Komentarze (1128)
Starcie profesora z Radia Maryja i prawicowej publicystki. To trzeba zobaczyć [WIDEO]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ADAM3220

  Oceniono 3 razy 1

  Wiara w cokolwiek jest wygodna w życiu, zwalnia bowiem od samodzielnego myślenia. Przykładem powyższego jest Stankiewicz.

 • Dariusz Amendowski

  Oceniono 2 razy 0

  Piękne , piękne! Niezbity dowód na zamach według pani Stankiewicz!..... byle dziecko wie jaka jest natura zniszczenia , czy coś zostało zgniecione czy rozerwane.... a co pani się zna na fizyce...heheheh no piękne , piękne! To po co komisja naukowców do badania , skoro dzieci mogą ustalić przyczyny katastrofy..........hehehe

 • jonnek

  Oceniono 5 razy 1

  Dla informacji co poniektórych, którzy zastanawiają się nad kompetencjami profesora Bogusława Wolniewicza w kwestii fizyki: jego brat, Lutosław Wolniewicz, także profesor, jest wybitnym fizykiem. Więc podejrzewam, że miał sposobność nie raz dyskutować z bratem na temat fizycznych aspektów katastrofy smoleńskiej.

 • rroarr1979

  Oceniono 3 razy -1

  Ten wywód na yt też jest dość logiczny: "Prof. Wolniewicz: Każda rasa jest nośnikiem innej cywilizacja ale cywilizacja białych jest najwyższa"
  Polecam lewactwu, które jara się tym, jak prof. Wolniewicz zrobił głupka ze Stankiewicz.

 • shago

  Oceniono 1 raz 1

  rzekomy profesor nowaczyk co w Polsce oblał habilitację i uciekł do ameryki. heheheehehehehehehehehehehehhhhhhhhhhhhhhhhheheheheh.
  i ten binienda heheheeheheheheh. i te fakty co są dowodami ,heheheheheeh. Pani nie ma zielonego pojęcia o matematyce, fizyce, Pani mi nie zawraca głowy.
  Qrwa dziadek ma jaja. dla sekty smoleńskiej przepadł. chyba szybko zapłaca rydzykowi z naszych pieniędzy bo ich skompromituje raz dwa.

 • Roman Jung

  Oceniono 4 razy 4

  W chorej telewizji chorzy psychicznie dziennikarze.

 • michalstr3

  Oceniono 2 razy 2

  wsiura z klepiska i tyle...........

 • astratofik

  Oceniono 5 razy 3

  Brawo dla profesora wreszcie ktoś tej durnej babie utarł nosa.

 • ubudubu4

  Oceniono 3 razy 1

  "W raporcie nie ma słowa o tym, że katastrofa mogła być wynikiem celowego działania"
  He he
  Polska prokuratura za rządów PO kontrolerom ze Smoleńska postawiła zarzut "nieumyślnego" doprowadzenia do katastrofy lotniczej i wystąpiła do Rosji o ich wydanie i postawienie przed polskim sądem......
  To tyle w sprawie faktów

 • ffamousffatman

  Oceniono 1 raz -1

  A prezes mię pytał, czy mam chęć być przez niego uszczęśliwiony burdlem?

 • ffamousffatman

  Oceniono 1 raz -1

  Jako b. prawak zgadzam się czasami z teorrią, że Polska nie ma przyjaciół, ma deale. Jako realpolitykier zawsze, jak rano wstaję, zadaję sobie pytanie, czy są jakie znaczne siły w Rosji, z którymi można zawrzeć interesujący deal i czy siły te będą go przestrzegać. Moim zdaniem brakuje jeszcze obniżki ceny ropy o 15 USD za baryłkę do dealootwartości sił głównych rosyjskich i do tego czasu traktować będę Rosję jak grad, upał, powódź... U Wolniewicza zaś prorosyjskość to nie ratio, czego mógłbym spodziewać się po filozofie, a endecki sprezdpierszowojenny dogmat wiary.

 • eltoronegro

  Oceniono 2 razy 0

  Biedny dziadzia, durna baba, kiepska tv..

 • ffamousffatman

  0

  No i pytanie, czy profesor broni prawdy, czy, jak to prawak (PiS jest nietypowy w tej materii), russkliej propagandy.

 • ffamousffatman

  Oceniono 1 raz 1

  Co mnie obchodzi zdanie ateisty o narodowym państwie katolickim? I socjopaty o inżynierii.

  "Dostatecznie multietniczni" - Nigdy mi profesoru nie odowodnisz, że nie istnieję

  "Targowica, " - The same to You!

  "Będziemy walczyć z NATO?" - Już walczymy!

  Caryca Angela? Dupę nam politycznie uratowała za pierwszego PiS-u.

  ...

  TO JEST WYWIAD Z TYM PROFESOREM, CZY ONA PROWADZI WYWIAD SAMA Z SOBĄ?

 • zelenyles

  Oceniono 1 raz 1

  Kraśko i Lis przy tej babie byli ANIOŁAMI hehehe

 • wk-19

  Oceniono 2 razy 2

  Ta Stankiewicz to kompletna idiotka, Skąd się takie biorą. Ach po szkole grzybka rydzyka.

 • okeywoj

  Oceniono 2 razy 2

  Głupota Pani redaktor nie ma granic-jest piramidalna-kosmiczna itd. Niestety leczenie tylko na żądanie pacjenta.

 • Gabriel Potoczny

  Oceniono 3 razy 3

  Pan Prof. Wolniewicz to nie moja melodia, ale podoba mi się taka postawa. Pani dziennikarce słusznie " utarł nosa ".

 • abdank2736

  Oceniono 2 razy 2

  Ciekawa rozmowa pary idiotów.

 • Oceniono 7 razy -7

  Sądzę że gdyby to była wina tylko pilotów i gdyby w tą "katastrofę"nie były zamieszane służby specjalne kilku państw ,to śledztwo już dawno oficjalnie by zakończono ,a wrak byłby już w Polsce.NATO jakoś dziwnie nabrało wody w usta ,najlepszy wywiad świata izraela ani me ani be ani kukuryku ,zdjęć satelitarnych dziwnie brak .Wniosek nasuwa się sam ,ZAMACH jak z gen. Sikorskim .

 • tomaszw20

  Oceniono 3 razy 1

  wiele lat temu na spotkaniu z Danikenem Wolniewicz po prostu powiedział, bez owijania w bawełnę, że jego koncepcje to bzdury - widzę, że Pan Profesor w najważniejszych sprawach się nie zmienia - pozdrawiam!

 • peter.sow

  Oceniono 4 razy 4

  Profesor do czasu mówił wszystko jak trzeba. W końcu to TV Republika. Była mowa i o nowej targowicy i trójprzymierzu które sprzysięgło wszystkie swe złe moce przeciwko Polsce itd. aż do czasu rozmowy o "zabiciu Prezydenta". No zbiesił się, i nie poparł bardzo rozsądnych skądinąd teorii pani redaktor. Tak swoją drogą to przewiduję błyskotliwą karierę prowadzącej program, bo z takimi poglądami z pewnością znajdzie miejsce w nowej reżimowej TVP.

 • blski

  Oceniono 2 razy -2

  Nie wiem jaki byl scenariusz tego wywiadu, ale proces jest z gory przygotowany i szczegolowe pytania nie sa z gory podane, ale temat uzgodniony. W tym przypadku Stankiewicz chciala koniecznie wcisnac cos o katastrofie Smolenskiej mimo, ze nie bylo tego w programie i wydaje sie zaskoczylo Pana Profesora Wolniewicza, dlatego tez poczatkowo staral sie uniknac kontrowersji mowiac "znam pani pozycje i sie z nia nie zgadzam, wobec czego nie ma sensu o tym rozmawiac" po czym kontynuowal temat poprzedni. Stankiewicz natomiast starala sie wywolac klotnie. Nalezy zwrocic uwage na to, ze taki byl jej plan - zanim zaczela mowic o katastrofie smolenskiej spojzala na przygotowany scenariusz tej rozmowy.
  Nalezy zastanowic sie co bylo tego powodem. Moim zdaniem w naszej kulturze medialnej udany wywiad czy rozmowa jest nieudana jezeli nie przerodzi sie w klotnie, to przyciaga widzow i w konsekwencji pochwaly i pieniadze. To tez bylo glownym powodem dla ktorego, juz wiele lat temu, pozbylem sie odbiornika TV. Dla tego tez mam nadzieje, ze obecne zmiany w mediach oplacanych przez spoleczenstwo przyniosa poprawe. Nie bylem zwolennikiem PiSu, nigdy na nich nie glosowalem, ale laises faire PO niczego dobrego nam nie przynioslo.

 • eend

  Oceniono 4 razy 2

  Ależ się nawiedzona idiotka podłożyła, to jest dziennikarka ? nie zatrudniłbym jej na umowę śmieciową nawet w charakterze sprzątaczki. Wstydziłbym się otoczenia...

 • blski

  Oceniono 3 razy -1

  Mam nadzieje, ze skloni to czytajacych do zapoznaniem sie z wypowiedziami Pana Profesora Wolniewicza na wiele innych tematow.
  Jest ich na internecie dostatecznie duzo zarowno tekst jaki na youtube zeby kazdy znalazl jego wypowiedz na dowolny temat.
  Zycze sobie samemu zeby Pan Profesor cieszyl sie dobrym zdrowiem i pouczal nas przez wiele wiele lat.
  Zaznacze, ze jestem ateista, jak tez socjalista w zwiazku z czym moj poglad na problemy czesto rozni sie diametralnie od Pana Profesora, mimo to z przyjemnoscia czytam i slucham jego wypowiedzi.

 • wikal

  Oceniono 8 razy 4

  Nie do wiary! Dziennikarka kopnięta kompletnie! Zamiast rozmowy stek bzdur, wygłaszanie mantr smoleńskich. Czy to w ogóle jest dziennikarka? Prof. Wolniewicza i jego poglądów nie znoszę, ale w tym przypadku miał rację. Przyszedł na wywiad a nie na kłótnię o Smoleńsku.

 • ola-blue

  Oceniono 6 razy 4

  Jak widać i słychać, Stankiewicz nadgorliwie chciała się przypodobać pislamistom.

 • Andrzej Ekielski

  Oceniono 6 razy -4

  Komisja, którą powoła min. Macierewicz dojdzie do prawdy oczywistej i wtedy profesorowi Wolniewiczowi będzie łyso. Przecież Pan Bóg nie podjąłby decyzji "co dalej robić" w zastępstwie prezydenta i nie roztrzaskał by samolotu. Władimir z Donaldem wszystko uknuli. Z powieszeniem jednego z nich nie będzie problemu, drugiego powiesimy z pomocą naszych wielkich sojuszników.

 • hana.barbara

  Oceniono 1 raz 1

  Czy ten wspaniały profesor chce wyprowadzić Polskę z Unii? Polska podpisując akcesję do UE zgodziła się na pewną utratę niezależności w niektórych dziedzinach. W zamian dostaliśmy z kolei przywileje w innych. Jak on tak bredzi o niezależności Polski, to wyjdźmy z UE, zobaczymy wtedy naszą mocarstwowość - cła, wizy itp. itd.

 • kochambolka

  Oceniono 8 razy -6

  Strach profesora, a wręcz agresja mogłaby świadczyć o jego strachu...koniecznie chciał zamknąć temat zamachu-jakby się bał...
  Zbyt wielu zginęło z rąk grasującego samobójcy...a profesor chce dożyc spokojnie naturalnej śmierci...
  Nie przesądzam, czy to była katastrofa zamierzona...czy nie...tym powinni zająć się specjaliści poza wszelkimi podejrzeniami politycznymi!!!, ale ilość przymusowych samobójców...daje do myślenia!!!
  ++++++++++++++++++++++++
  Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy w samobójczą śmierć PETELICKIEGO czy LEPPERA!!!

 • Oceniono 5 razy 5

  Cóż ja widzę, teraz to masa komentarzy o tym jaki Wolniewicz to wspaniały intelektualista, a gdy wspiera Korwin-Mikkego, to te same osoby piszą, że Wolniewicz jest idiotą. Zdecydujcie się.

 • andrzej2310

  Oceniono 9 razy 9

  Po sygnale PULL UP piloci nie reagowali, dopiero po kilku sygnałach PULL UP próbowali oderwać od ziemi maszynę, ale było już za późno. Zabiła ich uległość w stosunku do władzy PIS.

 • tom-mat55

  Oceniono 9 razy 5

  Rozbrajająca głupota i niebezpieczny fanatyzm. Weź się kobieto do nauki, na to nigdy nie jest za późno

 • hen-live

  Oceniono 7 razy 7

  Jaka prawicowa.Nie obrażajcie prawdziwych ludzi prawicy.Czy każdy czy każda co ma coś z głową od razu musi być zaliczana do prawicy?

 • baaag

  Oceniono 13 razy 7

  "Smakowicie" wykazał że Stankiewicz jest paranoicznym głąbem nie rozumiejącym podstawowych rzeczy z tej całej katastrofy. Powtarza tylko bezmyślnie o jakimś zgnieceniu i rozerwaniu, debilka.

 • oloros11

  Oceniono 7 razy 3

  starcie dwoch katolickich ....nic wiecej
  to jest tak jak religia leb urywa i czy to robotnik czy profesor nie ma znaczenia
  dawno juz w filiozowfii ustalono - ze swiat nalezy oceniac taklim jakim jest a nie takim jakim powinien b=yc /wg ich katolickiego mniemania/

 • j.urbanski

  Oceniono 7 razy 5

  Szkoda, że nie doszło na wizji do tego egzaminu mat-fiz-chem.
  Swoją drogą, ciekawe że ONA sugerowała, że miałaby jakieś szanse. Hucpiara na każdym polu - brak słów.

 • stachkaz47

  Oceniono 8 razy 2

  Pan PROFESOR przywraca mi wiarę w ludzi.
  Co to bydło typu Stankiewicz ,Jaki ,Piotrowski, Brudziński, Macierewicz uczyniło z POLSKI.
  Jakie CHAMSTWO-zaprosić Profesora i samemu głosić core teorie.
  Ta baba do magla się nadaje.

 • cena1309

  Oceniono 2 razy 0

  Proszę zaloguj się!

 • 20portal

  Oceniono 9 razy 5

  Komisja fachowców, jak zwykle w Polsce, myli się. Tylko p. Stankiewicz sie nie myli: to Putin na spółke z Tuskiem zamordowali prezydenta RP.
  Wolniewicz stwierdzil publicznie kto jest chory.

 • drdrejfus

  Oceniono 5 razy 3

  To jedyna nadzieja, że oni zaraz w tym rydzolsko-PISowskim bagnie się pożrą i PIS straci większość. TRZYMAM KCIUKI!

 • astrolog-2

  Oceniono 13 razy -9

  Żydóweczka NowoczesnejPO - Kamila Gasiuk - Pichowicz jest bardziej napastliwa od Ewy Stankiewicz i jest mistrzynią w judzeniu

 • almagus

  Oceniono 6 razy 4

  =Wyspa Wielkanocna Europy i kapłanów na kopy!

  Za chudzi w uszach, „uchach”.
  Długousi konfesjonałów.
  Tych co na podsłuchach.
  W katakumbach kanałów.

  Jak Wyspa Wielkanocna.
  Taki kraj fałszywy.
  Wiara nazbyt mocna.
  Prawy i Sprawiedliwy.

  Jak Wyspa Wielkanocna.
  O ponad dwa tysiące.
  W oddaleniu samotna.
  Owce jałowej łące.

  Jak na Wyspie Wielkanocnej.
  Ofiary i zjedzą ciało.
  Z krwią winnicy owocnej.
  Aby się dokonało.

  Jak Wyspa Wielkanocna.
  Ani ani przemysłu.
  Bo w przemyśle niemocna.
  Bożemu brak pomysłu.

  Jak z Wyspy Wielkanocnej.
  Ludność brana na obce.
  W posłudze dzienno-nocnej.
  Banicji klątw manowce.

  Wyspy Wielkanocnej moai.
  Pomniki zobaczcie nas.
  Chrystusa króla zgrai.
  Z nieudacznikiem wraz.

  Jak rongorongo nie odczytane.
  Nic oprócz biblii lekturą.
  Wieszczenie zakazane.
  I podziały naturą.

  2016-01-31 almagus
  www.facebook.com/almagus.almaguski

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX