Kukiz wściekły na dziennikarzy. "Ktoś niedługo będzie rejestrował moje jęki z żoną"

1. Paweł Kukiz oskarżył dziennikarzy, że podsłuchiwali zebranie partii
2. "Pier... się, Kornel" - miał na nim wykrzyczeć do Kornela Morawieckiego
3. Do sytuacji doszło podczas sporu o poparcie dla PiS

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Paweł Kukiz zaatakował dziennikarzy, którzy relacjonowali posiedzenie klubu Kukiz'15 - podał portal 300polityka.pl. Chodzi o zebranie, które odbyło się w środę po tym, jak posłanka Małgorzata Zwiercan zagłosowała w Sejmie za Kornela Morawieckiego. - Paweł wykrzyczał w kierunku Morawieckiego: "Pier*** się, Kornel. Zależy ci tylko na karierze syna" - opisali dziennikarze "Newsweeka". Według nich spór toczył się o poparcie dla PiS.

"Nie powinni nazywać się dziennikarzami"

- Dziennikarze podsłuchiwali [posiedzenie klubu Kukiz'15]. Ci, którzy to opisali, po prostu podsłuchiwali, i napisali to, co napisali. Moje relacje osobiste z niektórymi posłami są tak bliskie, że ja też od czasu do czasu słyszę różne epitety pod moim adresem, i w takich specyficznych sytuacjach nie jest to bulwersujące. Posiedzenie klubu było za zamkniętymi drzwiami, nie miałem pojęcia, że dziennikarze będą chcieli je ,otworzyć' publicznie ( ) Ci ludzie nie powinni się nazywać dziennikarzami - cytuje 300 polityka.

-Nie zdziwię się, jeśli ktoś niedługo będzie rejestrował moje jęki z żoną ( ) Czy ważne jest dla opinii publicznej to, że Kukiz powiedział np.: ,kurwa mać'? Ważna jest sytuacja i kontekst - przytacza wypowiedź Kukiza portal.

Łamanie prawa w Sejmie? To zdjęcie stało się jego symbolem >>>Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!
14 faktów z czasów PRL, których wstyd nie znać! [QUIZ]

Które igrzyska olimpijskie zbojkotowała Polska w 1984r.?
Sprawdź! Rozwiąż QUIZ


Więcej o: