Komentarze (263)
Wałęsa na balu Polonii w Miami o demokracji i polskiej drodze do wolności. Ale i podpisywaniu "rzeczy, z którymi teraz ma problem"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • onduma

  Oceniono 7 razy 3

  Na balu kubanscy dysydenci. Walesa wraca z Wenezueli. Jakas akcja CIA ?

 • zasadniczook

  Oceniono 10 razy 2

  jak ten spasiony ryj wróci do Polski to oj, nie bedzie mu do śmiechu. Po prezentacji wszystkich dokumentów skończy się jego groterkowe brylowanie w nieświadomych środowiskach, skończą się odczyty. Niech mu naród wybaczy, ale po wyroku.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 21 razy -7

  Bal Polonii z agentem Bolkiem, czyli amerykański danse macabre znad Wisły

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 9 razy -1

  Bal Polonii, czyli płatny agent polskiego Gestapo prowadzi poloneza, a z klapy marynarki błyska pręgami w liczku Matka Boska Częstochowska.
  Kicz i tromtadracja, obciach i fanfaronada, upadek i tęsknota za wielkością, gorąca wiara i bezrozumny pretensjonalizm czyli...
  POLSKOŚĆ W CAŁEJ SWEJ TURAŃSKIEJ KRASIE.

  Polskość to choroba psychiczna, lub jak twierdzi Donald Tusk, NIENORMALNOŚĆ.

 • darazetes9898

  Oceniono 11 razy -1

  Jaka polonia w Miami , 99 proc pracuje przy sprzataniu hoteli po 8 ???/ dol na godzine dzis , najnizsze place w stanach , co mlodsza kobieta prostytuuje sie aby z tych zarobkow po 8 kupic domek pod warszawa za milion . Jest nawet powiedzenie w stanach k .... a florydzka .

 • representation1

  Oceniono 32 razy -8

  .Największe zło wyrządzone przez Wałęsę to rozwiązanie rządu Olszewskiego
  -----------------------------------------------------------------------------------------------
  Rząd Olszewskiego podjął działania mające na celu ścisłą integrację Polski z NATO i Wspólnotami Europejskimi. Rozpoczęto negocjacje mające na celu wycofanie armii rosyjskiej z Polski. Podpisano układ stowarzyszeniowy ze Wspólnotami Europejskimi. To rząd Olszewskiego rozpoczął proces dekomunizacji w Wojsku i MSW. W tym czasie Wałęsa bez konsultacji z rządem wysunął koncepcję NATO-bis i EWG-bis, które podważały euroatlantyckie dążenia Olszewskiego. 22 maja 1992 premier Jan Olszewski sprzeciwił się podpisaniu klauzuli polsko-rosyjskiego traktatu o przyjaźni i dobrosąsiedzkiej współpracy, która przekazywała bazy, opuszczone przez wojska rosyjskie stacjonujące w Polsce, w ręce międzynarodowych spółek polsko-rosyjskich (był to zapis wprowadzony na osobistą prośbę Wałęsy). Gdy pomimo sprzeciwu premiera porozumienie polsko-rosyjskie zostało przez MSZ podpisane, doszło do konfliktu z Wałęsą i ministrem spraw zagranicznych Krzysztofem Skubiszewskim. By, za wszelką cenę nie dopuścić do podpisania porozumienia, premier przekazał sprzeciw rządu wysyłając depeszę szyfrową do Moskwy, na ręce Wałęsy. Nazajutrz po powrocie z Moskwy prezydent zgłosił wniosek o odwołanie tego gabinetu. Niespełna dwa tygodnie później rząd Olszewskiego został odwołany w nocnym głosowaniu z 4 na 5 czerwca 1992, w związku z wykonaniem przez ministra spraw wewnętrznych Macierewicza uchwały Sejmu o ujawnieniu tajnych współpracowników Służby Bezpieczeństwa zajmujących stanowiska w najwyższych władzach państwa. Premier, popierając decyzję Macierewicza, zaproponował w porozumieniu z I Prezesem Sądu Najwyższego Strzemboszem powołanie
  niezależnego organu dla oceny prawdziwości przedstawionych materiałów. Sejm nie zdążył jednak rozpatrzyć tego wniosku.

 • bonanza12

  Oceniono 39 razy -1

  w migawkach z Miami pokazywanych w tv widać przemykającą postać kapitana SB mietka wachowskiego,
  wygląda na to że kapitan mietek rówież bawi w Miami,
  papuzki nierozłączki,
  a ty Bolek skończ ten festiwal obłudy i głupoty,
  coraz bardziej sie pogrążasz w swoich kłamstwach
  piepszony kablu,
  w artykule o palącym sie ośrodku dla muslismich śmierdizeli pisze że gapie utrudniali straży pożarnej akcje ratunkową,
  tradycyjnie funkcjonariusze propagandy z żydowskiej gazety dla Polaków zablokowali komentarze,
  a ja sie pytam - dlaczego wszystkich tych ośrodków nie spalicie ?
  gdzie się podziała niemiecka wojowniczość ?
  dlaczego się godzicie aby te lewackie qu... robiły to co robią ?

 • razb1947

  Oceniono 27 razy -11

  Lech i Jarosław Kaczyńscy nigdy nie byli agentami SB jakim był Wałęsa dlatego naród i historia lepiej oceni Kaczyńskich niż Wałęsę.

 • pim3pl

  Oceniono 11 razy -1

  Panie Prezydencie, niech Pan nie dyskutuje z pol-ynteligentami!
  Jak to ktos kiedys powiedzial: nie dyskutuje si z idiotami - oni sprowadza cie do swojego poziomu i pobija doswiadczeniem!

 • mczes57

  Oceniono 4 razy 0

  Błędy młodości czasem ciągną się za człowiekiem przez całe życie.Może jest to okazja dla Wałęsy, żeby zamknąć ten okres życia,zmierzyć się z prawdą,jakakolwiek ona jest. Szaweł był prześladowcą i mordercą chrześcijan,zanim stał się Pawłem jednym z najgorliwszych świadków Jezusa ,aż po męczeńską śmierć. Różne są losy ludzi ,czasem bardzo zawiłe.Ale liczy się to co na końcu a Wałęsie zasług dla Polski nikt i nic nie odbierze.

 • 1group

  Oceniono 12 razy 4

  Dlaczego na fotkach nie ma "prowadzącego", nieodstępującego o krok od Wałęsy Wachowskiego?

 • tojasz

  Oceniono 16 razy 0

  jarosławie kaczyński,proszę odpowiedz publicznie DLACZEGO TE QREWSKIE UBEKI,akurat ciebie-wielkiego bojownika z BOLSZEWIĄ,nie internowali,ani nawet wpird ol od nich nie dostałeś?

 • longinuss

  Oceniono 14 razy -2

  Jutro będzie wpis NIE CHCIAłEM AlE MUSIAŁEM

 • si-si2

  Oceniono 18 razy -8

  Na niektórych forach moderator/ka s a m o w o l n i e blokuje wpisy.

 • patriot.wr

  Oceniono 16 razy 2

  To ja, tymi rękami, sam obaliłem komunę!
  A co?

 • bilinski53

  Oceniono 20 razy -2

  Ci ubecy mieli świetne wyczucie lingwistyczne......pseudonim Bolek doskonale pasuje do takiego wsiowego chama jak Wałęsa......Stokrotka też dobrze dobrane ! !

 • andy999kkk

  Oceniono 31 razy -9

  L.Wałesa
  -Mogę powiedzieć, że wygrywałem w totolotka zawsze, kiedy naprawdę potrzebowałem - zdradził Lech Wałęsa

  Lechu BUHAHAHAHAHAHAHHAH

 • elasp

  Oceniono 4 razy 0

  youtu.be/EGJVfEIx6Uc

 • mamusia5754

  Oceniono 14 razy -2

  Na balu i to jeszcze w MIAMI,to sie tanczy,,spiewa i dobrze bawi !!!...
  Panie WLESA,przestan sie Pan zamartwiac,tym podjudzaniem i olewaj Pan te wszystkie kombinactwa,to bedzie Pan zdrowszy,a oni znajda innego Kozla Ofiarnego !!!

 • antipasti60

  Oceniono 10 razy 2

  Bolesław, dawaj moje sto milionów!!!
  www.youtube.com/watch?v=LzM37iaqtoo

 • borman60

  Oceniono 19 razy -1

  To jest pisowska polityka historyczna .Bohatera ,znanego na całym świecie obrzucić błotem .Miernoty w to uwierzą .Pisiory ,bez zasług dla Polski ,o Wałęsie mówią uradowani ,zwyciężyli .Nobla niech zabiorą Wałęsie i zawiozą na Wawel .

 • henryk57

  Oceniono 14 razy 2

  Nigdy bym nie pomyślał że najnowsza historia Polski będzie pisana pod dyktando SB-eków. Czy istnieje kwadratura koła?,dzisiaj na podstawie dokumentów SB udowodniono że istnieje. IPN stał się delegaturą SB "na wymarciu". Jutro zostanie ogłoszona "prawda objawiona" na podstawie "papierów" pozostawionych przez gen.Kiszczaka. Zemsta za grobu SB na peerelowskiej opozycji jest "słodka". Zobaczymy czy "Bolek" był sam ,czy też kręciła się wokół niego niejaka"Balbina".

 • jnd

  Oceniono 8 razy -2

  trza poczekac co z papierow kiszczaka wyniknie, nie byloby dobrze gdyby wplynely na zahamowanie zmian w Polsce, kiszczaki ujawnili te dokumenty ale glowny cel to namieszac w obecnej wladzy aby ich sklocic i zatrzymac zmiany, kod i nowoczesna okazaly sie niewystarczajace, wiec siega sie po kolejne prowokacje. Z cala pewnoscia i na obecnie rzadzacych rozne papiery byly tworzone nie tylko na walese, chociaz PO pewnie starala sie znalezc cos to jakos im sie nie udalo, probowali roznych sztuczek z prokuratura i z CBA im sie troche udalo.

 • j.an

  Oceniono 18 razy -6

  Panie Prezydencie Wałęsa niech się Pani nie tłumaczy tym malutkim ludzikom,nic Pan nie zrobi, oni już obrali strategię jak Pan doprowadzić do ciężkiej choroby, nie daj im tej satysfakcji,większość ludzi i tak jest z Panem.

 • onduma

  Oceniono 16 razy -2

  Bale w Miami.dziwne zlecenia w Wenezueli. Co sie kryje za tak czestymi pobytami akurat w USA ?

 • andrzej23195

  Oceniono 11 razy -1

  Sam słyszałem trzy wersje i powiem że po złożeniu tych wersji ciągle coś nie gra , za bardzo się różnią . Ale jeżeli apeluje do ludzi z kontrwywiadu to jest blisko , tyle że nie wiem czy to dobry pomysł bo to świntuchy i na ich współczucie czy honor bym nie liczył . Dla mnie najgorsze co zrobił to zatrzymał lustrację , ten wrzód nadal się jątrzy .

 • 01kotek01

  Oceniono 19 razy 5

  Uwaga ! Proszę Państwa
  ..........
  Dla uczenia znanego wydarzenia pt. Obalenie Komuny ,Zakłady Przemysłu Spirytusowego mają wypuścić jubileuszowe czerwone wino owocowe pod marką:
  Komuna z dopiskiem; Nie chcem ale muszem !
  Hasłem reklamowym będzie: I ty możesz obalić Komunę !
  Serdecznie zapraszamy !

 • andrzej23195

  Oceniono 13 razy 1

  Teraz to ja go widzę w KOD niech wróci zobaczymy jak porwie naród . Nikt z ludzi młodych i Starej solidarności nie da mu szans już raz nas wykiwał , dlatego przgrał z Kwaśniewskim wielki dupek .

 • andrzej23195

  Oceniono 10 razy -2

  Tak walczył z komuną aby później zostając prezydentem po pięciu latach oddać władze komunie . Taki był podpisał i nie podpisał ale ludzi Solidarności to prawie całe społeczeństwo wystawił do wiatru , megaloman .

 • tow.lenin.przyjaciel.czlowieka

  Oceniono 14 razy -4

  Wałęsa to jankesko-watykańska popierdółka i współtwórca kryminalnego, post-styropianowego PO-PiS - kończ dziadku, wstydu oszczędź.

 • zasadniczook

  Oceniono 17 razy 1

  w świetle ostatnich wydarzeń idea aby Wałęsa stanął na czele KOD-u jest jak najbardziej słuszna

 • george1955

  Oceniono 13 razy 1

  a gdzie Miecio?

 • basiak63

  Oceniono 16 razy 0

  Nawet jeżeli podpisał, to swoją poźniejszą postawą zrehabilitował się za każdy papier.
  Jestem ciekawa, czy pan Kaczyński by nie podpisał, gdyby ktos groził,że ukochanej mamie lub bratu zrobi krzywdę. Ale nie mial okazji się przekonać, bo wtedy, kiedy Wałęsa siedział w więzieniu za swoje przekonania, pan Kaczyński był tak nieistotny dla ówczesnej władzy,że nie uważała ona za stosowne internować go gdziekolwiek.

 • caro3139

  Oceniono 14 razy -2

  Nie wychodzę z domu na ulicę, te czołgi i samoloty ze znaczkami Pisu mnie przerażają. Razem z sąsiadami zawiązaliśmy tajny komitet obrony. Zbieramy się nocami w piwnicy i przy zgaszonych światłach wspominamy dobre czasy kiedy naszym Prezydentem był Pan Bronisław. Bardzo chcelibyśmy się z Panem podzielić naszymi spostrzeżeniami. Pan Andrzej, który kiedyś pracował w organach mówi, że to co wymyśliliśmy to jest prawda i on może to potwierdzić w TVNie. W latach 1970-1976 ówczesny szef Służby Bezpieczeństwa Jarosław Kaczyński przygotował prowokację, która miała na celu zdyskredytowanie młodego stoczniowca Lecha Wałęsy. Doskonale zaplanowana akcja czekała na realizację bardzo długo. Najpierw Jarosław Kaczyński wywołał w 1980 roku strajki w całej Polsce, pózniej w 1981 roku wprowadził stan wojenny. W realizacji swojego niecnego planu nawet przyznał młodemu robotnikowi Nagrodę Nobla. W wyniku wielu precyzyjnych intryg Jarosław Kaczyński doprowadził do wyboru Lecha Wałęsy na Prezydenta Polski. Wydawało się, że na wiele lat zapomniał o swojej ofierze. Nic bardziej błędnego. Plan swój zrealizował kilka dni temu wydając rozkaz agentce Marii, aby ujawniła dokumenty, które oczywiście młody robotnik podpisał, ale nie podpisał, bowiem nie mógł podpisać, bo ich nie było to jak miał podpisać. Zresztą każdy jego podpis jest sfałszowany, a każdy kto twierdzi, że jest inaczej to przewraca pomniki.

 • kermit.dolomit

  Oceniono 23 razy -5

  Niedługo z kartonów Kiszczaka wypadną teczki wierchuszki III RP która tak broni Bolca

 • sympatyklewicy

  Oceniono 17 razy 1

  Wałęsa na balu Polonii w Miami
  ************************
  Lechu baw się,
  Bo gdy Titanic tonął,
  to też orkiestra grała

 • ultra_mega_orzel

  Oceniono 17 razy -9

  TAK NAPRAWDE BOLEK NIE JEST WAZNY, CHODZI O TO ZEBY SIEDZIAL CICHO - JEGO "PRZYJACIELE" JUZ GO "NAMOWIA"...

  BOLEK, NIE BADZ FRAJEREM, POZBADZ SIE PRZESZLOSCI I WYDAJ UBEKOW KTORZY SPISKOWALI.

  CI CO SIE BRONIA TYLKO SIE BOJA TEGO CO POWIESZ - NIE SLUCHAJ ICH, CZAS NA OCZYSZCZENIE.

  POWIEDZ WSZYSTKO I ROZWIAZESZ SPRAWE LECHU.

 • hanyszameryki

  Oceniono 13 razy 1

  Wkraju jest znowu poedzial i Walesa znowu musi rozmawiac z bandytami.

 • slon2002

  Oceniono 15 razy 3

  Linia obrony Wałęsy: Wałęsa sfałszował własne podpisy a pieniądze za donosy rozdał w czasie mszy świętych na bezdomne dzieci zakonnic.

 • slon2002

  Oceniono 14 razy 2

  Linia obrony Wałęsy: Wałęsa to Bolek ale Bolek to nie wiadomo kto.

 • paniczmorales

  Oceniono 15 razy 3

  Rozumiem, czyli Bolek podpisał sfabrykowane oryginalne fałszywki, tak?

 • bilinski53

  Oceniono 22 razy -4

  Każdy wie, że KGB i UB wstawiała zawsze, podkreślam zawsze, na czoło ruchów dysydenckich swoich ludzi......... To jest klasyczna metoda służb stalinowskich, stosowana jeszcze za carskiej Rosji i udoskonalona później przez sowietów........Taki jegomość trzymany "za gardło" , wspierany i pilnowany przez pomniejszych " swoich " wykonywał to co mu kazano. Udawał pewnego siebie radykała ale w kluczowych momentach, ważnych strategicznie, nie dopuszczał do realnych zmian zagrażających mocodawcom. Całe zachowanie Bolka, po 1980 roku o tym świadczy.......Nie dopuszczenie do lustracji i dekomunizacji, nie przeprowadzenie reprywatyzacji ( po co oddawać właścicielom jak samemu można się na tym uwłaszczyć), obalenie rządu Olszewskiego, promowanie PO jako nowej łodzi ratunkowej dla ubecji i postubecji itd. itp.....Takiego agenta trzeba było jednak trzymać na postronku, jak psa, bo a nuż mu coś odbije i wyrwie się z pod kontroli. ......temu właśnie miały służyć te dokumenty znalezione u Kiszczaka........Ot i wszystko w tym temacie.......a właściwie nie wszystko......podobne materiały już wkrótce się znajdą na innych naszych "świętych liderów przemian"......na których ? .....ano na wielu z tych, co teraz tak zaciekle bronią Wałęsę.

 • ebz195224

  Oceniono 10 razy -2

  Pan Prezydent powinien teraz już tylko się bawić. Resztę powinien za niego załatwić ci,którym wywalczył wolność i ci którzy weszli po Jego plecach na stołki. Ale czy większość tej moralnej zgnilizny to zrobi ?

 • kermit.dolomit

  Oceniono 26 razy -10

  Skończą się wykłady skończą się dulary i to właśnie o te dulary toczy się ta żałosna farsa

 • jovani

  Oceniono 10 razy -6

  Zapraszamy na Facebook "swiat w obronie Lecha Walesy

 • caro3139

  Oceniono 44 razy -8

  Uwaga pilne! Jutro o godz 12 yej na specjalnie zwołanej konferencji Lech Wałęsa zaprzeczy że kiedykolwiek był Lechem Wałęsą

 • kermit.dolomit

  Oceniono 17 razy -9

  Nienawistne KODryle zdemaskowały PiSowski spisek żony Kiszczaka i szefa IPN z nadania PO KODryle są tak samo pomyleni jak Bolek ! Widać że głupota w III RP jest zaraźliwa!!! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX