Pierwsza dama polskiego jeździectwa do nowego prezesa stadniny w Janowie: "Jest pan idiotą albo szalonym"

Na Twitterze pojawił się list do nowego prezesa stadniny w Janowie Podlaskim. Miała go, nie przebierając w słowach, napisać nazywana pierwszą damą polskiego jeździectwa Wanda Wąsowska. Łagodnie mówiąc, nie spodobały jej się zmiany personalne w hodowli.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Kilka dni temu odwołano prezesów stadnin w Janowie Podlaskim i Michałowie. W tej pierwszej kierownictwo objął Marek Skomorowski, niemający do tej pory do czynienia z hodowlą koni. - Już widzę, że będzie to moja pasja życiowa - powiedział dziś Skomorowski. - Wcześniej też bardzo uwielbiałem konie, ale nie miałem takiej bliskiej styczności z nimi - przyznał z rozbrajającą szczerością.

Biznesmen Ryszard Wojtkowski opublikował na Twitterze list, który miała do Skomorowskiego napisać Wanda Wąsowska. Nazywana pierwszą damą polskiego jeździectwa olimpijka i działaczka miała to zrobić w krótkich słowach."Zdziwiona jestem że zgodził się pan przyjąć tą ważną funkcje po tak wspaniałym hodowcy jakim był pan dyrektor M.Trela. Jest pan idiotą albo szalonym w tej kwestii", miała napisać Wąsowska (pisownia oryginalna).

Wąsowska to polska olimpijka, zajęła czwarte miejsce w konkursie drużynowym na igrzyskach w Moskwie w 1980 r. Jest trenerką i działaczką Polskiego Związku Jeździeckiego. Za osiągnięcia w sporcie została odznaczona Złotym i Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Skomorowski z wykształcenia jest ekonomistą. Dotychczas pracował w bankowości, był też zastępcą dyrektora w lubelskim oddziale Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (143)
Pierwsza dama polskiego jeździectwa do nowego prezesa stadniny w Janowie: "Jest pan idiotą albo szalonym"
Zaloguj się
 • epona-horsefeed

  0

  epona-horsefeed.pl/zywienie-koni/pasza-uzupelniajaca/konie-zimnokrwiste-pasza-uzupelniajaca/ - pasze dla koni zimnokrwistych

 • bezmatury

  0

  taki list wymaga odpowiedzi. Ja mam zdolność honorową, mogę Panu służyć, bo jesteśmy w podobnym wieku. Z poważaniem. Wojciech szpor

 • Zygy Krasucki

  0

  Brawo Wanda, Ty masz prawo tak komentowac te skanaliczna decyzje wladz ,ich tlumaczenia to kompromitacja a fakt odwolania tych wspanialych fachowcow to zamach na nasze skarby narodowe. Nie ma wybaczenia na takie dzialania i czas rozliczen nastapi wczesniej niz te oszolomy sie spodziewaja, Jestem z Toba, Zygy

 • ricci15

  0

  na POlskie sądy mogą liczyć

 • w.s3

  Oceniono 3 razy 3

  No i co z tego, że jest księgowym. Partia go delegowała i ma się sprawdzić na odcinku konia arabskiego. Zawodowy dyrektor sprawdza się na każdym odcinku. Przećwiczyli to już w PRL-u.

 • patriotaa

  Oceniono 7 razy -7

  Wanda Wąsowska wielka dama okazała się wielką chamką tak mówiąc do prezesa. Nie znam jej ale gdyby miała chociaż za grosz inteligencji to tak by nie powiedziała. Po czym poznać chamkę po jej słownictwie. Ona go obraziła ale ta jej wypowiedz odnosi się dokładnie do Wandy Wąsowskiej.

 • bloger_pirx

  0

  www.se.pl/wiadomosci/polityka/odwolanie-szefow-stadnin-bylo-jednak-zasadne-dziennikarz-ujawnia-szczegoly_785680.html

 • terazzz888

  Oceniono 3 razy 3

  nie wazne jak nie wazne gdzie byle wsadzic swego k....na stanowisko, banda zjeb.....amok...piana na głodnych władzy pyskach.

 • agnrodis

  Oceniono 3 razy 3

  Ciekawe a kim z Pisu, albo z kleru spowinowacony jest ten niekompetentny MATOL!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX