Beata Pawlikowska nie będzie już prowadzić w Zetce programu "Świat według blondynki"

1. Dziennikarka pożegnała się ze słuchaczami na Facebooku
2. "Radio zaproponowało zmiany, na które nie chciałam się zgodzić" - napisała.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Pawlikowska prowadziła audycję "Świat według Blondynki" od 15 lat. Dziś poinformowała, że prowadziła ostatnią audycję z tego cyklu.

- Radio ZET zaproponowało mi wprowadzenie zmian, na które nie chciałam się zgodzić. Próbowaliśmy osiągnąć kompromis, który zadowalałby obie strony, ale nie znaleźliśmy takiego kompromisu. W tej sytuacji było tylko jedno, uczciwe rozwiązanie: podziękować sobie wzajemnie za dotychczasową współpracę i ruszyć dalej swoją drogą - napisała dziennikarka i podróżniczka. - Nie wiem co będzie dalej, ale jestem dobrej myśli.

Serdecznie dziękuję wszystkim słuchaczom, z którymi spotykaliśmy się w każdą niedzielę na antenie Radia ZET!Czułam...

Opublikowany przez Beata Pawlikowska na  20 marca 2016


Pawlikowska ma na Facebooku ponad 200 tys. fanów. - Bardzo mi przykro, niedziela z Panią była mistyczna, miód na uszy. Obrażam się na radio zet i od dziś zmieniam stację w moim radio - komentowała jedna z fanek. - Będzie mi brakowało niedziel z Panią, tych fascynujących opowieści, ciepłego głosu i Pani uroczego śmiechu. Wszystkiego dobrego i powodzenia! - napisała inna.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Czy słuchałe(a)ś programu ''Świat według blondynki''
Więcej o:
Komentarze (190)
Beata Pawlikowska nie będzie już prowadzić w Zetce programu "Świat według blondynki"
Zaloguj się
 • Aneta Zdunek

  0

  Ktoś nadepnął komuś na odcisk. Dziwię się, że tak inteligentni ludzie nie potrafili się dogadać. Szkoda, że nie znamy tematu z drugiej strony. Mam nadzieję, że Pani Marzena szybko znajdzie inne miejsce, gdzie będzie się mogła podzielić swoją cudowną pasją. Wszystkiego dobrego.

 • gorzki_pl

  0

  co to za sonda?
  zdarzało mi się słuchać i nie podobało mi się.

 • 0

  w ostatnia sobotę wysłuchałam Pani programu - jak się okazuje ostatniego. Nie jestem w stanie wyrazić swojego oburzenia. Komu on przeszkadzał ???

 • starsailor3

  Oceniono 1 raz -1

  Dla p. Beaty na pewno się znajdzie miejsce w innej stacji. Radio Zet ma straszne brzmienie techniczne - nie da się tego słuchać.

 • soso_soso

  Oceniono 1 raz 1

  Nigdy nie lubiłem audycji tej pani. Jezdze wiele po świecie z powodów zawodowych, spędzam w rożnych krajach polowe swego czasu. To co Pani Pawlikowska opowiada to tępa mieszanka danych z internetu czy rezydentów biur poroży z jej mało dociekliwymi obserwacjami. Może to i fajne dla kogoś kto siedzie w domu i wyobraża sobie inny świat. Bez znaczenia czy Pani Pawlikowska mówi intrygująco czy tylko milo. Ale dla kogoś kto oczekuje wkładu w jego życie te audycje były mało wartościowe. Do tego cale tony przekłamań. Pamiętam zachwyty nad systemem doręczania w Indiach i tamtejszym ruchem drogowym. W samym okręgu Bangalur ginie rocznie w wypadkach drogowych 8000 ludzi. Czy naprawdę w Indiach jest pod tym względem dobrze, tak dobrze, ze się nad tym rozpływa na antenie?

  Za jedna rzecz zaś pochwale panią Pawlikowska - dala swej audycji dobry tytuł, uczciwy - niewiele wiem i niewiele wam powiem bo jestem niekumata. No i tak było.

 • neospasmin

  0

  To jest ta zla strona natury: ludzie starzeja sie szybciej nizli instytucje ktore ich zatrudniaja: one potrzebuja mlodych boo do mlodych skierowane.

  I nikt w tej sytuacji nie jest czarnym charakterem.

  marcin lazarowicz
  neospasmin.blox.pl

 • daktylek

  0

  No Zetko ... tym razem radio się nie popisało. Po co zmieniać coś, co ludzie lubią i czego słuchają?! W końcu program jest dla nas - słuchaczy, a nie dla kierownictwa Zetki. Też się chyba przerzucę na inną stację.

 • krystoff2

  0

  Brakuje mi tytułu tego artykułu w rodzaju: "PIS owska czystka w radio TRWA !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX