Razem publikuje wyrok TK na fasadzie kancelarii Szydło. Ale KPRM już ma na to sposób [ZOBACZ]

Kancelaria Premiera wpadła na pomysł, jak poradzić sobie z pomysłowym protestem partii Razem. I to bardzo prosty: po włączeniu iluminacji na fasadzie nie widać wyświetlanego wyroku TK.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Przypomnijmy: w środę TK orzekł, że nowela ustawy o TK jest niezgodna z konstytucją. Beata Szydło nie zamierza jednak publikować tego orzeczenia, przeciwko czemu protestują m.in. działacze Partii Razem.

Od środy członkowie ugrupowania koczują przed Kancelarią Premiera - jak zapowiadają, będą tam stać do oporu. Razem wyświetlało też treść wyroku TK na fasadzie budynku kancelarii.

Ostatniej nocy ktoś z kancelarii wpadł na pomysł, jak pokrzyżować szyki demonstrantom. Na zdjęciach zamieszczanych na Twitterze widać, że fasada KPRM została podświetlona - a to sprawia, że wyświetlany wyrok jest nieczytelny:Co na to partia Razem? - Zazwyczaj włączaliśmy rzutnik tuż po 18 i wszystko działało. Tak było przez ostatnie dni. Wczoraj nagle okazało się, że elewacja była bardziej podświetlona niż zazwyczaj, więc obraz był mniej wyraźny. Teraz zmieniamy taktykę. I mamy nadzieję, że pani premier zobaczy to, co wyświetlamy - powiedział naszemu reporterowi Maciej Konieczny.Rząd znowu nie chce opublikować wyroku TK. Razem protestuje [MEMY] >>>Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Czy rząd opublikuje wyrok Trybunału Konstytucyjnego?
Więcej o:
Komentarze (241)
Razem publikuje wyrok TK na fasadzie kancelarii Szydło. Ale KPRM już ma na to sposób [ZOBACZ]
Zaloguj się
 • marych

  0

  może jakis miły organizator laser show, pożyczy laser display? reklama bylaby na całą Polskę!

 • zyks

  Oceniono 2 razy 0

  Przyjaciele z Kijowa ! Przyjeżdżajcie ! Welcome! Gość w dom, Bóg w dom ! Jest Majdan - instruktaż potrzebny. Beci musi się woda w pupce zagotować. My popieraliśmy Was wtedy, prawda? :)))

 • zyks

  Oceniono 2 razy 0

  Ależ spryciula z tej Beci. Włączyła świąteczną iluminację. To pożera masę prądu. Płacimy wszyscy. No ale podkreśla w ten sposób świąteczny nastrój i radość z wizyty chłopaków Zandberga. Ciekawe, jak długo będzie trwała ta fiesta. Do końca marca prognoza +5 w dzien, -2 nocą. Jakoś muszą wytrzymać. Ale od Prima Aprilis cieplutko. Będzie Majdan, że aż hej! Becia musi lecieć na konsultacje do kol. Putina - on podobno zna różne patenty na Majdan. A Zandberg niech sprowadzi chłopaków z Kijowa. Oni też :)))

 • zgryz3

  Oceniono 2 razy 2

  Rząd, który prowokuje takie sytuacje i bawi się w dziecinne złośliwości-przekomarzanki, nie nadaje się nawet, żeby kury szcz... prowadzać. Do niczego się nie nadaje. Won!

 • arcylapsus

  Oceniono 3 razy 3

  Dzie-ci-na-da!!! Te pisiorskie bałwany będą kiedyś bohaterami komedii, skeczów kabaretowych i dowcipów. To w wersji soft. W wersji hard - aż się boję głośno powiedzieć, żeby nie skończyć jak Blida.

 • drugiepietro

  Oceniono 2 razy 2

  A kto zapłaci za energię elektryczną? Ja zapłacę. Pan zapłaci i pani, i wasze dzieci zapłacą. Wszyscy zapłacimy, bo jeden człowieczek powiedział, że nie pozwoli opublikować orzeczenia TK.

 • gzymek12

  Oceniono 7 razy -7

  rzeplińskie wyPOciny można wydrukować na pustym, łysym czerepie
  Borysa Bełkota PObudki
  👌 👌 👌

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX