Zamachy w Brukseli. Co na to Twitter? Najbardziej idiotyczne komentarze

1. We wtorek w Brukseli doszło do dwóch zamachów terrorystycznych
2. Zginęło w nich co najmniej trzydzieści osób, a około 200 zostało rannych
3. Na Twitterze zaroiło się od komentarzy, także tych głupszych

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Polski Twitter nie próżnuje. Na wieść o tragedii w stolicy Belgii czołowi przedstawiciele krajowej publicystyki ruszyli, by podzielić się z nami swoimi głębokimi myślami. Oto niektóre z ciekawszych przykładów, jak nie powinno się komentować belgijskiej tragedii.

1. Terlikowski o... eutanazji"W Belgii w 2015 r. lekarze zabili 2021 osób. Islamscy terroryści, jak na razie trzydzieści kilka. I kto tu jest prawdziwym zabójcą?" - napisał konserwatywny publicysta. Jak wyjaśnił, nie chodziło mu o aborcje - których "jest o wiele więcej" - ale o eutanazje.

2. Karnowski dziękuje Bogu i chwali rządMichał Karnowski skorzystał z okazji i pochwalił polskich rządzących. "Pan Bóg czuwa nad naszą Ojczyzną, że mamy rząd, który rozumie zagrożenie terroryzmem islamskim i związek tego z rzekomo naturalną imigracją" - napisał naczelny tygodnika "W Sieci".

3. Miller...A Leszek Miller wyliczył, że "z rąk terrorystów islamskich zginęło dotychczas 17 Polek i Polaków. Z rąk polskiego rządu dwóch terrorystów otrzymało 200 tys. euro".

4. Wipler straszy bronią

Nie można tutaj zapomnieć o Przemysławie Wiplerze, który na Facebooku przypomniał starą łacińską maksymę.

Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.

Opublikowany przez Przemysław Wipler na  22 marca 2016


"Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny" - napisał Wipler, ilustrując te słowa swoim zdjęciem z bronią.

5. Na koniec najlepsze - "zamachy zamachami..."

Co prawda europoseł już usunął wpis i zamieścił jego nową wersję, ale Internet tak łatwo nie zapomina.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (151)
Zamachy w Brukseli. Co na to Twitter? Najbardziej idiotyczne komentarze
Zaloguj się
 • chynek

  0

  Najbardziej idiotycznei wręcz zbrodnicze jest działanie wybiorczej szmaty. Oto czytamy: "Tym wpisem europoseł Czarnecki sam się ośmieszył. Już go usunął, ale internet nie zapomina..." Możliwość komentowania - brak. Ale to, co wygaduje Palikot, Pitera tudzież inni zwyrodnialcy - tego nie ma ani śladu na łamach wybiorczej.ERGO: Gazeto Wyborcza, jesteście takimi samymi bandytami, jak i ci, co wysadzili sią na lotnisku w Brukseli.

 • eldemon

  Oceniono 1 raz 1

  No to i ja pójdę tą drogą i podobnie jak rządy Francji, Belgii, UK i Pan Szanowny Prezydent Tusk, wyrażę głębokie zaniepokojenie!

 • wiktor.janowycz

  Oceniono 2 razy 0

  Ciekawe, że w zestawieniu zabrakło Kuźniara, który komentując zalecenie pozostania w domach w związku z zamachami napisał #dzieńwolny. Filtr GW działa.

 • konrado12344

  Oceniono 3 razy 1

  Odnosząc się do tego co się stało w Brukseli i co pewnie stanie się w kolejnych miastach Europy napiszę tak. Stado baranów zaprosiło do swojej zagrody watahę wilków. Barany stwierdziły, że będą żyć w pokoju i mają przed sobą świetlaną przyszłość - nawet z wilkami. Niestety co chwilę zdarzało się, że jakiś wilk pożarł parę baranów. Przywódcy baranów wypowiadają się wtedy, że te wilki co zeżarły barany to nie wilki tylko jacyś odmieńcy. Przywódcy wilków mówili, że te wilki to czarne owce wśród wilków. Natomiast z ciemnych kątów zagrody gdzie zgromadziły się wilki było co chwila słychać, jak inne wilki mówią, że zaraz nadejdzie czas kiedy wszystkie barany zostaną pożarte i zagroda będzie ich. Przywódcy baranów udają że tego nie słyszą a w ramach tworzenia świetlanej przyszłości między baranami i wilkami źle patrzą na barany wypowiadające się inaczej i wypowiadające się w tzw "mowie nienawiści". Czy barany przetrwają będąc w zagrodzie z wilkami ?

 • krystoff2

  Oceniono 2 razy 0

  Terlikowski jak zwykle powiedział prawdę i tradycyjnie jest rypany. EuZach już dawno straciła instynkt samozachowawczy. Bezpiecznie byłoby trzymać się z daleka od tego szamba. Mamy Węgrów, Słowaków, Czechów ...a nawet Rosjan. W Brukseli jest już 22% muzułmanów. Nie dziwi więc, że głosy krytyczne wobec muzułmanów na zachodzie słabną. Co zrobi Francja gdy populacja muzułmanów w tym kraju przekroczy 50%? Zacznijmy w Polsce budować zasieki na Odrze i Nysie i obozy dla uchodźców z Kalifatu Francuskiego, belgijskiego, niemieckiego ...

 • chynek

  Oceniono 4 razy 0

  Redakcjo Wybiorczej, jesteście bezwzględnie wspólnikami tych bandytów z Belgii i Francji, którzy gradzą wszelkimi wartościami - wy też.

 • judeosceptyk

  Oceniono 2 razy 0

  Jsx, TS wstydza sie swoich prawdziwych nazwisk, pod tym kretynskim swoim tekstem ?

 • judeosceptyk

  Oceniono 2 razy 0

  A Izrael nie chce uchodzcow ?

 • judeosceptyk

  Oceniono 4 razy -2

  A co na to kapus Maleszka z waszej redakcji ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX