Komentarze (355)
Kolejna wpadka Petru. Olejnik spytała go, kim jest Donald Tusk, a on...
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • dryl1

  Oceniono 3 razy 1

  Bo tak i Tusk poza braniem kasy i obawą o bociany chyba nic szczególnego nie robi. Przyjajcował nasz Petru.

 • dryl1

  Oceniono 4 razy 0

  Jednak Petru nam się udał. A czytać to on umie ?

 • gzymek12

  Oceniono 4 razy 2

  a już myślałem , że Rysiu "wpadł" z Biedroniem

 • ibrylowska

  Oceniono 4 razy 4

  Coś mi się wydaje, ze Petru zna się na ekonomii, ale na pracy parlamentarnej czy strukturach UE już nie. Jak ktoś jest szefem partii popierającej UE to powinien wiedzieć jakie są główne instytucje w Zjednoczonej Europie. W sejmie jest też nie za bardzo. Aktywność w debatach ok, ale pierwsze ustawy jego ugrupowania to pod względem legislacyjnym buble. Posłom Nowoczesnej przydało by się nauczyć się jakie warunki legislacyjne powinny spełniać ustawy. Nie da się pisać ustaw na kolanie.

 • gzymek12

  Oceniono 3 razy -1

  A GW jak zwykle, odgrzewa stare kotlety .... . Przecież o tym indywiduum pisał dużo wcześniej Dołęga-Mostowicz
  ___________________________________________________________________
  - Z czego? Nie z czego, moi państwo, tylko z kogo?! Z was się śmieję, z was! Z całego społeczeństwa, z wszystkich kochanych rodaków!
  - Panie!...
  - Milczeć! Sapristi! Z was się śmieję! Z was! Elita! Cha, cha, cha... Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz Cincinnatus, wasz wielki człowiek, wasz Ryszard .$wetru to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn! Idiota, nie mający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii. To cham, bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania! Przyjrzyjcie się jego mużyckiej. gębie i jego prostackim manierom! Skończony tuman, kompletne zero! Daję słowo honoru, że nie tylko w żadnym Oksfordzie nie był, lecz żadnego języka nie zna! Wulgarna figura spod ciemnej gwiazdy, o moralności rzezimieszka. Sapristi! Czy wy tego nie widzicie? Źle powiedziałem, że on was za nos wodzi! To wy sami wwindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów! Z was się śmieję, głuPOle! Z was! Motłoch z uszKODzonymi mózgami!...

 • szewczykdratewka71

  Oceniono 2 razy 0

  Co za pajac, ten czlowiek nic nie wie nic nie potrafi, gdyby nie walka z PiS nie mial by nic do zaoferowania ale jak walczyc z Pis jak sie podstawowych rzeczy nie wie?

 • a.k.traper

  Oceniono 2 razy 2

  Założę się, że 80% polityków i 95% wyborców nie wie jaką strukturę ma UE i jakie instytucje posiada, nie odróżnia PE od Rady Europejskiej.
  Z panem Petru można się zgadzać lub nie ale jeśli o kimś lub o czymś mówi to dobrze by było by posiadał podstawową wiedzę a nie wiadomości z osiedlowego bazarku, gdzie jeden powiedział to bo słyszał od innego znajomego znajomego, który to....:)))

 • xmugenx

  Oceniono 3 razy -1

  Petrus dogania w swoich wpadkach Bula Kompromitowskiego. Zastanawiam sie czy już go przebił czy jeszcze nie. To na arenie polskiej, a co jakby pojechał gdzieś za granicę?

 • erg_samowzbudnik

  Oceniono 1 raz 1

  No to teraz czepiamy się słówek . Petru to bardzo mądry człowiek , a że nie zaśmieca sobie umysłu wiedzą zbędną , to chwała mu za to . Poseł Sasin za to wie wszystko , nawet lepiej zna sie na prawie niż TK . Jak rozpuści jęzor to przewać mu może tylko Beata Kępa.

 • janusz swie

  Oceniono 1 raz -1

  Tusk to zdrajca Polski już dawno powinien siedzieć w kryminale.

 • jarzebina78

  Oceniono 1 raz -1

  hahaha...z Nowym Rokiem czytalam w sieci horoskop dla Petru ..astrolog mowil ze POGRAZY go kobieta! I slowo cialem sie stalo! ...juz po Petru!

 • mrs.courvoisier

  Oceniono 3 razy -1

  omijam tych zetemesowców szerokim łukiem

 • Oceniono 4 razy 0

  Prezesowi Kaczyńskiemu to on wraz ze Schetyną do pięt nie dorastają. Kaczyński jest wybitnym politykiem, ci drudzy to miernoty POlityczne. ZERO

 • klikkre

  Oceniono 3 razy -1

  Petru łączy się w bulu. aktualny krul wykształciuchów :)

 • ironia_76

  Oceniono 5 razy 1

  a jak to się ma do wpadki kancelarii premiera? wiedzą już kiedy był chrzest Polski? a i mam nadzieję, że Beatka już się doinformowała kiedy Polska weszła do UE.Ale to pewnie nieistotne bo zaraz i tak wychodzimy.

 • kwak4

  Oceniono 3 razy 3

  Tzw. redaktorze lub redaktorka ag. Ani Josse Barroso, ani Barosso. Tylko JOSE BARROSO. Próbowałeś wysmiac Peru (slusznie), a wyszedłes na matolka. Dobre dziennikarstwo?

 • mic234

  Oceniono 4 razy -2

  Ten facet to kompletny matoł.

 • kotwkaloszach

  Oceniono 7 razy 3

  A ja i tak (jesli mialbym wybierac) wole pana Petru, ktory nie wszystko wie i czasem sie potknie, niz pana Jaroslawa K, ktory uwaza, ze wie wszystko, a jak nie wie, to albo nie odpowie, albo zachachmeci aby sie nie wydalo...

 • razb1947

  Oceniono 7 razy -1

  Petru to bezmózgowiec nawet nie wiedział jakie stanowisko zajmuje w UE jego guru Tusk.

 • platfusy.ida.do.paki

  Oceniono 8 razy 0

  Akurat Petru swoją wpadką po prostu potwierdził, że posada Tuska jest fasadowa i nic nie znacząca. Właściwie to nie wiadomo czym on się dokładnie zajmuje.

  Mózg Petru zakwalifikował informację o nazewnictwie tuskowej posady do kategorii "nic nie znaczących". To akurat zdrowy objaw choć jako polityk powinien wiedzieć to pro forma.

 • Oceniono 4 razy 0

  Jak tak słucham wypowiedzi Pana Petru i sposobu jego elokwencji jestem załamana i nie wiem co ten Pan robi w polityce, nie chcę słuchać kogoś kto rzuca mięsem i potoczną polszczyzną do ludzi. Oczekiwałabym jednak kogoś z wyższym poziomem polszczyzny i inteligencji, z całym szacunkiem ale nie zagłosuję na Petru choćby nie było konkurenta.

 • kuranieptak

  Oceniono 5 razy -3

  Do święta Świadka z Greenpeac wydobrzeje.

 • k_rol

  Oceniono 5 razy 1

  Przesada. Petru nie jest politykiem i zawsze interesowaly go zagadnienia dotyczace ekonomii i gospdarki. Oczywiscie wypadaloby znac odpowiedzi na pytania Olejnik, ale bez przesady. kaczynski np. nie ma pojecia o ekonomii i gospodarce, blaszczak czy waszczykowski sa ekspertami od... ? No wlasnie...

 • sztandi1

  Oceniono 7 razy -3

  Takiego głąba przewodniczącego nie ma i nie miała żadna partia w Polsce!

 • blaysi

  Oceniono 6 razy 4

  Rysiek weź się ogarnij. nie pytają cię, kiedy było ostatnie zlodowacenie ani czy bozon higgsa istnieje. masz się znać na ekonomii i polityce, więc jeśli się nie znasz, wypad z fejsa i się poucz.

 • kotwkaloszach

  Oceniono 5 razy 5

  Wpadek nie zalicza tylko Prezes. Bo jak WPADKA moglaby zaliczac wpadki???

 • zdrajca89

  Oceniono 6 razy -2

  Ryszard Petru z bandą nieudacznikó z Nowoczesnej
  www.youtube.com/watch?v=0IhaVqqtaIA

 • hel14

  Oceniono 3 razy 1

  Łoj tam, łoj tam. Po co takimi pierdołami się zajmować.

 • zdrajca89

  Oceniono 5 razy -1

  wszystkie wpadki Petru i Nowoczesnej.
  www.youtube.com/watch?v=0IhaVqqtaIA

 • wiktormarzena

  Oceniono 6 razy -4

  ...bez przesady. Rysiek to zwykły debil, ale winić go, że nie wie kim teraz jest w UE ten nieudacznik i zwykły rudy złodziej? Trochę luzu...

 • observer48

  Oceniono 5 razy -3

  Jarosław Kaczyński bardzo dobrze podsumował Petru po serii wpadek mówiąc, że biorąc pod uwagę całokształt jego wiedzy i wykształcenia ograniczjąch się do finasów ma wątpliwości, czy można go określić mianem inteligenta.

 • saves

  Oceniono 5 razy -3

  Co za sterowany pajac...

 • koperchytla

  Oceniono 6 razy -2

  Ja też nie wiem co on tam robi.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 7 razy -5

  czy to wazne kim dokladnie jest tusk? no, jakims tam gauleiterem w brukseli. no i co nam z tego? (tym wszystkim, co to nawet polowy 6-ciu nie maja)

 • annnaaaaa

  Oceniono 7 razy 1

  jak czytam o "kolejnej wpadce" Petru to się zastanawiam czy niektórych to już na prawdę pogięło (szczególnie niektórych komentatorów i dziennikarzy).
  co to za news z tzw. dupy. po prostu sie pomylił, zapomniał nie wiem i co z tego.
  czasami mam wrażenie że przerażeni rządami pis muszą kogoś sobie znaleźć żeby sie powyżywać. Może warto swoją energię przekierować na walkę z obecną władzą.
  ps. mam w dupie czym zajmuje sie Tusk w tej Brukseli. interesuje mnie obecne bagno ty na miejscu.

 • vanad48

  Oceniono 6 razy 4

  Zamiast wbijać nóż między ugrupowania opozycyjne- nic to Panu nie da, jest Pan za mało charyzmatyczny by być samodzielnym przywódcą-skup się Pan na konsolidacji opozycji...ma Pan wielu świetnych młodych ludzi, zbudujcie "subito" jeden front AntyPRLbis....
  Dużo dalej Pan zajdzie....

 • zanac

  Oceniono 6 razy 2

  Petru to właściwie jedyna alternatywa wobec PiS w 2019r. Reszta opozycji jest w fatalnej kondycji i co najgorsze, nic z tym nie robią. Pomimo łamania prawa non-stop przez obecny rząd, nie jestem wcale tego taki pewny czy Polacy w 2019 nabiora rozumu i zagłosują przeciw PiS. Obecna partia ma aż nadto dużo czasu aby tak się ustawić, by nie przegrać wyborów za 3,5 roku.Jak na razie Polacy nie reagują na sytuację w kraju, widocznie uważają,że dyktatura co coś znacznie lepszego niż demokracja. Najbardziej mnie zdumiewa fakt, że zadzieramy z UE pomimo, że jesteśmy od nich zależni ekonomicznie. To niespotykana sytuacja w dziejach. Nie wierzę w to, że kraje tzw. starej Unii będą to w dłuższym wymiarze czasu tolerować. A co Wy o tym myślicie?

 • ascocenda

  Oceniono 5 razy 5

  Alzheimer nie boli - niektórzy mają go całkiem wcześnie, to nie jest ironia, powinien przebadać sobie mózg...

 • zasadniczook

  Oceniono 9 razy 1

  gdyby dzisiaj odbyło się referendum dotyczące przystąpienia Polski do dzisiejszej UE, wynik byłby taki jak wynik krakowskiego referendum z 2014 w sprawie organizacji olimpiady zimowej w Polsce w 2022.
  A patrząc na Schetynę, ciśnie mi sie jedno: wstawił sobie zęby wilka, ale nadal jest wrednym ujadającym kundlem. Petru jest na dobrej drodze, żeby powtórzyć sukces Palikota.

 • basia_pi

  Oceniono 8 razy 4

  Z całym szacuniem dla pani Olejnik, ale czasami jest tak napastliwa, że można zapomnieć swoją datę urodzenia

 • komentator.81

  Oceniono 5 razy -3

  Nie wiem jak ty wyceniasz swój czas ale ja nie mam ambicji pisania na zamówienie. Dziele sie swoimi obserwacjami z przekonania.

 • ekonomiaglupcze

  Oceniono 12 razy 6

  jaka wpadka ???!!!!
  to tak naciągany tytuł że aż ekran w tym miejscu się wygina :)

 • polincan

  Oceniono 9 razy 3

  Podobne chwilowe "zacmienia umyslu" wywolane stresem zdarzaja sie wszystkim i nie maja nic wspolnego z ogolnym poziomem czlowieka. Olejnik dociskala zlosliwie, tylko nie wiadomo po co. Zyczylabym inteligencji p. Petru wiekszosci tej choloty, co go osmiesza i krytykuje. Miernoty.

 • komentator.81

  Oceniono 16 razy -6

  Obserwując

  Petru,
  Kaminskiego,
  Schetynę,
  Kijowskiego
  Niesiołowskiego
  Pomaske

  widac wyraźnie ze w SMIETNIKU polskiej historii polityki robi sie CIASNO...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX