Tylko refleks ojca uratował 8-latka. Kij baseballowy leciał wprost w głowę chłopca

Kij baseballowy wypuścił jeden z graczy w trakcie meczu w Pittsburghu. I prawie trafił nim w głowę siedzącego na trybunach chłopca. Gdyby nie refleks ojca, skończyłoby się poważnymi obrażeniami.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Do zdarzenia doszło w trakcie meczu treningowego pomiędzy Pittsburgh Pirates i Atlanta Braves na jednym ze stadionów w Pittsburghu.

Sytuację udało się uchwycić fotografowi "Tribune-Review" Christopherowi Hornerowi. Zdjęcia zamieścił na swoim Twitterze. Cóż za refleks!

Jak dowiedział się amerykański portal Cbslocal.com, Shaun Cunningham zabrał swojego 8-letniego syna na jego pierwsze w życiu profesjonalne rozgrywki w baseball. Podekscytowany chłopiec wybrał w pewnym momencie dogodną okazję i zrobił zdjęcie zawodnikom.

Dokładnie w momencie, kiedy oglądał fotografię na ekranie telefonu, w jego stronę poleciał wypuszczony przez jednego z graczy kij baseballowy. Shaun zareagował szybko i zasłonił syna własną ręką. Jak powiedziała portalowi matka chłopca, kij i tak uderzył dziecko w ramię, ale nie stało mu się nic poważnego. Nabił za to poważnego siniaka jego ojcu.

Niespodziewanie, mistrzem drugiego planu został mężczyzna siedzący za chłopcem. Jego charakterystyczny gest szybko dostrzegli internauci i zinterpretowali po swojemu.
http://paddyhallproductions.tumblr.com


View post on imgur.com


Jak napisał portal CBS, rodzina wyszła z meczu wcześniej. Nie udało jej się wprawdzie zdobyć autografu zawodnika Pittsburgh Pirates, który o mało nie doprowadził do tragedii, zatrzymała za to na pamiątkę pechowy kij.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (14)
Tylko refleks ojca uratował 8-latka. Kij baseballowy leciał wprost w głowę chłopca
Zaloguj się
 • swinton

  0

  A prawda jest taka że kij się obracał i gdyby nie interwencja ojca to by nawet nie dotknął chłopca.

  >Another image of the bat flying midair - taken just a split-second later - shows the bat clearing the boy's head as its violent force causes it to spin 180 degrees.

 • c2h6

  Oceniono 1 raz 1

  Nie było żadnego zagrożenia. Przecież widać że tłuszcz by wszystko zamortyzował.

 • zec

  Oceniono 3 razy -1

  Kij wystrzelił i trafił zatopionego...
  Dostałem orgazmu czytając tytuł. Ech ci gazetowi poeci..

 • supertlumacz

  Oceniono 6 razy -4

  Ten kij baseballowy wypuścił z radości z radości gracz polskiego pochodzenia Jan Kovalsky na wieś o uruchomieniu programu masowych wiz dla Polaków do Detroit.

  Niech żyje odwieczna przyjaźń amerykańsko-polska!

 • jozbieszczad

  Oceniono 6 razy -2

  To "zalajkowałem" na fejsbuku niewłaściwą rzecz -do diaska

 • robert_1918

  Oceniono 10 razy 6

  „Football” amerykański i baseball – dwa sporty dopasowane do tuszy amerykańskich „sportowców”, w których biega się nie dłużej niż 8-10 sekund. Dla porównania - w piłce nożnej przeciętny zawodnik w 90 minutowym meczu uzyskuje przebieg rzędu 10 km.

 • kmicic68

  Oceniono 8 razy 4

  Stany zamarły...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX