Komentarze (330)
Stolica gotowa do rocznicy Smoleńska. W centrum wielki baner, przed pałacem pomnik Lecha Kaczyńskiego
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • artu30

  Oceniono 6 razy 4

  lenin wiecznie żywy

 • artu30

  Oceniono 6 razy 6

  DNO

 • 1general

  Oceniono 6 razy 6

  A na miejscu katastrofy w Smoleńsku ,łąka ,krzaki i pies z kulawą nogą nie zagląda.O czym to świadczy ? Ci najwięksi męczennicy z PIS-u będą płakać i lamentować tylko publicznie i pod publikę

 • dyskootantka

  Oceniono 7 razy 7

  Jarosława droga do kariery po trupach. Dosłownie. Współczuję rodzinom ofiar, których bliscy polecieli w tę nieszczęsną podróż, ufni, że organizator zagwarantuje im bezpieczeństwo.

 • Oceniono 10 razy 10

  Ten gnom, marksista bez matury, na nasz koszt urzadza kolejny pogrzeb wlasnej rodziny. Nawet Stalin jego wzorzec byl skromniejszy i nie epatowal uczuciami prywatnymi. WIOCHA zabuzanska.

 • car cezar

  Oceniono 5 razy 5

  nie jestem przeciwko pis ale robienie z LK męczennika z 15% poparciem to przegięcie poza tym zginęło 96 osób,przez głupotę paru osób i przyznanie sie do maxymalnej niekompetencji równało by się z końcem pis i kaczora

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 4 razy 4

  wiadomości/dziennik TVPis wczoraj olał całkowicie Marię Kaczyńską - to w nawiązaniu do baneru i łganiu PIS jak bure suki na każdym kroku

  oczywiscie zjechano inne żony prezydentów, a wszystko po to by wykazać jak brak aktywności dudowej jest cnotą

  rewolucjonisci z PIS zakłamuja historię, bo MARIA KACZYŃSKA była aktywną osobą, warto może przy okazji przypomnieć, że przez przedstawiciela KLERU KATOLICKIEGO została nazwana czarownicą z szamba

 • deeppurple70

  Oceniono 3 razy 3

  A może by tak na poważnie i upamiętnić zbrodnię katyńską , a nie w kółko o Kaczyńskim ?

 • 99venus

  Oceniono 2 razy 2

  a zegar tyka,tyka,tyka.........

 • 20portal

  Oceniono 5 razy 5

  Te państwowe "jasełka" tylko zbrzydza pamięć o ofiarach katastrofy. Pisiorom wydaje sie, że "im wiecej tym lepiej". A to nie jest prawda: kto dziś np. pamięta o większości komuszych rocznic obchodzonych w PRL. Teraz wszystkie przydupasy pomagaja Jarosławowi wymazać z pamięci fakt, że to on uatwaiał kampanie wyborcza brata, która miała sie rozpocząć w Katyniu, a zakończyła sie (przed rozpoczeciem) koło Smolenska.
  Prawda jest prosta jak drut: ten samolot nie powinien rano wystartowac z Warszawy.
  I nie zmienie tego żadne próby "parówkowe" i oskarżanie ruskich kontrolerów lotów.
  Ten człowiek jest tak winien, że swą wine chce ukryc za pomnikami i szpancparadami. Szkoda, że na koszt polskiego podatnika.

 • deeppurple70

  Oceniono 3 razy 3

  Q. RWA! Gdzie my żyjemy? To zrobił się kompletny dom wariatów. Czy ogłoszono nowych świętych , czy też to kolejna uzurpacja kurdupla? Ludzie opanujcie się bo grozi nam Korea północna. Cmentarna wścieklizna ogarnia wszystkie obszary życia. Nigdzie na świecie nie ma takiego cyrku nawet po zdecydowanie poważniejszych tragediach. A dla kurdupla potrzebny dobry psychiatra. Nie ma nic gorszego niż ciągłe ustępowanie wariatowi, ponieważ u niego utrwala się fałszywy obraz otaczającej go rzeczywistości. Czy nie ma w naszym kraju nikogo kto mógłby powiedzieć dosyć tym cmentarnym dewiacjom?

 • skandy5

  Oceniono 9 razy 5

  Tak w ogóle to jest to rocznica zamordowania tysięcy polskich oficerów w Katyniu

 • smok61

  Oceniono 6 razy 4

  Samolot wystartował , choć nie miał prawa wystartować.
  Lotnicy lądowali ,choć nie miel zezwolenia na lądowanie.

  Lądowano we mgle, przy wyjących brzęczkach alarmowych, używając nieodpowiednich przyrządów ...

  Lotnicy nie posiadali uprawnień...
  Wewnątrz kokpitu byli ludzie, których tam nie powinno być...

  To olbrzymia tragedia, ale jeżeli będziemy budować pomniki, to pamiętajmy.
  To są pomniki naszej wielkiej głopoty i nie może na nich zabraknąć pewnego elementu...

  Na każdym pomniku powinna się znajdować opona z BMW.
  Wtedy to będzie miało sens...

 • senior2244

  Oceniono 11 razy 7

  Pod banerem powinien być napis " SPRAWCA KATASTROFY W SMOLEŃSKU"

 • archeus_pl

  Oceniono 7 razy 7

  chore kult upośledzonej jednostki

 • ergosumek

  Oceniono 16 razy -10

  POWINNIŚCIE MIEĆ ZAKAZ PISANIA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ.
  Nie jesteście godni.
  Piszcie o klaczkach pani Watts Rollingstons.

 • kruk6666

  Oceniono 10 razy 2

  Pamiętać o Lechu Kaczyńskim nie warto. To była miernota, alkoholik i rozpaczliwy obciach. Zupełnie taki sam jest jego bliźniak Jarosław. Mały, gruby, brzydki, z szeroką ruską breżniewowską gębą, niechlujnym językiem polskim, skrzeczący, nienawidzący Polski i Polaków, pełen szyderstw i obraźliwych epitetów dywersant, niszczyciel, niechluj.

 • olavek44

  Oceniono 7 razy 5

  W 2010 oku zginęło wielu innych ludzi w różnych wypadkach, dlaczego mamy pamiętać tylko o Kaczyńskim. Czy bliscy tych innych zmarłych też co roku rozdrapują zabliznione rany? A może już czas zakończyć tą przesadną żałobę i zająć się przyszłością.

 • kruk6666

  Oceniono 7 razy 3

  Od lat wszyscy zachodzą w głowę dlaczego Antoni Macierewicz uciekł z miejsca katastrofy Smolenskiej? Nie pojechał zobaczyć zwłok swoich politycznych przyjaciół, w tym Lecha Kaczyńskiego, prezydenta Polski?
  Wydaje się to tak szokujące, że były minister odpowiedzialny za bezpieczeństwo i funkcjonowanie służb wsiada do powrotnego pociągu zaraz po uzyskaniu informacji o katastrofie i to do tego samego pociągu, którym przyjechał! Większość z nas komentuje to jako dowód, że Antoni Macierewicz jest tchórzem i psycholem.
  Prawda jest jednak zupełnie inna. Otóż w wyniku wielomiesięcznych prac i rozmów prowadzonych przez członka Komisji Służb Specjalnych Artura Dębskiego wyłania się hipoteza tego panicznego powrotu Macierewicza. Z góry zaznaczam, że to hipoteza nie udowodniona wystarczająco, bo do tego potrzeba narzędzi komisji śledczej lub zdeterminowanej prokuratury. Takich instrumentów jako posłowie nie mamy.
  Czy Antoni Macierewicz wracał w panice do kraju aby zatrzeć ślady? Wiedział doskonale kto zginął i jaką miał wiedzę, oraz gdzie znajdują się dokumenty. Bał się, że szybko do kancelarii prezydenta wkroczy Bronisław Komorowski i przejmie dane. Stąd w tamtym czasie ataki PiS-u na marszałka ( wtedy Komorowskiego) o niby nie uszanowanie śmierci i zbyt szybkie objęcie obowiązków. To powodowało kilkudniowe przepychanki w sprawie przejęcia kancelarii prezydenta. W tym czasie Antoni Macierewicz usuwał ślady..."
  Co czyścił Macierewicz? Otóż po likwidacji WSI Amerykanie przekazali polskiemu wywiadowi ok. 45-55 mln dolarów w kartonach na odbudowanie źródeł wywiadowczych w Afganistanie i Iraku. Te pieniądze zniknęły. Podobnie jak te z Kiejkut. Kto je przejął? Nie wiadomo. To tylko jedna ze spraw, której mogły dotyczyć działania Antoniego Macierewicza. Druga to ludzie PiS-u w wywiadzie i w kontrwywiadzie. Należało ukryć dane. Trzecia to materiały znajdujące się w archiwach WSI a dotyczące FOZZ-u i transferów pieniędzy do Porozumienia Centrum (partii Kaczyńskich z początku lat dziewięćdziesiątych).

 • cezaryk

  Oceniono 8 razy 2

  Do niespecjalnie pozytywnych określeń zmarłego Kaczyńskiego dochodzi jeszcze „szmaciarz”.

 • hasyo

  Oceniono 11 razy -3

  .....Sposób przeprowadzania śledztwa, czyli: brak obecności prokuratorów wojskowych przy odnajdywaniu czarnych skrzynek Tupolewa i patologów przy sekcjach zwłok ofiar, niszczenie wraku i natychmiastowe zrównywanie miejsca "upadku" samolotu, utajnienie zdjęć satelitarnych ze Smoleńska, dymisja prok.Pasionka za współpracę z USA jako "obcym mocarstwem" (sic!), tajemnicze okoliczności śmierci kilkunastu osób związanych z wydarzeniem (m.in. A.Wróbel, D.Szpinieta, bp M.Cieślar, K.Knyż, M.Dulinicz, gen. Cz.Petelicki, chor. R. Muś), zaspawanie i zakaz otwierania trumien połączony z jednoczesnym brakiem sekcji zwłok koniecznych przy katastrofach tego typu poza granicami Polski, stan zwłok ekshumowanych ofiar sugerujący ich profanację, pewne elementy nie pasujące do tezy o zwykłej katastrofie lotniczej widoczne wyraźnie na zdjęciach wraku, brak rekonstrukcji i przede wszystkim zwrotu szczątków tupolewa i jego wyposażenia nawigacyjnego, reorientacja polskiej polityki zagranicznej po Smoleńsku m.in.poprzez ocieplenie stosunków z Rosją, wizyty szefa FSB gen. Patruszewa na posiedzeniu BBN (!) i odprawę w MSZ z udziałem min.Ławrowa (!), szkolenia polskich urzędników Państwowej Komisji Wyborczej przez "kremlowskiego magika"- S.Czurowa (szefa rosyjskiej państwowej komisji wyborczej, która zapewniła w wyborach prezydenckich 99% poparcie dla Putina w Czeczeni) czy też ujawnione dokumenty o podpisaniu przez D. Tuska zgody na podjęcie współpracy przez Służbę Kontrwywiadu Wojskowego z FSB dowodzą tezy o ZAMACHU. I to niestety także ZAMACHU STANU.

 • nosferatu_mysli

  Oceniono 10 razy 2

  Co zdjęcie to kaczyńska jakaś taka ładniejsza i coraz mniej do siebie podobna.

 • heniara

  Oceniono 6 razy 6

  najlepiej nam wychodzi świetowanie narodowych klęsk,nie pamietamy o zwycięstwach za to żyjemy porażkami,ot taka przypadłość narodowa

 • pumpernik

  Oceniono 9 razy 5

  Japońcy kamikadze ginęli sami.
  Polscy kamikadze "polegli" z orszakiem.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 13 razy 7

  własnie kancelaria prezydenta przyznała się, że NIE występowała do Rosji o zwrot wraku

  tak długo darli mordę, ale jak są u władzy od wielu miesiecy, jeszcze nie potrafili wykazać się tym co zarzucali poprzednikom

  dalej głosujcie na kłamców i idiotów

 • pajanko

  Oceniono 8 razy 4

  Normalnie dzien narodowy kim-ir-sena

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 8 razy 4

  o ile pamiętam to z pomnika na kółkach wyśmiewano się już ładnych parę lat temu

 • wacek321

  Oceniono 9 razy 9

  A czy wynalazek pod nazwą " Mobilny pomnik" został juz opatentowany?

 • mimo5

  Oceniono 5 razy 5

  Piramida hipokryzji. Jakoś nikt nie wspomina poległych pilotów pod Mirosławcem - w końcu zginął kwiat naszego lotnictwa, nikt słowem nie wspomni byłego prezesa NIK-u (ktoś pamięta jego nazwisko?), który zginął w wypadku samochodowym (przy czym niejasne jest czy ktoś do tego wypadku nie przyłożył ręki), nie słychać nic o śledztwie w obu sprawach, żadnej komisji parlamentarnej, ważny jest tylko Kaczyński z małżonką.

 • acc4

  Oceniono 8 razy 4

  Przyroda sprzyja obchodom - płacze. A prezes śpi do południa, jak zwykle. Dla niego powtórka z obchodów w godzinach popołudniowych.

 • arbor_1

  Oceniono 10 razy 6

  to są jakieś jaja -- a gdzie 95 ofiar katastrofy? Pod tym pomnikiem powinien być napis -- "10.04.2010 to moje dzieło". Jarosław Kaczyński koniecznie chce jakoś zmazać swoją winę wobec brata i dlatego gloryfikuje jego osobę. To jest podłe, paskudne i godne oplucia

 • sw.stefan

  Oceniono 5 razy 1

  Zamiast drzew las krzyży....

 • m8ts

  Oceniono 5 razy 3

  Miał być pomnik na kółkach. Nima?

 • fonchol

  Oceniono 5 razy 5

  walić to ,pieprzyć ten smolenski teatrzyk

 • stevanek

  Oceniono 11 razy 7

  KTO KAZAŁ LĄDOWAĆ?KTO KAZAŁ STARTOWAĆ?

 • stevanek

  Oceniono 11 razy 7

  Mieszkańcy Warszawy,Polacy,którzy 10.04 2010 wyszli na ulice Krakowskiego Przedmieścia nie WYSZLI dla Kaczyńskiego czy pisu,WYSZLI BY UCZCIĆ ODDAĆ CZEŚĆ OSOBOM które zginęły w tej tragedii,tej katastrofie.NIE DLA pisu,NIE DLA Kaczyńskiego.

 • kruk6666

  Oceniono 11 razy 7

  A wozy z których sprzedają parówki smoleńskie ekonomiczne i napoje w puszkach gdzie ustawili?.

 • aeromonas

  Oceniono 15 razy 11

  Wszyscy jesteśmy już zmęczeni tą katastrofą. Zamiast urządzać chore capstrzyki, należałoby wyciągnąć wnioski i podjąć działania naprawcze. Tymczasem nic się nie zmieniło - mało brakowało, a mielibyśmy jeszcze jednego "poległego" prezydenta.

 • kruk6666

  Oceniono 14 razy 8

  Pamiętać o Lechu Kaczyńskim nie warto. To była miernota i rozpaczliwy obciach. Zupełnie taki sam jest jego bliźniak Jarosław. Mały, gruby, brzydki, z szeroką ruską breżniewowską gębą, niechlujnym językiem polskim, skrzeczący, nienawidzący Polski i Polaków, pełen szyderstw i obraźliwych epitetów dywersant, niszczyciel, niechluj.

 • zerozer52

  Oceniono 10 razy 6

  Chuj to kogo obchodzi.

 • antyqrdupel

  Oceniono 15 razy 11

  Chory to kraj w którym sprawcy śmierci prawie setki ludzi stawia się pomniki , a drugi sprawca robi publiczne cyrki co miesiąc próbując zwalić winę na przeciwników politycznych..Ciemny pislud to łyknął jak zawsze. Profanacji Wawelu nie zapomnimy nigdy,przyjdzie czas to się zrobi porządek...

 • stachkaz47

  Oceniono 11 razy 5

  Zadnego uczciwego noga tam w pobliżu stanąc nie powinna.
  NARÓD POWINIEN ZOBACZYĆ KTO TAM STOI i po co.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 7 razy 3

  zestawienie tego od garnituru z lechem, całkiem ciekawe

  jakby na niego lał

 • sisi64

  Oceniono 14 razy 10

  A ja nie włączam dziś w ogóle tv! PiSuarową hucpę mam głęboko gdzieś!

 • notremak

  Oceniono 15 razy 11

  Kiedyś mieliśmy kina objazdowe, teraz pomnik na kółkach...
  Kino lepsze, choć to z pomnikiem też niczego sobie...

 • goplana24

  Oceniono 17 razy 13

  Ciemny lud smoleński już się zgromadził. ??? Może wreszcie przypomnną sobie o Katyniu. A właściwie to nie jest rok wyborczy to po co???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX