Ten mężczyzna molestował nastolatkę w parku. Policja apeluje: pomóżcie go złapać!

16-letniej dziewczynie udało się obronić, ale policja wciąż szuka człowieka, który napastował ją w parku. Właśnie opublikowano jego portret pamięciowy.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Zdarzenie miało miejsce 19 grudnia w parku Chopina w Gliwicach. Do dwóch nastolatek siedzących na ławce podszedł mężczyzna. Proponował im marihuanę, ale dziewczyny odmówiły i poprosiły go, żeby odszedł.

Mężczyzna się oddalił, ale po chwili wrócił i zaczął dotykać miejsc intymnych jednej z nastolatek. Doszło do szamotaniny. Krzyki dziewczyny zaalarmowały przechodniów, którzy ruszyli z pomocą. Napastnik jednak uciekł ze śladami zadrapań na twarzy.

Policja szuka bohaterskiego przechodnia

Na podstawie zeznań świadków sporządzono portret pamięciowy. Policji udało się jednak dotrzeć tylko do jednego z mężczyzn, którzy bohatersko ruszyli za sprawcą. Prowadzący postępowanie proszą o kontakt drugiego z nich.Rysopis napastnika

Wiek z wyglądu ok. 19 lat, wzrost ok. 178 cm, sylwetka szczupła, twarz owalna, cera blada, czoło zasłonięte kapturem, brwi blond, oczy ciemne, małe rozwarcie szpary ocznej, nos średniej długości i wąski (najprawdopodobniej prosty), usta średniej długości i cienkie, bródka średnia. Ubiór: bluza z kapturem koloru ciemnoniebieskiego, szara sportowa kurtka, białe obuwie. Cechy charakterystyczne: przygarbiona sylwetka oraz zadrapanie naskórka na policzku.

Jak skontaktować się z policją

Policja prosi o przekazywanie swoich podejrzeń co do tożsamości sprawcy za pośrednictwem całodobowego numeru telefonu 32 336 92 55, mailowo: kryminalny@gliwice.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki kontaktowej, dostępnej pod tym linkiem.

Wszystkim informatorom gwarantowana jest anonimowość.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (51)
Ten mężczyzna molestował nastolatkę w parku. Policja apeluje: pomóżcie go złapać!
Zaloguj się
 • redaktorwydania

  Oceniono 1 raz -1

  Czy ta 16 latka to jeszcze dziewica niepokalana ??

 • jerzytop

  0

  chciałbym wreszcie wiedzieć .Czy molestowanie i obcowanie z nieletnimi jest karalne i scigane czy nie . Apeluje się ale jak przychodzi co do czego to dużo zależy od tego kto molestował . Chodzą sobie tacy spokojnie po ziemi i nie muszą obawiać się zatrzymania a jak już to nikła szkodliwość ,ugoda z molestowana ,brak dostatecznych dowodów ,a to było dawno i wiele jeszcze innych tłumaczeń aby ZBOCZENIEC nie trafił przed oblicze sprawiedliwości . To jak to jest ?

 • kocurimysza

  0

  Wprowadzic zakas zakrywania tych glupich bandyckich LBOW pod kara sciecia tej glupiej lepetyny.

 • krzy-czy

  Oceniono 6 razy -6

  chętnie bym jsakąś fajną 16-latkę pomolestował.

 • rosencoff

  Oceniono 3 razy 1

  ciężko powiedzieć, wygląda na przyjaranego nawet na tym rysopisie.

 • gadolinn

  Oceniono 4 razy 4

  "czoło zasłonięte kapturem"

  czyli jak zdejmie kaptur to juz go nie znajda

 • myszens

  Oceniono 4 razy 4

  No przecież to Eminem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX