Komentarze (290)
Celebryta od sekcji zwłok, inżynier przekonany o eksplozji, były doradca Putina. Oto zagraniczni doradcy komisji smoleńskiej
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • juliuszzz

  Oceniono 5 razy 5

  PiS'owcy próbują zakrzyczeć wyrzuty sumienia.

 • marekguz

  Oceniono 7 razy 5

  Ja też chcę do komisji, ja też chcę...znam się. Robiłem w dzieciństwie modele samolotów z Małego Modelarza i później je niszczyłem w najróżniejsze sposoby. Jestem ekspertem. Ja się nadaję!!!

 • login-xyz

  Oceniono 2 razy 2

  Mi to spotkanie przypomina troche ten film a byly dwie wersje, francuska a potem amerykanska, tytul "kolacja dla palantow". :)

  A co to kurna jest ten patologiczny celebryta? Ze niby imprezuje i chleje do upadlego?

 • hastatrespasos

  Oceniono 36 razy -18

  Palanci udający ekspertów od katastrof lotniczych: CAŁA POLSKA Z WAS SIĘ ŚMIEJE, PROWOKATORZY, ŁGARZE I ZŁODZIEJE! Tak, złodzieje. Bo kradnąc dokumenty państwowej komisji która dowiodła, że Tu 154-M po prostu się rozbił, ale nie wskutek jakiegokolwiek zamachu, teraz te dowody zniszczycie. Inicjator tej bezczelnej akcji właśnie był cytowany w telewizji: że komisja rządowa ponoć miała zniszczyć dokumenty świadczące o sugerowanym przezeń zamachu. A to właśnie on teraz zlikwiduje wszelkie dowody bratobójstwa. Bo to właśnie było głównym celem walki DUCKczyńskiego o władzę, nie tylko w przenośni po trupach. Ta kampania nienawiści do prawdy, to NAJBEZCZELNIEJSZY CYNICZNY TANIEC KACZYSTÓW NAD GROBAMI OFIAR WYWROTOWEJ POLITYKI TEJ MAFII. Tą kolejną awanturą bezprawie i niesprawiedliwość do reszty niszczy pozycję Polski w Europie i świecie, jako kraju DO 25 PAŹDZIERNIKA 2015 POWAŻNEGO I PRZEWIDYWALNEGO.

 • konrad.ludwik02

  Oceniono 9 razy 7

  Czy wśród wspomnianych ekspertów jest ktoś, kto zażąda przemilczane przez wszystkie komisje - zwłaszcza już tę Maciarewiczową - kardynalne dowody?
  Takie jak: zapis ostatniej rozmowy Braci Kaczyńskich przez telefon satelitarny Tupolewa, tajemniczo zaginiony telefon satelitarny, kompletny - bez kryjacych się za wielokropkami fragmentami - zapis akustyczny z kokpitu, informacja "co mają robić piloci" na jaką czekali od Decydenta Lotu, przyczynę spóźnienia się Pary Prezydenckiej na samolot i przyczynę opóźnienia odlotu o pół godziny, itd.itd.

 • pogostarek

  Oceniono 9 razy 7

  jeszcze powinni dokooptować hydraulika i ślusarza

 • janeklewandowski1957

  Oceniono 7 razy 5

  Sprawę Smoleńska już dawno wyjaśniliście to jest tylko polityczno - medialna gra odczytajcie już swoją opinię i dajcie Polakom żyć .

 • sybirak

  Oceniono 9 razy 5

  Dom obłąkanych!

 • obywatel_leming

  Oceniono 9 razy 7

  Polacy chcieli zmiany i uznali, że to wystarczający powód aby władzę powierzyć wariatom,... i tak dziś władzę sprawuje stado zdegenerowanych nekrofili

 • karasek432

  Oceniono 85 razy 73

  Antek napędza gospodarkę bo wzrośnie produkcja parówek na ekspertyzy.

 • xbozena

  Oceniono 9 razy 9

  Patolog Szmacierewicz i celebryta Kadupaczyński...oto cała pedalska komisja...Kur.a w jakim my kraju żyjemy skoro takie ścierwa robią co chcą...PiSojebcy

 • katolik1969

  Oceniono 11 razy 9

  sprawa jest prosta za ten lot powinien iść siedzieć kaczor!!!!!!! zebrali bandę głupków i będą wszystkich zamęczać!!!!

 • bwart

  Oceniono 16 razy -14

  Chicialem tylko powiedziec, ze wszystkie amerykanskie liczace sie rozglosnie podaly dzisiaj, ze Polska rozpoczyna ponownie sledztwo smolenskie.
  I nikt sie z tego nie smial za wyjatkiem GW.

 • ta.deusz

  Oceniono 149 razy 69

  KTO ROBI SPRAWNĄ MANIPULACJĘ ZE SMOLEŃSKIEM?

  1) Komisja Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego:
  - dr Maciej Lasek: Publikacje - 0, Cytowania - 0, H-index - 0.
  - Prof. Ryszard Krystek: Publikacje - 0, Cytowania - 0, H-index - 0.
  - dr Sławomir Michalak: Publikacje - 0, Cytowania - 0, H-index - 0.
  - dr Stanisław Żurkowski: Publikacje - 0, Cytowania - 0, H-index - 0.

  2) Współpracownicy Zespołu Parlamentarnego:
  - Prof. Wiesław Binienda: Publikacje - 95, Cytowania - 455, H-index - 10.
  - Prof. Jacek Rońda: Publikacje - 15, Cytowania - 69, H-index - 4.
  - Dr Gregory Szuladziński: Publikacje - 18, Cytowania - 7, H-index - 1.
  - Prof. Kazimierz Nowaczyk: Publikacje - 29, Cytowania - 855, H-index - 13.
  Jeśli dodać do tego, że żaden z członków obecnej komisji Laska nie był na miejscu katastrofy w Smoleńsku, ani nie badał wraku to ten obraz staje się jeszcze bardziej ponury. Twierdzenie dr. inż. Laska, że "wiedza ekspertów zespołu parlamentarnego jest co najmniej dyskusyjna" jest co najmniej dyskusyjne. Delikatnie pisząc. Wygląda to raczej zabawnie, gdy czołowy ekspert KBWLLP, który przez 16 ostatnich lat naukowej kariery nie był w stanie opublikować nawet jednego artykułu w jakimkolwiek czasopiśmie ISI próbuje pouczać na czym ma polegać naukowość specjalistów, którzy takie artykuły publikują regularnie.

 • varissa

  Oceniono 7 razy 7

  Ci wybitni specjaliści powinni być uznani za jedyną, wiarygodną, międzynarodową komisję do badania WSZYSTKICH katastrof lotniczych na świecie, przede wszystkim zamachów.
  Wywalić natychmiast marnych laików, co się mądrzą na temat wypadków lotniczych w Europie czy USA.
  Zasługi Antoniego, odkrywcy tych geniuszów porównuję do osiągnięć Kopernika i na powyższym forum składam mu hołd i wyrazy mojego najgłębszego szacunku!!!!
  Dacie radę, chłopaki.

 • norymberdzki

  Oceniono 6 razy 6

  Panie Kaczyński! Mianował Pan Macierewicza ministrem obrony po to, żeby marnował swój cenny czas na wywalanie otwartych drzwi, a nie zajmował się obronnością państwa ? Coś zaczynają się Panu mieszać piorytety Jeżeli cała para rządu , posłów, działaczy pójdzie w ten gwizdek to nici wyjdą z "dobrej zmiany", a "gorszy sort" obwoła Pana nieudacznikiem.

 • kapitan_rzbik

  Oceniono 11 razy 7

  Kłastwo smoleńskie powtarzane wiele razy stanie sie faktem dlatego nalezy powtarzać tę oczywistą oczywistość:
  ZA KATASTROFE SMLEŃSKA ODPOWIADAJĄ w PIERWSZYM rzędzie piolci
  potem gen błaszczak śp
  a potem kaczyński Lech śp

 • Maciej Kowalczyk

  Oceniono 22 razy 2

  a GW, jak widzę, zaczęła "drugą serię hejtu smoleńskiego".... Droga sekto z Czerskiej, możecie hejtować ile chcecie, ale fakty są takie: nadal TRWA śledztwo w prokuraturze wojskowej. TRWA. To skąd wiecie co się stało w Smoleńsku??? Śledztwo TRWA. Duda i PIS wygrali DEMOKRATYCZNE wybory. A wam, droga GW - sprzedaż spada i przychody z reklam też. ha ha ha.

 • pumpernik

  Oceniono 7 razy 3

  Baden wszystko wam wyjaśni zgodnie z zamówieniem.
  Na tym odcinku jest dla rządu USA bardzo zasłużony.

 • kurdupel0

  Oceniono 8 razy 6

  a gdzie pi...wskie hejtery?

 • alohakos

  Oceniono 10 razy 8

  A swoją drogą : rodziny, które dostały odszkodowania za śmierć bliskich (ich bliscy zginęli w katastrofie podczas wykonywania służby/pracy) oddadzą pieniądze z odszkodowania jeżeli okaże się, że to był zamach? W przypadku akcji terroru/zamachu nie przysługuje odszkodowanie...

  Jeżeli się mylę to poprawcie mnie.

 • zgryz3

  Oceniono 8 razy 6

  Gdyby dyrygent dwójki zakompleksionych bliźniaków nie posłał brata mimowolnie na śmierć, nie byłoby tego wariactwa mającego jeden cel: przykryć sprawczą rolę Jarka. Dla tego celu każda duperela ma wystarczającą wagę, by szukać winy nie w Jarku, nie w Lechu, nie w kancelarii kurdupla, która szykowała propagandową wycieczkę, wiedząc, że lądowanie będzie na kartoflisku i mając w dupie bezpieczeństwo uczestników. Sława i chwała były ważniejsze od bezpieczeństwa.

 • wujek_extrema

  Oceniono 7 razy 7

  Zaczyna sie sezon na Polskie Jaselka. Szkoda tylko ze z gory mozna zagwarantowac ze wyjdzie to narodowi i krajowi na zle.

 • 12jane

  Oceniono 7 razy 7

  ===pisiory to powalony i psychicznie chory odłam......

 • 12jane

  Oceniono 6 razy 6

  pisiory to powalony i psychicznie chory odłam.........

 • antoszek22

  Oceniono 9 razy 7

  Putin bał się szaleństw Antosia i kazał mu zatrudnić w tej komisji swego najbliższego doradcę Andrieja Iłłarionowa szkolonego przez GRU FSB i KGB żeby go uprzedzał co w trawie smoleńskiej piszczy.

  Antoni Macierewicz to czub nad czuby wygonił Polaków którzy otarli się o Moskwę i zdobywali tam wiedzę o pracy służb tego kraju , protestował przeciwko szkoleniu pilotów w Moskwie a zatrudnił rodowitego Rosjanina osobistą wtyczkę Putina i da mu dostęp do tajemnic wojskowych i sposobu pracy polskich służb.
  Czy to da się jakoś sensownie wytłumaczyć nie sięgając do karty chorobowej tego osobnika ?

 • way270

  Oceniono 6 razy 6

  Nie bardzo rozumiem po co ta cala szopka o komisji sledczej, ekspertach ? Nie latwiej i szybcie byloby wydanie dekretu, ze to byl zamach ? wtedy nie bedzie zadnych zartow lub komentarzy odnosnie czlonkow tej komisji. Prezydent wyda dekret, ze to byl zamach i bedzie po placzu. Pytanie, jak juz komisja wyda orzeczenie potwierdzajace zamach, to czy czlonkowie rodzin "poleglych" oddadza pieniedza ktore otrzymali w wyniku ubezpieczenia ?
  Co rzad zrobi Rosji jak byl zamach ? wywolamy wojne, czy moze nie sprzedamy im jablek ?

 • stef0909

  Oceniono 9 razy 7

  TO PODKOMISJA bo do komisji potrzeba fachowców od katastrof lotniczych a w tym ciele można umieścić wszystkich normalnych inaczej - czas kabaretu nadchodzi - TVPiS-da spektakl dla pacjentów zaczadzonych Smoleńska mgłą.....

 • plumgazeta

  Oceniono 4 razy 2

  Nie dopuściła go prokuratura, a nie , że donosiły media.
  Dlaczego dezawuujecie prawdę o postepowaniu prokuratury.

 • kopaniezkoniem

  Oceniono 9 razy 5

  Z ostatniej chwili...
  TVP zaorała konkurencje i zdobyła prawa do transmisji na żywo z obrad komisji na najbliższy sezon.
  To nasz ogromny sukces- cieszy się Prezes Jacek Kurski. Uzyskaliśmy również prawa do retransmisji w TVP Kultura,oraz ekskluzywnych wywiadów z członkami Komisji. Nie mam żadnych wątpliwości, że zapowiada się hit sezonu- zakończył uradowany Prezes.

 • delfinadupa

  Oceniono 8 razy 4

  NO TO KTOS WRESZCIE USTALI CALA PRAWDE CZEMU MACIEREWICZ UCIEKAL PIERWSZY SPOD SMOLENSKA

 • marcela777

  Oceniono 6 razy 6

  czy będziemy mieli szansę poznać wysokość wynagrodzenia członków tej komisji?

 • way270

  Oceniono 7 razy 7

  Smiechu warta ta komisja
  Prof. Michael Baden - jest celebryta, ktory wyrobil sobie nazwisko poprzez serie programow w TV. To tak jakby powiedziec ze Nancy Grace jest super adwokatem, poniewaz ona prowadzi swoj program prawny. Analogicznie mozna powiedziec ze Boguslaw Woloszanski jest super historykiem poniewaz prowadzil sensacje XX wieku, ale Gesslerowa jest super kucharka........
  Z drugiej strony jak on jest celebryta, to on tego za darmo nie robi, czyli pytanie jest kto za to bogato placi ? MON ?
  Jedyna cecha ktora rzuca sie w oczy, ktoa laczy tych wszystkich "ekspertow" to fakt, ze z kazdy z nich zaklada, ze to nie byla katastrofa, ale zamach.

 • kopaniezkoniem

  Oceniono 5 razy 5

  - Jaki rodzaj humoru będzie prezentował nowo powstały Kabaret o wdzięcznej nazwie Komisja Smoleńska - pytamy lidera grupy Antoniego "Psychola" Macierewicza ?
  - Nie mamy jeszcze sprecyzowanego sposobu w który będziemy się ośmieszać- odpowiedział lider- na pewno jednak będziemy czerpać pełnymi garściami z komedii pomyłek i teatru absurdu. Na początku skupimy się na wypracowaniu własnego oryginalnego stylu komediowego, który sprawi, że publiczność będzie tarzać się ze śmiechu... Później dodany elementy grozy i horroru, a całość zakończymy wielkim show patetyczno-groteskowym...
  - No to sukces murowany. Panu już dziękujemy...

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 3 razy 1

  Nowi eksperci na pewno we wszystkich anglojęzycznych mediach się przebiją. Pan Macierewicz to naprawdę niezły spec wizerunkowy.

 • tadjan

  Oceniono 2 razy 2

  bo o to chodzi by gonić króliczka ale nie złapać go...... a do takiej komisji nada się również przedszkolanka i komiwojażer.

 • f451

  Oceniono 4 razy 2

  będzie kabaret... śmiechu będzie fura... a naczelny kabareciarz będzie przy tym śmiertelnie poważnie wypowiadał te brednie o parówkach i puszkach...
  4 lata niczym niezmąconego śmiechu przed nami !

 • kurdupel0

  Oceniono 5 razy 3

  A czy ktoś wziął pod uwagę ,że to antoś z jareckim podłożyli wielkie bum w samolocie , tylko oni wycofali się z lotu i tylko oni wiedzą że był tam trotyl

 • bluecolour

  Oceniono 4 razy 2

  Chłopie nie wal w klawiaturę. To nic nie pomoże na Twoją chorobę. Krótko krok po kroku co masz zrobić. Idź do lekarza specjalisty. Nazywa się psychiatra. Później bierz leki dokładnie takie, jak Ci przepisze. Sumiennie i nie pomijaj żadnej dawki. Zarezerwuj sobie dużo czasu. Na leczenie. Dużo przebywaj na wolnym powietrzu i oddychaj głęboko. Jak już lekarz stwierdzi wyraźną poprawę wróć do nas. Wytrwałości życzymy.

 • Polish Patriot

  Oceniono 19 razy 3

  Merytoryczne przywołanie suchych faktów - bogatego doświadczenia zawodowego członków komisji. Aż dziwne, że wyszedł z gazeta.pl. Pozytywne zaskoczenie.

 • mr_gm

  Oceniono 22 razy 18

  Patolog w komisji jest wręcz niezbędny, gdyż cała komisja to jedna wielka patologia

 • Ryszard Lorkiewicz

  Oceniono 20 razy -18

  NIE BYLO RZADNEJ KATASTROFY !!, PREZYDENT POLSKI Z MALRZONKA I OSOBY LECONCE Z NIMI RZADOWYM SAMOLOTEM ZGINELI W WYNIKU ZAMACHU ZORGANIZOWANEGO PRZEZ BRONISLAWA KOMOROWSKIEGO I DONALDA TUSKA !!, SA NATO DOWODY !!. TO BYLO ZORGANIZOWANY PRZEJENCIE RZADOW W POLSCE W CELU ZAGRABIENIA NASZEGO WSPOLNEGO MAJONTKU !, I NIESTETY ZOSTALISMY OGRABIENI PRZEZ ZBRODNIARZY KAPITALISTYCZNYCH !!

 • mazzini890

  Oceniono 6 razy 4

  Akurat dość sensowny opozycjonista Iłarionow wpuszcza się tu w maliny, no ale cóż

 • zgrozazgroza

  Oceniono 5 razy 3

  Z całą powagą: zastanówcie się nad wersją że to był CUD. Tak po prostu cud.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX