Skończyły się czasy lewactwa ludzie przejzeli na oczy nacjonalizm patriotyzm tego nie powstrzymaćie juz możecie sobie donosic do Brukseli jesteście zdrajcami kraju ja kocham Polskę jestem nacjonalista patriota i niema nic w tym złego Czołem Wielkiej Polsce

 • dzialkowiec27

  Oceniono 1 raz 1

  PiS gorzko pożałuje flirtów z naziolami.Zdepczą ich, zdominują i jeszcze, co nie daj Boże, będziemy tęsknić za nieporadnym PiSem.
  Władimir Władimirowcz P. nie poskąpi grosza na ustanowienie prawdziwej narodowej władzy w Polsce. Czyli ruskiej marionetki.
  MEMENTO !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX