"Fakt" twierdzi, że wie, z czego śmiał się Kaczyński w Sejmie. Ale są i teorie z przymrużeniem oka...

Internet obiegło nagranie z prezesem Kaczyńskim, który siedząc w Sejmowej ławie śmieje się do rozpuku patrząc w tablet. "Fakt" pisze, że wie, co rozbawiło lidera PiS. Tymczasem w sieci pojawiło się sporo humorystycznych przeróbek nagrania...

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W piątek zakończyło się trzydniowe posiedzenie Sejmu. Przyjęto kilka ustaw - m.in. o podatku bankowym czy nowelizację tzw. ustawy policyjnej. Posłowie ciężko pracują, ale są też chwile luźniejsze. Kamery ''złapały'' prezesa Jarosława Kaczyńskiego na przeglądaniu czegoś w internecie. Musiało być to bardzo zabawne, bo prezes zaśmiewał się do rozpuku, a tablet pokazał później partyjnej koleżance, Elżbiecie Witek, która również była wyraźnie rozbawiona tym, co zobaczyła.Nagranie jest zabawne samo w sobie, bo radość prezesa szybko udziela się oglądającemu, niemniej bardzo ciekawe byłoby dowiedzieć się, z czego do rozpuku śmiał się tak stateczny i doświadczony polityk jakim jest Kaczyński.

" Fakt" twierdzi, że rozwikłał tę zagadkę. "Jak dowiedzieliśmy się od polityka z kierownictwa PiS, prezes śmiał się z... XVII-wiecznego listu Kozaków zaporoskich do sułtana Mehmeda IV!" - pisze tabloid.

Chodzi o prześmiewcze pismo, które rzekomo (autentyczność dokumentu jest wątpliwa) mieli wysłać w XVII wieku dzielni Kozacy sułtanowi w odpowiedzi na jego ultimatum. "Jaki z ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić" - to fragment tego listu, który wedle "Faktu" miał rozbawić Kaczyńskiego.

Sieć się śmieje

Oczywiście internauci nie byliby sobą, gdyby przy okazji tak zabawnego nagrania nie stworzyli swoich własnych, żartobliwych przeróbek. Prezentujemy kilka z nich.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (209)
"Fakt" twierdzi, że wie, z czego śmiał się Kaczyński w Sejmie. Ale są i teorie z przymrużeniem oka...
Zaloguj się
 • putamadera

  0

  Wiadomo już z czego premier Kaczyński się śmiał ://t.co/wUIicu85KN
  Tiaa, całował zdjęcie Brzozy cały w skowronkach.

 • weralange

  0

  A kogo to interesuje? Zawsze wygląda, jakby wydalał i na to nie ma już rady.

 • tupolew71

  Oceniono 3 razy -1

  Parę miesięcy temu Pani Kopacz wołała z mównicy sejmowej do Jarosława Kaczyńskiego: " Niech Pan zacznie ludzi lubić! Niech Pan się czasami uśmiecha!" Teraz Jarek się śmieje, a komentującym tu peowcom to się i tak nie podoba.

 • michr

  Oceniono 2 razy 2

  Przyjdzie czas, że nie będzie mu do śmiechu

 • michal.sajko

  Oceniono 1 raz 1

  To była taka scenka kabaretowa do śmiechu. A teraz kto się zacznie śmiać ten dostanie w ryj! Jasiu, wężykiem!

 • razb1947

  Oceniono 2 razy 2

  Kaczyński tak mocno się śmieje tylko z Tuska.

 • zlysort5

  Oceniono 4 razy 4

  Czy to ważne z czego się śmieje? Prawdopodobnie z wyborców PISu, że dali się zrobić w trąbę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX