"Chciałbyś dziś znać przyszłość, lecz musisz poczekać..." Niepewne losy "Klanu" w TVP

- Dalsze losy "Klanu" to temat otwarty - przyznała Aleksandra Gieros-Brzezińska, rzeczniczka TVP. - Rozmowy jeszcze przed nami - zaznaczyła. Serial nie zniknie z ramówki do czerwca. To jedyne, czego możemy być na razie pewni.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Kolejne odcinki "Klanu" pojawią się w wiosennej ramówce - zapewniła nas rzeczniczka TVP Aleksandra Gieros-Brzezińska. Oznacza to, że do co najmniej do czerwca fani serialu będą mogli śledzić perypetie rodziny Lubiczów.

Co będzie dalej? Czy po zmianie kierownictwa w programie TVP znajdzie się miejsce dla najdłużej emitowanej polskiej telenoweli? - Temat jest otwarty - powiedziała nam Gieros-Brzezińska. - Rozmowy o dalszych losach serialu jeszcze przed nami - dodała.

O tym, czy to faktycznie ostatnie miesiące "Klanu" w TVP1, powinniśmy dowiedzieć się wkrótce. Na razie jednak nic nie jest przesądzone.

"Klan" jest najdłuższym pod względem lat nieprzerwanej emisji i liczby odcinków serialem produkcji polskiej. To również pierwsza polska telenowela, której fabuła została wybrana w konkursie dla telewidzów. "Klan" zadebiutował na ekranie 22 września 1997 r. W środę w Jedynce wyemitowano 2894. odcinek serialu.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (69)
"Chciałbyś dziś znać przyszłość, lecz musisz poczekać..." Niepewne losy "Klanu" w TVP
Zaloguj się
 • skonany

  Oceniono 1 raz 1

  O co im chodzi? Przecież bohaterowie tacy religijni. Nawet jedna została zakonnicą. Do kościółka non stop biegali.

 • krynolinka

  Oceniono 2 razy 2

  Powolutku zmniejszą budżet i gaże, aktorzy i obsługa techniczna sami zaczną odchodzić . Spadnie poziom produkcji i oglądalność To naturalne wygaszanie projektu ;) TK też wygasili budżet i proszę coraz mniej znaczy.. Tylko Instytut Podłości Narodowej zwiększa produkcję

 • kazek100

  Oceniono 1 raz 1

  Akurat zdjęcie tego gniota z ramówki było pierwszym, i zapewne ostatnim, pozytywnym czynem tej pisowskiej szczujni. Który to prawicowy minister tak wychwalał gniota za jego "wartości"?

 • palo_ma1

  Oceniono 1 raz 1

  Zniknie? Byłaby to pierwsza prawdziwa dobra zmiana.
  Podkreślam: pierwsza.

 • datekada2

  Oceniono 1 raz 1

  Proszę się nie martwić, denne seriale dla ciemnego ludu i prostaczków nie znikną. Będzie nie tylko "lokowanie produktu", ale jeszcze bardziej natrętna i nachalna pisuarowa propaganda.

 • jawas1

  Oceniono 6 razy -4

  Tak Wam szkoda? Możecie kontynuować jako powieść w "Gazecie Wyborczej".

 • luketjorself

  Oceniono 4 razy 4

  "Klan" stracił rację bytu wraz z tragiczną śmiercią Ryśka.

 • luketjorself

  Oceniono 5 razy 5

  Telewizja publiczna powinna pokazywać dobre filmy (głównie kino europejskie), filmy dokumentalne, spektakle teatru telewizji, programy o książkach i muzyce klasycznej, programy popularnonaukowe, historyczne (nie tylko o PRL i Okrągłym Stole), a nie takie gó... jak "Klan", "Rolnik szuka żony" itp. Na tym polega "misja" TVP. A nie na ogłupianiu społeczeństwa. Tę rolę spełniają kanały komercyjne.

 • egonw3

  Oceniono 8 razy 8

  Da dobra zmiana uderzy w twardy elektorat PiS: nieudaczników spędzających cały wolny czas na oglądaniu głupkowatych seriali.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX