Komentarze (559)
Sasin o Wałęsie: "Cień współpracy z SB". A Halicki nokautuje pytaniem o... Kaczyńskiego [U OLEJNIK]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jot 61

  Oceniono 2 razy 2

  kto podpisywał porozumienia sierpniowe? chyba nie kaczyński

 • an.noyed

  Oceniono 5 razy 5

  Sasin, jakie granice, czego granice? Do dzisiaj jesteście zwykłą agenturą, bo na użytecznych idiotów, to jesteście zbyt chińscy, zbyt nieobliczalni i zbyt otwarcie rozwalanie Polskę.

 • zulavdh

  Oceniono 5 razy 5

  Dlaczego nie została zbadana teczka Kaczora po tym, jak stwierdził, że jest sfałszowana?

 • corpus_delicti

  Oceniono 4 razy 4

  nie zdziwiłbym się gdyby to Sasin był tym jedynym ocalałym z katastrofy smoleńskiej, którego Rosjanie nie dobili... po prostu leżał sobie pod skrzydłem, wyglądał jak g....no i śmierdział jak g....no więc go przeoczyli.... i to też jest wina Tuska

 • corpus_delicti

  Oceniono 2 razy 2

  to wszystko jest nie ważne....to wszystko wina Tuska jest :)

 • 1stanczyk

  Oceniono 5 razy -5

  Trudno jest racjonalnie w oparciu o znane fakty, inaczej jak w oparciu o zakulisowe rozgrywki z rządzącymi w PRL-u sowieckimi kolaborantami wytłumaczyć jakże różne traktowanie przez pokolenie okraglostolowych gó...arzy, przez to kunktatorskie pokolenie zwyklych odmozdzonych gnojków "człowieka znikąd".

  Tymiński jako kandydat na prezydenta który wygrał pierwsza turę prezydenckich demokratycznych wyborów z sp Mazowieckim był dla okrągłostołowego środowiska jako potencjalny prezydent nie do zaakceptowania.

  Wachowski podobny "człowiek znikąd" który nagle pojawił się u boku Lecha Walesy z chwilą kiedy ten kandydował na prezydenta, nikogo wśród PRL-owskiej opozycyjnej śmietanki nie dziwił, nie oburzał pomimo faktu, że miał coraz większy wpływ na LW i z czasem nabierał coraz większej "instytucjonalnej" roli.

  Tymiński był realnym zewnętrznym zagrożeniem dla spójności politycznej propagandowej retoryki "patriotycznych okrągłostołowców".
  Wachowski był realną, nie wiadomo dlaczego i skąd podporą, tych "patriotycznych okrągłostołowców", którzy sprzeciwiali się lustracji.

 • siostra_burzy1

  Oceniono 7 razy 7

  Ja z wielka uwagą i wręcz fascynacją słucham zawsze wypowiedzi pana Sasina i za każdym razem z ciekawością, co też durnego palnie tym razem, i czy przebije głupotą swoje wcześniejsze wypowiedzi. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł :)
  Zresztą, wystarczy popatrzeć na tę fizjonomię - czoło nie skażone myśleniem.

 • TIGER BENGAZI

  Oceniono 6 razy -6

  Panie Halicki co pan może wiedzieć o latach 1970 nie było pana na świeci ,,ja miałem 20 lat byłem powołany do wojska i wiem co działo się w 1970 roku strajki protesty robotników a SB i ZOMOWCY otworzyli ogień zginęło dużo przed stocznią ,,,,i właśnie Wałęsa został zwerbowany żeby donosił na tych co mieli coś wspólnego z protestami i WAŁĘSA donosił i brał za to pieniądze a miał sporo dzieci to pieniędzy potrzebował ,Podpisał własnoręcznie oświadczenie na donosy ,,ps..BOLEK,,,to jest największa HAŃBA ,,nic nie usprawiedliwia jego udział w strajkach SOLIDARNOŚCI ,,,i jego zasługi to kpina on zrobił układ z Kiszczakiem Jaruzelskim i Komuną że będą nietykalni ..i Wałęsa zrobił GRUBĄ CZERWONĄ KRESKĘ ,,,,i komuchy żyły i żyją jak paniska duże emerytury Oprawcy mają się dobrze a robotnicy poszkodowani żyją z nędznych emerytur ,,,dzięki ,,,,,WAŁĘSIE BOLKOWI .....

 • zbyszekjitu

  Oceniono 2 razy 2

  WARA OD WALESY I PAPIEZA JANA PAWLA II ....WY "SMIECIE" INTELEKTUALNE !!!

 • Oceniono 6 razy 6

  Jak mozna byc bezczelnym pochodzac z rodziny rosyjskiej (Sasin to rosyjskie nazwisko) oraz ubeckiej rodziny, faworyzowanej przez komune, co Sasin?

 • Leon Kalewski

  Oceniono 5 razy 3

  Dalej żydowska "hucpa" trwa? Odwracanie uwagi od spraw niskich wynagrodzeń, stawek godzinowych czy umów śmieciowych trwa! Dodatkowo młodzi ludzie nadal wyjeżdżają za pracą do Angoli czy Holendrów? Co mnie obchodzi Walesa czy zdradził czy nie jak nie mam żadnych perspektyw w tym bantustanie?

 • makary1978

  Oceniono 4 razy 4

  Wielka szkoda ze Towazysz Antoni schowal/zniszczyl inne ciekawsze teczki....

 • ludpracujacy

  Oceniono 8 razy 8

  wszędzie Kaczyński i Kaczyński, alenigdzie się nie mogę doczytać, który z nich był TW Balbina

 • dezyderymarchewka

  Oceniono 5 razy 5

  Należy dokonać nie tylko ekspertyz grafologicznych, ale również, o ile to możliwe, należy zbadać wiek tych dokumentów. Kiedy one powstały? To jest zasadnicza sprawa, bo w pierwszej połowie lat siedemdziesiątych Wałęsa nie był na tyle ważny, aby SB podrabiało jego teczkę i wrabiało go we współpracę agenturalną. Nikomu się wtedy nie śniło nawet, że akta SB będą publicznie dostępne.
  Jeżeli jednak te dokumenty datowane na np. 1973 rok zostały wytworzone w latach osiemdziesiątych, to byłby to dowód na SB-cką prowokację mającą skompromitować legendę Solidarności.
  Nie mam takiej wiedzy technicznej, ale być może da się określić przybliżony czas wytworzenia dokumentu, to by rozstrzygnęło sprawę.
  Autentyczność jednego czy drugiego podpisu niczego nie rozstrzyga, bo Wałęsa sam powiedział już dawno, że kiedyś 'coś tam podpisał', ale żadnej współpracy nie było.
  Kluczowe jest określenie wieku dokumentów pracy operacyjnej TW Bolka, to byłby niepodważalny dowód winy bądź niewinności Lecha Wałęsy.

 • adam-aga

  Oceniono 13 razy -13

  Widzę, że oglądaliśmy różne programy. Plujka Halicki kogoś znokautował? Toż ta PO-wska plujka tylko pluć potrafi na Polskę i Polaków. Oczywiście zawsze i wszędzie, z okazji i bez okazji na Pana Kaczyńskiego. Merytorycznie dno skończone a mina jak u kopa sr...cego na pustyni. Ja ci plujko Halicki - środkowy palec pokazuję. Wyprostowany. Spadaj, jak mówi twój kolega osiołowski, na szczaw i mirabelki.

 • rownowaznik

  Oceniono 9 razy -9

  Typowy baran z KLD/UW/PO , niech się kolegów partyjnych popyta jak to się czerwonych morderców chroniło w III RP, po tym jak się razem piło z nimi wódę.

 • Janusz Senex

  Oceniono 6 razy 6

  Sasin,ten niewydarzony chamowaty "polytyk" spod Wołomina,co powie,to kula w płot.
  Nie ma się jednak co dziwić - z czegoś trzeba utrzymać rodzinę,więc gadanie nawet największych bredni,byle tylko zadowolić tak jak on udanego "polytyka" z Żoliborza płynie z gęby tego typka woda z Niagary.

 • egonw3

  Oceniono 3 razy 3

  Dobra zmiana przyjdzie! Za trzy i pół roku!

 • emerytgw

  Oceniono 6 razy 6

  Naczelny Pis-bałwan Sasin jak zwykle bez sensu bełkoce o Wałęsie. Nic poza głupotami ten pis-propagandysta nie potrafi powiedzieć, stąd słusznie jak to już w kilku postach zasygnalizowano: jednostką głupoty i manipulacji w PIs jest jeden sasin.Taki niegodziwiec nie nadawałby sie do czyszczenia butów Wałęsie.

 • jad120262

  Oceniono 8 razy 8

  Panie Halicki, nie tylko, że Kaczyński był wtedy agentem, on jest agentem w dalszym ciągu. Cała strategia uzyskania władzy przez PiS została opracowana i przeprowadzona przez KGB z udziałem ich przesławnej fabryki trolli

 • gupek-wioskowy

  Oceniono 4 razy 4

  to ja jestem TW Bolek

 • stachkaz47

  Oceniono 7 razy 7

  Zaczyna NARÓD widzieć gó... w jakie wdepnął.
  W Radomsku nie pomogło nawet to ,że wujem jest PREZYDENT i dostał kopniaka na jakiego zasłużył.
  BRAWO RADOMSKO małe miasteczko a nie dało się zgnoić.

 • mariusz731

  Oceniono 3 razy 3

  To ja jestem TW Bolek

 • verozon

  Oceniono 7 razy 5

  Ludzie! Przecież PiSowcy w tej chwili robią igrzyska. 500+ spieprzony, plan Morawieckiego skrytykowany i wyśmiany, Szydło pohukuje na Unię i USA. Wizerunkowo wszystko się sypie.No to trzeba coś dać ludziskom na żer. Niedawno z kapelusza wyskoczył Macierewicz z nową komisją ws. Smoleńska, no to teraz na okrągło będzie Bolek. Ciekawe, co będzie następne? Ziobro wsadzi kolejną, znana osobę?

 • prawdziwyklecha

  Oceniono 9 razy 9

  Sasin ta dziobata pisia kreatura sam pochodzi z esbeckiej rodziny .

 • candid13

  Oceniono 7 razy 7

  Jakie plugawe sa pyski tych pisowcow !

 • candid13

  Oceniono 11 razy 9

  Pamietamy panie Sasin pamietamy…

  Pamietamy ze tatus pana to
  general UBecji przyjaciel mafioso Edwarda Mazura i generala Papaly

  pamietamy, ze wychowywal sie pan w Zatoce Swin gdzie mieszkala UBecja i komusza nomenklatura

  Pamietamy jak agent tomus z CBA na rozkaz prezesa i szefa CBA wywlekal w swietle kamer ludzi bezprawnie oskarzonych

  Pamietamy mord na TRANSPLANTOLOGII, i zamordowanie 0k 1000 ludzi ktorzy nie doczekali przeszczepow

  Pamietamy donosy z IPNu

  Pamietamy lustracje

  Przejęcie w jedną noc wszystkich mediów publicznych i ich sprostytuowanie.

  Przejęcie IPN i jego sprostytuowanie polityczne.

  Przejęcie prokuratury i wprowadzenie w niej standardów stalinowskich.

  Przejęcie wszystkich służb specjalnych i ich upoliitycznienie.

  Zaszczucie na śmierć Pani Barbary Blidy I brudne machlojki prokuratorskie

  -Areszty wydobywcze i zeznania "skruszonych " przestępców obciążające wybranych przedstawicieli opozycji.

  -Wydawanie pieniędzy z budżetu na agencików Tomków , ich apartamenty, biura, i porszaki do rozwalenia po pijanemu, oraz kupno domu Kwaśniewskiego

  tak, tak, kojarzy mi sie IV rp

  Z łże-elitą,

  z wezwaniem, żeby Platforma odpowiedziała, czy jest partią polską,

  z dzieleniem społeczeństwa na tych z Solidarności i tych z ZOMO,

  z przerabianiem historii Polski, zgodnie z którą Powstanie Warszawskie było zwycięstwem, a Okrągły Stół – klęską, w PRL i w Trzeciej RP nie było niczego dobrego,

  ze skokiem na media publiczne, które w ciągu kilku dni PiS zawłaszczył, oddając TVP prezesom, pp. Wildsteinowi i Urbańskiemu, a Polskie Radio - pp. Czabańskiemu, Skowrońskiemu i Targalskiemu,

  z przejęciem oficjalnej agencji PAP

  z poniżaniem Lecha Wałęsy,

  z niezaproszeniem Adama Michnika na uroczystość w rocznicę wydarzeń 1968,

  z ogłoszeniem byłych ministrów spraw zagranicznych agentami,

  z zakończeniem znajomości z Władysławem Bartoszewskim,

  z faworyzowaniem przez rządzących Radia Maryja a i telewizji Trwam, ktore bez protestu brata, nazwalo prezydenta oszustem a prezydentowa czarownica

  z postulatem utworzenia pierwszego uniwersytetu wolnego od skompromitowanej kadry profesorskiej,

  z bojkotowaniem Trybunału Konstytucyjnego i próbą skompromitowania kilku jego członków tuż przed podjęciem przez Trybunał ważnej decyzji,

  z rusofobią, germanofobia, homophobia

  z dziką lustracją,

  z porachunkami na górze (Kaczmarek, Ziobro, Engelking),

  z upolitycznieniem prokuratury,

  z „ciągiem technologicznym” (MSWiA, Ministerstwo Sprawiedliwości, służby, CBA)

  ze Zbigniewem Ziobro (dziś na szczęście schowanym) i Jackiem Kurskim, z oblakanym Antonim Macierewiczem,

  z niszczeniem ludzi przy pomocy kwitów – bez możliwości obrony, z wyrokami ferowanymi przez Misję Specjalną,

  z mundurkami szkolnymi, z czystką w mediach i w lekturach szkolnych,

  czy mogło być coś bardziej gorszącego niż fakt, że urzędujący prezydent Polski Lech Kaczyński oskarżył o bycie agentem legendę polskiej „Solidarności”, żeby był spór sądowy między byłymi prezydentami, z których jeden jest laureatem Nagrody Nobla.

  Sasin przyznaj się - to Ty byłeś jednym z organizatorów (z ramienia kancelarii prezydenta) wycieczki do Smoleńska.

  Nalezaloby wyjasnic co laczylo GENERALA UBECJI Sasina z biznesmenem z Ameryki Edwardem Mazurem oraz generalem Papala.
  Ci trzej panowie spotkali sie u gen. UBecji Sasina na 2 godziny przed zamordowaniem Papaly

  Moze synek Jacek pamieta, juz byl wtedy duzy.

 • Wal Pa

  Oceniono 3 razy 1

  Bardzo nie podoba mi się agresywny ton wypowiedzi niektórych internautów. Czy przystoi nazwać kogoś idiotą dlatego, że ma mały mózg. Jeden człowiek ma 2,15m wzrostu i waży np 130 kg, inny ma 1,45 m i wazy 40 kg. Który z nich jest gorszy? Obaj są ludźmi i zasługują na szacunek. To prawda, że ich mózgi mają rózną wielkość i mogą mieć różne możliwości. Takie róznice łatwo zauwazyć obserwując zachowanie się tych ludzi. Są trzy rasy ludzi i wszyscy są równi - niezależnie od koloru skóry. Wśród rasy białej a szczególnie w Polsce wyróżnia się odmiana zwana MOHER. Nie mam ambicji antropologa, ale te jednostki są widoczne jak piana na piwie. Tego nie nalezy usuwać - kazdy pijący piwo, to wie - to zniknie samo. Zawsze jednak, gdy mówi się o człowieku, należy zachować umiar w słowach i docenić, że kazdy, nawet ten najnizej w hierarchii ma swoją godność (to do p. fakiba i innych)

 • just4f

  Oceniono 7 razy 7

  sasin.....następna marionetka kaczora, wredny typ, materiał na zakłamanego komunistę?

 • dublet

  Oceniono 10 razy 8

  Nie ma dowodów na to, że to nie kaczyński był TW Bolek.

 • bukmach

  Oceniono 1 raz 1

  ju ju ju

 • maria_dolorosa

  Oceniono 9 razy -5

  "Proszę nie mówić takich rzeczy o Wałęsie, bo będę musiał pana zapytać, czy Jarosław Kaczyński był wtedy agentem? - odparował Halicki."

  No to palnął jak łysy o beton.

 • zdrufko

  Oceniono 10 razy 8

  Sasin jaki jest, każdy widzi! Niestety red. Monika Olejnik jest całkowicie bezradna przy jego "krasomówstwie" czyli zagadywaniu wszystkich pozostałych dyskutantów. Mało tego, bezczelnie wtrąca się każdemu w zdanie. Proszę sprawdzić ile czasu procentowo zajmuje ten pan swoim gadulstwem, każdą tezę powtrzając kilka razy. Ale jak widać to działa!

 • login-xyz

  Oceniono 11 razy 9

  Sasin to taki polski jelop! Do twarzy byloby mu najlepiej z widlami.. Co nie wystrzeli ze jego geby pachnie gnojem..

  Mam nadzieje, ze ten chlopina nie zostanie nigdy prezydentem Warszawy.. Ludzie blagam, litosci.. :)

 • felicjan.dulski

  Oceniono 13 razy 13

  Kaczyńskim (Jarosławem) SB nie interesowała się. On był po prostu w 1981r. nikim. Nie było go na liście przewidzianych do internowania. Dla porządku wezwano go na rozmowę na komendę MO skąd trafił do Pałacu Mostowskich i już miał szansę, by zachować honor i trafić do Białołęki, ale zadziałał jego tatuś. Przypomniał sobie o swych konekcjach w armii i znajomym z okresu PW, a dokładniej z obozu Mauthausen, który był ważnym komisarzem WRON. Ten udał się na KG MO i doprowadził do zwolnienia Jarka do domu. Było to 17 grudnia późnym popołudniem. Jaki był udział samego Kaczyńskiego w zwolnieniu. Musiał się w jakiś sposób zobowiązać, że nie będzie szkodził. Może mu i teczkę założono dla porządku? Niestety dokumenty z szafy płk. Lesiaka zaginęły. Została tylko kopia lojalki, którą pułkownik wykorzystał do sporządzenia słynnej fałszywki. Bo zawartość szafy musiała się zgadzać. No raczej.

 • bukmach

  Oceniono 4 razy 2

  Folwark Zwierzęcy Orwella kupiłem w 1983 roku w księgarni technicznej, poradniki dla rolników, dla przyszłych magistrów zoologii. Naprawdę dałem się nabrać.

 • Katarzyna KK

  Oceniono 11 razy -3

  Masowe zapisywanie społeczeństwa i Waszych czytelników do PiSu przez Gazetę i jej komentatorów nie przyczynia się do wzrostu poparcia.

  Orwell, finałowa scena z Folwarku Zwierzęcego - z tym mieliśmy do czynienia w 1989 roku. Zmową komunistycznej dyktatury z kontrolowaną przez nią częścią opozycji.

 • bukmach

  Oceniono 10 razy 6

  Jarek musiał mieć jakieś powiązania z SB. Inaczej nie grałby dziś tak pewnie, tak bezwzględnie. Musi być czymś kryty. Kiszczak mu uszył cieplutką i wielką kołderkę.

 • nanabun

  Oceniono 16 razy 10

  Brawo pan Halicki. Wreszcie ktoś konkretnie przywalił. I zabawne oburzenie Sasina, że ktoś śmie obrażać jego ukochanego, tchórzliwego wodzusia.

 • cedet

  Oceniono 10 razy 10

  Sasin jak zwykle dał DOOPY!!!!!!!!!!!!

 • dzikimietek

  Oceniono 11 razy 9

  z jakiej choinki pospadały takie Sasiny, Błaszczaki, Kępy i cała reszta tej kabaretowej ekipy ?

 • august.b-w

  Oceniono 15 razy -11

  A co to jest Olejnik???

 • androsak

  Oceniono 9 razy 7

  Sasin robi z tubę pisowską głupio, wrednie i nieudolnie !

 • maradona20

  Oceniono 8 razy -6

  Tez mi k nokaut.... Przez kogo jak kogo ale Halickiego to tylko smrodliwy bąk. Pieprzyc PiS, Po, teczki , Wałęsę i całą resztę nieuków. Dajcie nam chleba, mamy w d....ie Wałesowskie teczki. Wy bando tumanów i nieuków przy korytach rządowych!

 • areyoubetter

  Oceniono 12 razy 10

  Bardzo dobre pytanie postawił pan Halicki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX