Komentarze (440)
"Mam dość słuchania rasistowskiego bełkotu o ciapatych i brudasach". Wy też? [LIST CZYTELNIKA]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • yaru23

  Oceniono 8 razy 6

  W ten sposób próbują uwiarygadniać postawioną tezę.

  Który to juz list napisany do siebie:)))))

 • metanoja

  Oceniono 9 razy 7

  Droga Gazeto,
  Dlaczego nie można komentować artykułu o człowieku, który został aresztowany za wpis na facebooku o treści: "Spotkałem wczoraj muzułmankę w Croydon [dzielnica Londynu - red.]. Poprosiłem ją o wyjaśnienie Brukseli. - To nie ma nic wspólnego ze mną - powiedziała. Czcze gadanie". Czy uważacie, że za takie wpisy na fb należy wsadzać ludzi do więzienia? Czy tak rozumiecie wolność słowa? Czy może raczej chcecie zastraszyć ludzi, którzy dochodzą do wniosku, że zamachy terrorystyczne mają jednak coś wspólnego z islamem? Czy nie usiłujecie przypadkiem przekazać czytelnikom podprogowego komunikatu o treści: "Kwestionując islam jesteś osamotniony, zostaniesz wyśmiany i narażasz się na ostracyzm, a nawet więzienie"? Jeśli tak jest - to w jakim celu to robicie?

 • Doraso23

  Oceniono 11 razy 9

  A ja ma dosc waszego umiłowania i uległości wobec islamu. Nie chce widziec tych ludzi w Polsce. Do Europy przynieśli nietolerancję , agresję , bandyctwo. Lewacka Europa która zrezygnowała już nawet z celebrowania świąt by nie urazic tych zacofanych beżowych ludzi doprowadza mnie do ku...cy. Czemu zwyczajnie wy bando ignorantów nie wyjedzie do Francji , Belgii? Jesteście w mniejszości - ponad 90 procent Polaków nie chce islamu w Polsce. Czemu jątrzycie?! Co chcecie udowodnic? Że habibi mówiący ,że islam będzie panował wszędzie jest gołabkiem pokoju? Dziwicie się frustracji ludzi? Jesteście gorsi od muslimów.

 • chiton

  Oceniono 7 razy 5

  GWyborczo,skończ z tą propagandą,JAK NAROD NIE CHCE EMIGRANTÓW WYZNAJĄCYCH BARBARZYŃSKĄ RELIGIĘ to niech rządzący nie działają wbrew tym ,którzy ich wybrali,POLACY boją sie i mają rację ,jesteśmy przerażeni ,niedowierzamy wladzom.takie media jak wy na silę chcą nas indokrynować,ośmieszyć nasze przekonania,pokazać nas w zlym świetle jako nacjonalistów ,ksenofobów itd piszcie więcej o krajach arabskich,bogatych ,o Izraelu ,są blisko konfliktu,ale nie przyjmują ,chcą Europie wepchnąć to nieszczęście

 • wuetend

  Oceniono 6 razy -4

  Zapraszamy do super-hiper Ubera. Tam za mowę nienawiści, ataki na demokrację i brak solidarności transeuropejskiej od razu wylatuje się z samochodu - niekiedy nawet w czasie jazdy.

 • rownowaznik

  Oceniono 6 razy 4

  ja proponuje tygodniowy pobyt w Niemczech czy Szwecji, a dopiero następnie pisać artykuł typu "nie lubię jak śmierdzi w autubusie"

 • kinkycd

  Oceniono 2 razy 0

  To ssij pałkę.

 • rum222

  Oceniono 5 razy -5

  powinniśmy ich przyjąć ponieważ nie możemy się zachowywać jak smarkacze w piaskownicy mamy zobowiązania wobec UE i to nas obliguje do pewnych zachowań oni nas do UE nie prosili co nie znaczy że zdania o tych "migrantach " nie zmieniam że to są tchórze i dezerterzy.

 • omgorka

  Oceniono 2 razy 0

  To coś jak te listy skruszonych, wieloletnich kibiców Legii, którzy nie wiedzą, która trybuna jest która. :)

 • leninnus

  Oceniono 5 razy 3

  Dość bełkotu agit-prop multi-kulti !!

 • bob2436

  Oceniono 11 razy 7

  Znaczna część populacji Europy, w tym Polski ma dość poprawności politycznej posuniętej do granic absurdu. Żeby nie urazić naszych drogich gości z Bliskiego Wschodu, podejrzani o terroryzm są wszyscy, stąd kontrole na lotniskach i kuriozalny zakaz wnoszenia płynów przez bramki. W niektórych krajach nie można nawet podawać przynależności etnicznej sprawców przestępstw (chociaż i tak wszyscy wiedzą, że chodzi o muzułmańskich Arabów). Europie potrzebna jest normalność. Tzn. trzeba skończyć z dwoma zjawiskami - mową nienawiści, którą opisuje autor listu i bezsensowną poprawnością polityczną. Lansowanie tylko jednej opcji (czyli zwalczanie mowy nienawiści bez likwidacji poprawności lub likwidacja poprawności bez zwalczania mowy nienawiści) to jest woda na młyn różnorakich populistów - faszystów, anarchistów, skrajnej lewicy, pseudokatolików.

 • totmes72

  Oceniono 8 razy 6

  Do miłośników poprawności politycznej - pedofilia, morderstwa czy terroryzm może jest i był udziałem Europejczyków i chrześcijan - ALE BYŁO SPOŁECZNIE POTĘPIANY!!! Dzieci w szkole ani ksiądz w kościele tego nie pochwalały. Po za tym ETA czy IRA stosowały terroryzm ale w imię walki o niepodległość. Nie chcieli nikogo nawracać a i walka z ogłoszeniem niepodległości ich kraju miała się skończyć - islamistów będzie trwała dopóki cały świat nie będzie islamski. To jak nazizm albo komunizm - cały świat muszą podbić. Natomiast muzułmanie, po za chlubnymi wyjątkami w Polsce, NIE POTĘPIAJĄ A WRĘCZ CIESZĄ SIĘ Z TEGO!!!! a do aresztu trafią osoby, które o tym piszą!!!! W Europie nie ma demokracji jest nowy totalitaryzm - poprawność polityczna!!!

 • hipis3308

  Oceniono 7 razy -5

  Chciałem się zapytać,ile z tych osób którzy wyzywają innych od arabusów,było na wczasach w krajach wyznających islam,albo się tam wybiera? Sam Kaczyński krzyczał,że wszyscy Polacy będą na wczasy jeździć do Egiptu..

 • teka31

  Oceniono 9 razy -7

  A czyści polscy mężczyźni to niech sobie najpierw umyją gacie i swoje tyłki a pózniej krytykują innych

 • lustrator1

  Oceniono 5 razy -3

  no cóz, to jest jedyna forma wyrazania swoich uczuc przez polaka w ktorej to manifestuje swoja nieslychana odwage podpartą zupełna ignorancją.

 • pastozukk

  Oceniono 5 razy 3

  a piszcie sobie co chcecie, za multikulti płaci się dzisiaj europejską krwią, a cena będzie cały czas rosnąć. Ale komunistów przecież to nie obchodzi... popłaczą przed kamerkami zrobią cyrk dla gawiedzi i sytuacja opanowana. do następnego ubogacenia. Schemat się oczywiście powtórzy.

 • jakubtobolski

  Oceniono 6 razy 2

  Mam lewicowe poglądy ale jeżeli w jakimś zamachu zginęłoby moje dziecko to nie miał bym oporów przed zemstą. Jak długo Europa będzie nadstawiała drugi policzek. Co do listu. Też mnie wkurza ten bezmózgi rasizm ale jeszcze bardziej zaczyna mnie denerwować bezsilność Europy. Kiedy ze Strefy Gazy na Izrael leci jedna rakieta to z powrotem leci 5. Tyle w temacie.

 • Gal Anonim

  Oceniono 7 razy 5

  Oho... odblokowane komentarze o nachodźcach. Ktoś wyleci ze stażu ;)

 • Paweł Graczyk

  Oceniono 4 razy 2

  Jak to się stało, że nasza piękna "zielona wyspy" zmieniła się e "wyspę rasistowskiego bełkotu"? Co za wstyd! Może zamiast debilnych quizow w stylu "co jest na mapie", zacznijcie publikować Koran...

 • atmt

  Oceniono 4 razy 2

  Blablacar, korpo, wow, memy i listy na zamówienie. Taki wasz poziom. Ja mam tego dość. I tej nachalnej propagandy "uchodźcowej".

 • butlun1

  Oceniono 5 razy 1

  To ciekawe, że nieustanne obrażanie katolików jakoś czytelników GW nie martwi.

 • qwerty_solo

  Oceniono 3 razy 1

  Ale luksus - pozwolono komentować artykuł... aż nie wiem co napisać... słów mi zabrakło :)

 • 1kom1

  Oceniono 3 razy 1

  a ja nie mam dość słuchania rasistowskiego bełkotu, słucham chętnie ....

 • pascvale

  Oceniono 5 razy 1

  Mam dość genter i idiotów głoszących, że dwóch tzw. tatusiów ma prawo wychowywać dziecko, oraz że islam nas ubogaca.

 • anias54

  Oceniono 4 razy 2

  To pan, redaktorze Blumsztajn napisal ten list?

 • logique

  Oceniono 6 razy 4

  A macie może jakiś list od czytelnika co na weekend smaruje się kałem?
  Albo od takiego co żona zdradza go z niedźwiedziem grizzli?
  Też byśmy chętnie poczytali - to wszystko są przecież bardzo ważne sprawy!

 • cosiedziejetutaj

  Oceniono 3 razy 3

  A ja mam dość ciągłego słyszenia po kolejnych zamachach ,że trzeba żyć dalej i nie można wyciągać ,żadnych wniosków z kolejnej tragedii.

 • piotreqqq

  Oceniono 5 razy 1

  Zamiast głosić górnolotne hasła o tolerancji lepiej porozmawiajcie bezpośrednio z uchodźcami. To tez ludzie, tacy jak my - nie bądźcie rasistami, rozmawiajcie z nimi a nie o nich. Drodzy dziennikarze GW, wiem ze nie znacie każdego dialektu arabskiego a w innym języku nie umieją. Ale spróbujcie, są tłumacze. Poznajcie osobiście kim jest i jaki poziom reprezentuje taki przeciętny imigrant. Porozmawiajcie z nimi o ich tolerancji wobec chrześcijan i ateistów, co chcieliby z nimi zrobić. Zapytajcie o oczekiwania od europejskich państw, prawodawstwa, europejskich kobiet, jak ich zdaniem powinni zostać tu przyjęci i z czego się utrzymywać. Znam lekarkę, która ich bada. Super mila kobieta, z prawie każdym się dogaduje. Można powiedzieć, że miała tzw. (jak to prawicowi aktywiści nazywają) lewackie poglądy: liberalne, tolerancyjne aż do bólu. Po paru dniach pracy je zmieniła... Bo jak będziecie na nich łożyć z podatków a w zamian wam córkę, żonę i matkę zgwałcą a potem wprowadza tu prawo szariatu, będą mordować mężczyzn za samo podejrzenie o homoseksualizm czy kobiety z odkrytą głową za to że wyglądają ich zdaniem jak prostytutki, to juz bedzie za późno.

 • ultramode1

  Oceniono 17 razy 13

  Skala komentarzy pokazuje, że to nie jest zwykły hejt, tylko opinia przygniatającej większości. Wyłączanie komentarzy jest takim samym działaniem jak poczynania obecnej TVP w kwestiach politycznych.

 • kamill2001

  Oceniono 12 razy 6

  Każdy kto był w Niemczech, Francji, Belgii, wie dobrze co tam się dzieje. Polityczna poprawność i źle rozumiana tolerancja serwowana nam przez media już nie będzie działać. Ludzie jeżdżą na wakacje, jeżdżą do pracy, mają rodziny na zachodzi, kłamać się już nas nie da że to inżynierowie i lekarze uciekają przed wojną, by się grzecznie asymilować i zostać przykładnie pracującymi Europejczykami.

 • wladca_piaskownicy

  Oceniono 10 razy 4

  Gazeta Wybiórcza nie ma za sobą poparcia społecznego ws. miłości dla ciapatych i tolerancji dla muslimow-terrorystow

 • menel83

  Oceniono 10 razy 6

  A ja mam dość wyrażania poglądów w mediach przez redaktorów oglądających świat zza okien strzeżonych warszawskich osiedli czy okien wypasionych limuzyn. Ci ludzie są oderwani od rzeczywistości natomiast wpływają na opinie całego społeczeństwa. I potem wmawia się nam że jesteśmy złymi Polakami, że zabijaliśmy żydów i nie chcemy pomagać jak nam (nie) pomagano przed atakiem hitlerowskich Niemiec.

  Czekam na referendum w sprawie przyjecia uchodzców- Kukiz15 tak trzymać!

 • cejbj4iiaxxz8lt2w24a

  Oceniono 7 razy 1

  Ja także mam dość, przez wiele lat uważałem że gazeta oferuje najlepszy poziom informacji w polskim internecie, jednak ten artykuł przelał moją czarę goryczy, mam dość tej chorej, trudnej do racjonalnego wyjaśnienia propagandy i tych wszystkich bzdur jakie ostatnio gazeta serwuje w tematach emigrantów, islamu, terroryzmu itd. więcej nie mam zamiaru odwiedzić ani jednej strony, której właścicielem jest A*ora!!!

 • Wojciech Wilk

  Oceniono 7 razy 7

  Jak zobaczyłam tytuł, to pomyślałam, że to chyba mój syn napisał:)

 • zwispokolana

  Oceniono 6 razy 4

  Nieprawdopodobnie mądry czytelnik gazety napisał ten list, ubogacony duchowo i intelektualnie polski inteligent. Szacun.

 • byly-kadi

  Oceniono 8 razy 4

  Ja nie. Moge sluchac bez konca !!!! 100% powagi.

 • jack3yp

  Oceniono 7 razy 1

  No cóż, każdy wyraża się jak umie...
  A spójrzcie na język nienawiści Lisa... Trochę bardziej elegancko...
  A "kurduple i płetwy" hołubionego przez was hejtera fakiby...

 • kolumb2

  Oceniono 9 razy 1

  A ja mam dość słuchania o KOD-ie,Petru,Tusku,Kupaczowej Merkel i innych temu podobnych glistach.

 • Rychu Nalepa

  Oceniono 4 razy 0

  Nie kupuje tego listu.Ja mam dość słuchania o kolejnych zamachach pasach szahida itp.Gdyby ktos nie broił takich tematów by nie było.W moim towarzystwie nie poruszamy tych tematów ,bo wiemy ,że już lepiej nie będzie .Wolimy rozmawiać o lokalnych sprawach.

 • wierny_nie_poddany

  Oceniono 7 razy 5

  Przed chwilą na Onecie:
  "Jeden z najgroźniejszych terrorystów na świecie Najim Laachraou, który dokonał samobójczego ataku na lotnisku w Brukseli, był wzorowym uczniem w elitarnej katolickiej szkole – donosi Reuters, powołując się na rozmowę z dyrektorką szkoły".
  Dostosowując się do poziomu odwetowych, przepełnionych nienawiścią komentarzy powinienem napisać - "WIĘCEJ RELIGII W POLSKICH SZKOŁACH"

 • Pawel Brzana

  Oceniono 5 razy 5

  Jak ma dość słuchania to mógł pojechać PKSem albo taksówką albo włożyć słuchawki do uszu i słuchać muzyki odcinając się od dyskusji, autor listu chciał chyba powiedzieć: Mam dość rozmów z ludźmi bez klasy lub mam dość słuchania języka plebsu itd., nie każdy potrafi dyplomatycznie przedstawiać swoje myśli nie każdy potrafi rozmawiać (rzekł bym większość nie potrafi) taki styl jakie wychowanie i jaka edukacja, autor ma dość ludzi zaściankowych ale sam tez jest zaściankowy tylko że stoi z drugiej strony tej samej ściany. Retoryka się zaostrza ponieważ w Europie która zawsze uchodziła za najbardziej cywilizowany kontynent dzieją się rzeczy nie widziane od dawna, ludzie są coraz więcej obaw, zamach za zamachem, masowe gwałty, bezradność polityków i szary człowiek który jest atakowany i straszony a do tego ma cały pakiet standardowego polskiego gówienka z pracą na smieciówce, brakiem perspektyw i niskimi płacami oraz ogólnie zamordystycznym i złodziejskim pseudo-państwem polskim czyli kondominium watykańskim

 • freeelance

  Oceniono 7 razy 1

  Jeżeli chcecie się dowiedzieć, czego mamy dosyć, a chcecie uniknąć niechętnych wam wpisów, zróbcie ankietę, jakich robicie setki.
  "Tak, chcę, aby do Polski i Europy napływali islamscy imigranci."
  "Nie, nie chcę, aby do Polski i Europy napływali islamscy imigranci."
  Proste, prawda? Odwagi, redaktorzy GW!

 • aspert

  Oceniono 4 razy 4

  Michniku? co z tym multi-kulti.?
  Islam to dla nas inna kultura a w zasadzie jej brak według naszych standardów.
  Oni tak samo sądzą o nas. Konflikt nieunikniony. Tylko dlaczego muzułmanów
  którym kultura europejska nie odpowiada mamy zapraszać?

 • maxstirner

  Oceniono 9 razy 3

  A ja mam dość "psychicznego gwałtu" które polega na tym, że ktoś wciska mi jedynie słuszny pogląd na rzeczywistość. Brzydze sie poprawnością polityczną.
  Mam dość zakazywania posiadania swojego zdania o świecie i rzeczywistości. Dość manipulaci faktami i kłamstwa. I co? Musze z tym żyć, niestety.

 • smiki48

  Oceniono 11 razy 7

  jak wasz czytelnik nie widzi różnicy między np. Wietnamczykami a Arabami, to radzę iść do psychiatry a nie okulisty. W Polsce mieszka wiele tysięcy imigrantów z Azji, i nie są widoczni. Nie podkładają bomb, nie żadają specjalnych zasiłków socjalnych, tylko spokojnie pracują. Podobnie jest z Romami. Pomimo, że mają zapewnione dobre warunki socjalne, nie chcą się uczyć i asymilować. Znacznie bliżej mentalnie Arabom jest do Romów a nie do Chińczyków czy Ukraińców. Zresztą tych ostatnich w Polsce jest kilkaset tysięcy i nie ma z nimi większych problemów.
  Uchodźcy nie uciekają przed wojną, tylko wyjeżdżają do państw w których mogą pasożytować i żyć na cudzy koszt.

 • hens

  Oceniono 12 razy 10

  DO MODERATORA który usuwa posty
  Ja Wam życzę fachowcom od ideologicznego poprawnego politykowania za drobne,
  naturalnego kontaktu Waszej dziewczyny, żony, matki, teściowej, z bandą 10 ciapatych którzy za budką z piwem zgwałcą Waszą kobietę.! ! !
  Wówczas zobaczymy wasz obiektywny głos na forum. pzdr.

 • gj61

  Oceniono 6 razy 2

  A ja mam dosyć bełkotu wygadywanego na temat tzw. "uchodźców" przez osoby nie mające o nich pojęcia. Mam dosyć słuchania bełkotu celebrytów którzy, mieszkają zabarykadowani w swoich domach, ale namawiający do udzielenia gościny. Mam dosyć oglądania pajaców krzyczących "zapraszamy" nie w swoim imieniu.
  Gdzie wy wszyscy jesteście teraz, po kolejnym zamachu przeprowadzonym przez WASZYCH "uchodźców"? Wyjdźcie na ulicę i krzyczcie... KRZYCZCIE, IDIOCI: WITAAAMYYY!!!

 • Jacek Tomaszewski

  Oceniono 4 razy 2

  A ja mam dość fanatycznych muzułmanów mordujących obywateli państw europejskich i pod pozorem politycznego uchodźstwa wciskaniem się by żyć na garnuszku Europy. Natomiast słuchanie o ciapatych i brudasach w odniesieniu do muzułmańskich pseudouchodźców nie nuży mnie ani trochę dopóki są ciapatymi brudasami (lub takich udają). A jeśli ktoś chce mnie z tego powodu nazywać rasistą to ja w rewanżu mogę go jedynie nazwać pożytecznym idiotą.

 • adamdec

  Oceniono 8 razy 4

  Ja mam dość tego, że nie wolno komentować pod artykułami o emigrantach i ich codziennych zajęciach - kradzieżach, pobiciach, oraz odświętnych - zamachach.

 • partia_niewidzialnych

  Oceniono 5 razy 3

  Lewactwo WON. Rozumie aneta.bankowska???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX