Komentarze (139)
"Newsweek": Pawłowicz to bulterierka Kaczyńskiego. On ją spuszcza z łańcucha, ona warczy, szczeka i gryzie [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ador43

  Oceniono 13 razy 1

  Co do jalowizny pawlowicz,tej krowie zaden wachlarz nie pomoze,co morde otworzy to ryczy na Polakow.Pochodzi z ruskiej rodziny,jeden z jej czlonkow,iwan iwanowicz pawlowicz byl naslanym przez NKWD morderca, majacym za zadanie mordowania inteligentow polskich pytajacych sie i kierujacych do punktow werbunkowych Wojska Polskiego na terenie ZSRR w czasie 2 wojny swiatowej.Razem z kurduplem tworza zgodna pare boc ten, wychowywany przez komuniste rajmunda przejal nienawisc do nas polakow wlasnie od niego.

 • rotterdamus

  Oceniono 6 razy 2

  Gryzie jak podły piesek...a powaznie.Kto jej w koncu wyrwie zęby i usadzi w miejscu,gdzie to indywiduum być powinno???!!! Ta zakompleksiona kreatura powinna pouczać Chomiki w Bieszczadach, nie zaś Obywateli z ław cyrkowego Sejmu.Co do Chomików...też przesadzone....Nie są tak wytrzymałe, jak Obywatele kraju spod znaku Rydzykowego ryja.

  Ps.Obecnie nie wiem,czy jest sens komentowania jakichkolwiek wystapien Pisowskiej kamaryli.Przypomina to wierszyk: "mówił dziad do obrazu a obraz ani razu".Daaawno temu,wstepem bylo slynne " spieprzaj..."
  W Polsce ma sie dobrze niemyślenie.Być może wynika to z czasów Gomółki,gdzie Partia myslala za lud.Hahaha.Ale dziś AdD.2016.
  Czyzby reaktywowano rodzimy wehikuł czasu?!
  Niebywałe hihi. Z odległości 2 tyś km.wyglada to,jak podupadły rosyjski land

 • supertlumacz

  Oceniono 16 razy -10

  Na to żeby przeczytać trzeba kupić Newsweek.
  Czy liczba SPRZEDANYCH egzemplarzy tego szmatławca jest tajemnicą?

 • justas32

  Oceniono 17 razy 1

  Nie śmiejcie się z niej - to dziewica ...

 • jan osik

  Oceniono 13 razy -1

  Pawłowicz byłaby zupełnie inną osobą, gdyby jej rodzice podjęli jedynie słuszną decyzję o wyskrobaniu "sałatki" ....

 • nowomysliciel2010

  Oceniono 13 razy 1

  pawłowicz będzie zawsze porównywana do szmaty z UE. Jej fizjonomia i sposób zachowania przypomina siostrę boromeuszkę, która siedzi w więzieniu za znęcanie się nad dziećmi. Jak można takiego potwora gdziekolwiek wpuścić. Dla takiej osoby nie powinno być nigdzie miejsca chyba ,że w piekle

 • benek231

  Oceniono 17 razy 3

  Jaki tam z pani Krysi bullterier - przeciez to krowa-bojowa.

 • atyczarownico

  Oceniono 14 razy 0

  bulterierka??? ha ha ha, to przecież krowa, która mówi, przepraszam ryczy... wyjątkowej klasy obrzydlistwo, do pokazywania w cyrku

 • zimmel

  Oceniono 11 razy 1

  Najgorszy syf dziennikarski republika i z kościelnych gazet..Jad swój wylewają radio l-ca radio ma ryja.Spuścizna szamba.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 9 razy 5

  To nie jest żaden gambit Kaczyńskiego, bo Prezes nie gra w żadne szachy. To nawet nie są warcaby, to prędzej bierki jakieś.

 • proteusz33

  Oceniono 10 razy 0

  "Czy Polacy to antysemici" - pyta "Wprost"
  ********************
  Żona Władysława Gomułki wraz z Moczarem prowadziła w 1968 roku przez kilka miesięcy kampanię antysemicka.Semitów zwolniono z najważniejszych urzędów państwowych i dano im paszporty.Jak to bywa w krajach gdzie nie ma demokracji była to operacja władz a obywatele mogli się tylko przyglądać.Do dziś są spory czy Gomułkowa zrobiła to bo zawsze dążyła do asymilacji Żydów w Europie i nie chciała w Polsce tych którzy kontynuowali swoją tradycje.Czy też chciała pretekstu aby wypuścić swoich krajanów do USA i Izraela.Tego już nie da się rozstrzygnąć.Jednak rezultatem jest oskarżanie Polaków o antysemickie nastawienie w tzw Marcu

 • sisi64

  Oceniono 12 razy 2

  Jaka partia, takie babony ...

 • nygga

  Oceniono 15 razy 3

  skoro pisowcy i opozycja twierdzą, że jest psem to należy przy tym pozostać

 • proteusz33

  Oceniono 9 razy 3

  Na okładce Do Rzeczy tytuł artykułu ''Gambit Kaczyńskiego''.Szkoda że Gazeta nie pisze kogo Kaczyński poświęcił aby wygrać.Aż mnie korci aby kupić tę gazetę żeby się dowiedzieć.

 • Helena Kowalska

  Oceniono 28 razy 28

  Jakież to musi być badziew , jesli nawet jaro pokraka jej nie uważa za kobiete.

 • wunderwaffen

  Oceniono 10 razy 0

  @unixyz
  Jak polacy nie sa antysemitami to proponuje zaprosic zyda w ubraniu tradycyjnym w takim jak oni chodza w innych krajach, zreszta niedaleko Warszawa na marsz ONR do Bialegostoku.
  --------------------------------------------

  ONR ma się tak do PRAWDZIWEJ PRAWICY jak dziecko do mężczyzny...
  Kiedyś przestaną trzymać się kleszej kiecki i staną się prawdziwymi facetami.;)

 • zawszeprawdomowny

  Oceniono 28 razy 18

  Kolonko od kilku dni kleczysz na kolanach przed Kaczynskim, Duda i Szydlo robiac łaske w nadziei, ze dostaniesz prace w TVP, mam dla ciebie smutna wiadomosc. Nie dostainesz, a łaske bedziesz robil nadal.

 • lech2011

  Oceniono 13 razy 1

  po co pokazujecie tę pi zdę bazarową ?

 • norton2

  Oceniono 18 razy 2

  po prostu Pawłowicz brakuje chłopa- kobita nie wie co anal.oral.macierzyństo, seks francuski.
  Już tak mówił Albert w Seksmisji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • wunderwaffen

  Oceniono 11 razy -1

  @unixyz
  Jak polacy nie sa antysemitami to proponuje zaprosic zyda w ubraniu tradycyjnym w takim jak oni chodza w innych krajach, zreszta niedaleko Warszawa na marsz ONR do Bialegostoku.
  --------------------------------------------

  ONR to nie jest do końca prawdziwa prawica, tylko ministranci.;))))

  PRAWDZIWA PRAWICA, nie jest wrogiem innych ras, szanuje je, ale pod warunkiem, że żyją na własnej ziemi w Afryce, na bliskim Wschodzie czy gdziekolwiek się wylegli i nie przyjechali do naszego domu aby się w nim rozmarzać i odbierać szansę naszym aryjskim, rdzennie europejskim dzieciom!!!

  A'props "ortodoksyjnego Żyda" o którym wspomniałeś.
  100 RAZY wolę takiego Żyda przebranego za żyda niż "spolonizowanych", podstępnych, judzących, zakamuflowanych Semitów, udających nas aryjskich, rdzennych Europejczyków i kolaborujących ze zwyrodniałym moralnie klerem!

 • qratoja

  Oceniono 20 razy 14

  Po prostu totalna psycholka, do tego niewyobrażalnie chamska.

 • malgoska_k

  Oceniono 18 razy -14

  Jak Tusio spuszczał z łańcucha Palikota czy Niesiołowskiego to GW kwiczała z zachwytu, to teraz też pokwiczcie, to ten sam typ polityka co wyżej wymienieni od waszego pupilka tysiąclecia

 • unixyz

  Oceniono 10 razy -4

  Jak polacy nie sa antysemitami to proponuje zaprosic zyda w ubraniu tradycyjnym w takim jak oni chodza w innych krajach, zreszta niedaleko Warszawa na marsz ONR do Bialegostoku.

 • chasingcars

  Oceniono 26 razy 14

  Kiedy Pawłowicz się wypowiada to za każdym razem z jej ust wybija szambo. Taka to kobieta.

 • onduma

  Oceniono 11 razy -1

  Polacy nie zrobili dostatecznie duzo dla zydow ? Bo nie dali sie za nich zabic ? Jedno jest pewne, kazdy kto zna zydow wie, ze nie zrobiliby oni dla Polakow nawet 10% tego gdyby sytuacja byla odwrotna. A juz w ogole nie ma mowy aby zyd zaryzykowal zycie swoje i rodziny za Polaka

 • leszek.30

  Oceniono 24 razy 12

  Nie obrażajcie bulteriery ani inne zwierzęta, porównując je do Pawłowicz..!.. Ta baba, wstyd powiedzieć, ale jest człowiekiem, tyle że ułomnym, patologicznym, jakich wiele w PiS-komunie..
  Przy Macierewiczu, czy Kaczyńskim, to i tak stoi trochę wyżej , w tej patologicznej grupie.....

 • chasingcars

  Oceniono 15 razy 1

  Ta prezencja i zaangażowanie panny Krysi mówią same za siebie. Dlatego myślę, że bardzo dobrze odnalazłaby się ona w zawodzie rzeźnika.

 • chasingcars

  Oceniono 38 razy 24

  Krystyna Pawłowicz jest wiernym odbiciem poziomu intelektualnego i kultury osobistej wszystkich PISdzielców.

 • pyosalpinx

  Oceniono 15 razy 1

  trele morele butnej fleji -Pawlowicz....jej po prostu nikt dawno (a moze w ogole) komina nie przeczyscil ...i jest sfrustrowana seksualnie

 • fakiba

  Oceniono 37 razy 19

  Kaczor ty już lepiej nie przyspieszaj , bo Duda w nocy by chciał pospać , a nie z długopisem w ręce czekać na kolejne uchwały do podpisu

 • kmicic-1-1

  Oceniono 18 razy 8

  Niech mi ktoś znajdzie normalnego starego kawalera albo starą pannę to jest a wykonalne.

 • wunderwaffen

  Oceniono 18 razy 4

  CZY KACZYŃSKI JEST SEMITĄ?

  Rajmund Kaczyński, urodzony w Grajewie z matki Franciszki ze Świątkowskich, zrodzonej w Gronowce koło Odessy, z rodziny Naczelnego Prezesa Sądu Wojskowego z okresu stalinizmu, pułkownika armii czerwonej Wilhelma Świątkowskiego – też urodzonego w tej samej Gronowce. Sami bracia Kaczyńscy podają, że przodkowie Rajmunda Kaczyńskiego po mieczu byli wysokimi oficerami armii carskiej.

  Co to oznacza? Jedno! Nie mógł on być Polakiem, bo ci byli na ogół albo prawie zawsze – wyznania katolickiego. W imperium Rosyjskim obowiązywał od polowy XIX wieku carski ukaz, który zakazywał piastowania wysokich urzędów przez Polaków wyznania rzymsko-katolickiego oraz Żydów mojżeszowego wyznania. Identyczna sytuacja dotyczyła innych wysokich posad, np. dyrektora stacji kolejowej.

  Zatem funkcja oraz imiona zarówno Rajmund jak i Wilhelm wskazują na to, że mogli to być Żydzi wyznania ewangelickiego. Nic dziwnego. Zarówno w Polsce zaborowej jak na wschodzie Europy było całe mnóstwo takich haskalizowanych (Haskala) Żydów. Do Rosji przenosili się w ramach kolonizowania południowych rubieży cesarstwa rosyjskiego tj. tworzenia tzw. „Nowej Rosji”. Pierwotnie Nazwisko Świątkowski, brzmiało Sviatkowski, co można potwierdzić w bazie genealogicznej jewishgen.org. Interesującym źródłem informacji o żydowskich i ewangelickich osadach i ich składzie są żydowskie strony www, pokazujące osadnictwo, budowanych na zasobach archiwów rosyjskich państwowych. Na wschód Europy szli polscy i pruscy (menonici) Żydzi.

  Przodkowie po stronie ojca, np. matka ojca Rajmunda, Aleksandra Kaczyńskiego, Zofia z domu GUTOWSKA, też wykazują żydowskie korzenie.

  Zaskakujące jest też to, ze ojciec Rajmunda Kaczyńskiego ożenił się z Żydówka z Odessy, co miało miejsce około 1922 roku, będąc kolejarzem w okolicach Grajewa, granicznej stacji kolejowej. W tym czasie przez ta cześć granicy przybywało z rejonów Odessy mnóstwo Żydów uciekających z Rosji wskutek prześladowań przez bolszewików lub rożnych innych pogromów. Na stronach żydowskich poświęconych koloniom żydowskim na południowej Ukrainie, są umieszczone dokumenty, np. wizy ze zdjęciami mówiące o tym ze uzyskiwano je w drodze przestępstw miedzy innymi w konsulatach polskich w krajach bałtyckich. Aby dostać się z rejonu Rygi czy Tallinna w kierunku na Warszawę niestety trzeba było przejechać jedyną linią kolejową tj. przez Grajewo.

  Czy tam właśnie ojciec Rajmunda Kaczyńskiego wyszukał sobie przyszłą żonę?

  Przemyt Żydów z Rosji organizowały organizacje żydowskie z Wielkiej Brytanii oraz USA. Centralą tej przestępczej działalności była Łódź, a miejscami gdzie przechowywano na początku przemyconych Żydów był szkoły religijne.

  Dalsza poszlaka żydowskiego pochodzenia jest fakt, potwierdzany przez samych Kaczyńskich, mówiący o tym, że po przeniesieniu się do Baranowicz na Polesiu, Franciszka Kaczyńska zajmowała się prowadzeniem agencji nieruchomości. Ze stron internetowych związanych z tym miastem i rożnych innych dowodów, np: książki telefonicznej, wynika, że w 100 % pośrednictwa nieruchomościami było zdominowane przez Żydów. Jeden wpis dotyczy Kaczyńskiej – jest w nim przypis – interes żydowski. Jeszcze większe zdziwienie budzi to, że kiedy Żydzi polscy uciekali na wschód Europy, rodzina ojca Kaczyńskich, a konkretnie – jak podają sami Kaczyńscy sam Rajmund, przeprowadził się do Warszawy – czyli pod okupację niemiecką.

  fragment pracy byłego posła Z. Nowaka.

 • jxl82

  Oceniono 19 razy 1

  "Pawłowicz jest psem gończym Kaczyńskiego." Teraz już wiadomo co oznacza stwierdzenie odruch bezwarunkowy psa Pawłowa.

 • jajkokolumba

  Oceniono 6 razy -4

  W sekcie pewno się tak mówi, ale nazwałbym je nierzetelnymi co skompromitowało ,go jako dziennikarza.ale i tak w porównaniu z prawoskretnymi to pikuś.

 • 31.februarius

  Oceniono 33 razy -17

  "Newsweek"=lisi kwik!

 • levy

  Oceniono 21 razy 1

  Ale że co? Że gdyby nie PiS to Krycha nie byłaby dziewicą? Dość odważna teza.

 • wszyscyklamiecie

  Oceniono 28 razy -16

  ....jesli Pawlowicz jest Bulterierem Kaczynskiego, to Niesiolowski byl kim???....Pekinczykiem Tuska czy jak....???

 • dziadekjam

  Oceniono 22 razy 6

  "Jest psem gończym Kaczyńskiego. On ją spuszcza z łańcucha, ona warczy, szczeka i gryzie. Potem prezes mówi 'siad', 'do budy'. A ona kładzie po sobie uszy i wykonuje polecenie". Tak charakteryzuje Krystynę Pawłowicz najnowszy "Newsweek"
  ==========================================================
  Szkoda, że Krycha już jałowa, bo krzyżówka z Kur(ew)skim by mogła dać unikalną odmianę PiSdoluda.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 60 razy 36

  - Mariusz Max Kolonko jest za to prawdziwym prawicowym geniuszem polityki, porównywanie marionetki Szydło do kanclerz czwartej/piątej potęgi światowej ma się tak do rzeczywistości jak, ciągłe nazywanie kurdupla żoliborskiego naczelnikiem i porównywanie go do Piłsudskiego :-)
  - Pawłowicz to zwykła wsiowa baba, która tylko dzięki aberracji naszego systemu edukacji zdobyła tytuł doktora, idealnie reprezentuje elektorat z wykształceniem wyższym głosujący na PiS :-)
  - Polacy nie są wcale antysemitami, o czym świadczą m.in. napisy na murach w 99% polskich miast, opinie na internetowych forach prawicowych dotyczące Żydów i kazania na polskich mszach... etc ;-)

 • fakiba

  Oceniono 50 razy 26

  Jaka partia taki i bulterier , ale z Krychy to jakiś skundlony mieszaniec

 • baby1

  Oceniono 11 razy -5

  Ale sensacja.

 • fakiba

  Oceniono 50 razy 28

  Krycha to tępy babon , dla prezia zrobi wszystko , chyba że się wcześniej podczas pożerania jakiejś sałatki podczas obrad zadławi

 • Robert Gortat

  Oceniono 52 razy 38

  Pawłowicz w innej partii nie miała by miejsca.U Kaczyńskiego czołowego nacjonalisty który działa podobnie jak Lenin w budowie socjalizmu,mówi więcej do przodu,jeszcze tego nie rozwalilismy takibuldożer jak Pawłowicz jest bardzo potrzebny.

 • jozbieszczad

  Oceniono 28 razy -10

  "Jest psem gończym Kaczyńskiego. On ją spuszcza z łańcucha, ona warczy, szczeka i gryzie. Potem prezes mówi 'siad', 'do budy'. A ona kładzie po sobie uszy i wykonuje polecenie". Tak charakteryzuje Krystynę Pawłowicz najnowszy "Newsweek". - Lis zaczął pisać językiem swoich czytelników ----dobra zmiana

 • kazek1948

  Oceniono 18 razy 0

  Ten paskudny , ta wredna

 • led2007

  Oceniono 32 razy 12

  Ostatnio zrozumiałem dlaczego w średniowieczu niektóre baby palono na stosach...

 • jurek4491

  Oceniono 68 razy 44

  Bulterierka , raczej pośmiewisko w kraju i na świecie , takiego cudactwa to jeszcze w sejmie nie było .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX