Awantura między księdzem a feministką u Morozowskiego. Prowadzący przerwał program

1. Andrzej Morozowski przerwał program z udziałem feministki Anny Zawadzkiej
2. Zawadzka dyskutowała z księdzem Sową o zaostrzeniu przepisów aborcyjnych
3. Wcześnie prowadzący upominał Zawadzką, że łamie zasady programu

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Dziennikarz Andrzej Morozowski przerwał na antenie TVN24 dyskusję między Anną Zawadzką, uczestniczką protestów w Kościele św. Anny w Warszawie, a księdzem Kazimierzem Sową. Wcześniej kilkukrotnie apelował o spokój. Dziennikarz w końcu nie wytrzymał i zareagował emocjonalnie.

- Pani Anno, czy zastosuje się pani do reguł obowiązujących w tym programie czy nie? To jest mój program - regułą tego programu jest to, że ja zadaję pytanie. W takim razie dziękuję bardzo - zakończył Morozowski i zaprosił widzów programu "Tak Jest" do rozmowy z kolejnymi zaproszonymi gośćmi.

Nagranie całego programu można obejrzeć tu >>>

Dyskusja miała dotyczyć niedzielnych protestów w związku z planami zaostrzenia ustawy aborcyjnej przez rząd PiS.

"Księża sami są genderem!"

Wcześniej prowadzący pytał Zawadzką, czy często bywa w kościele, czy może przyszła tam jedynie zaprotestować.

- Nie mogę mówić na ten temat, bo zostały mi postawione zarzuty prokuratorskie - odpowiedziała. - Ale nie słyszałam, żebyśmy złożyli hołd lenny Watykanowi. Nie jest możliwe, żeby Kościół katolicki decydował o prawie w Polsce - dodała.

- Księża sieją nienawiść do feministek, homoseksualistów, genderu. A sami są przecież genderem - replikowała Zawadzka w odpowiedzi na zarzuty Sowy, że na polityce Kościoła się nie zna, "bo nigdy tam nie chodzi". W końcu z dyskusji niewiele można było zrozumieć, bo zamieniła się ona w przepychankę słowną.

- Pani Anno, halo! Mam wrażenie, że pani nie chce skończyć - próbował przerwać Morozowski. Dziennikarzowi przyszedł w sukurs ksiądz Sowa, który zarzucił w pewnym momencie Zawadzkiej, że swoimi słowami się kompromituje.

Ostatecznie poirytowany Morozowski przerwał program i przeszedł do następnej części.

Zawadzka odpowiada na Facebooku

Niedługo po programie Anna Zawadzka napisała na Facebooku, że nie jest zadowolona ze swojego wystąpienia u Morozowskiego.

"Przepraszam i biję się w pierś (...) Irytacja pojawiła się na skutek "herbatkowej" atmosfery pomiędzy panami przed programem, żartobliwych uwag, że pan Sowa będzie apelował do prezydenta Dudy o ułaskawienie mnie przed wyrokiem" - czytamy na jej profilu.

PRZEPRASZAM I BIJĘ SIĘ W PIERSI: NIE JESTEM ZADOWOLONA ZE SWOJEGO WYSTĄPIENIA W TVN. Irytacja pojawiła się na skutek "...

Posted by Anna Zawadzka on  Tuesday, 5 April 2016
Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (686)
Awantura między księdzem a feministką u Morozowskiego. Prowadzący przerwał program
Zaloguj się
 • Wojciech Sadowski

  0

  Kiedy ten zydowski redaktorek wyladuje za morde na bruk, on doprowadza celowo do awantur, to on napuszcza Polaka na Polaka

 • rroarr1979

  0

  Nie lubię ani gazety wyborczej, ani lewackiej propagandy. Niemniej jednak uważam, że ta kobieta miała rację zarówno w kościele jak i u Morozowskiego. U Morozowskiego zarówno Sowa jak i sam Morozowski mieli na celu jedynie jej ośmieszenie. Dziewczyna była pierwszy raz w telewizji, nie pozwalano jej skończyć myśli, obrażano i manipulowano wypowiedziami.

 • Grażyna Nyc

  Oceniono 1 raz 1

  Olać kościół, tych bezczelnych pasibrzuchów. Jak będę miała potrzebę modlenia się to zrobię to w domu . Dzisiejszy kościół nie ma nic wspólnego z wiarą , księża to banda darmozjadów , zboczeńców , ambicjonerów , biznesmenów i polityków . Wyciągają pieniądze , bogacą się , żyją jak panowie świata , a głupi motłoch ich słucha i wierzy ,że po śmierci będzie im to wynagrodzone . W takie rzeczy nie wierzy żaden z księży , bo liczy się dla nich tylko życie doczesne .

 • operelka

  0

  Dlaczego morozowski nie upominał księdza, który obrażał innych? Polityka kościoła? No właśnie, zamiast prowadzić pomoc i wnosić miłosierdzie, klechy wciskają ludziom politykę przez nich samych wymyśloną

 • Robert Jóźwiak

  0

  Jeżeli komuś sie nie podoba co mówi się w kościele to niech tam nie przychodzi.Mi sie nie podobało co mówili komuniści i do nich nie chodziłem.................

 • keramwistagano

  0

  PiS = TVN24 = Klechy = regoly programu ... jak tu mozna dyskutowac?

 • 3glo

  Oceniono 2 razy 2

  Ale manipulujecie! Po pierwsze przeprosiny są napisane z wyraźną ironią. Po drugie tak skórciliście wypowiedź, że wygląda na to że ks. Sowa z red. Morozowskim naśmiewali się z biednej pani i musiała się ona jakoś bronić. A przecież sama pani Z. powiedziała w programie, że przed wejsciem na wizję ksiądz rozmawiał z nią na BARDZO PRZYZWOITYM poziomie..
  Widać zakładacie, że wasz przeciętny czytelnik będzie zbyt leniwy aby obejrzeć nagranie i przeczytać całą wypowiedź pani Z. na Facebooku. Że wystarczy mu ta papka którą podacie mu odpowiednio przyprawioną..
  Gazeta.pl już nie jest portalem dla ludzi myślących...

 • rikol

  Oceniono 2 razy 0

  Halo, halo Morozowskiego to szczyt chamstwa. Nie nadaje się na prowadzącego.

 • estra3

  0

  Cały wywiad z Zawadzką i Sową u Andrzeja Mordki Morozowskiego w całości

  www.cda.pl/video/6331174b

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX