Hanna Lis żegna się z Panoramą. "Trzymajcie się ciepło"

1. Hanna Lis spotkała się z nowym szefem "Panoramy"
2. Dziennikarka poinformowała później, że odchodzi z programu
3. Lis pożegnała się na Twitterze

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Dziennikarka nie będzie już prowadzić "Panoramy". Jak podał serwis Wirtualnemedia.pl, Lis została zwolniona i odchodzi z programu.- Dziękuje moim przyjaciołom z "Panoramy". Jestem dumna, że mogłam być częścią tego zespołu. To były fantastyczne 4 lata. Trzymajcie się ciepło - napisała Lis.

Hanna Lis prowadziła "Panoramę" od 2012 roku.

Dalsze zmiany w mediach publicznych

Zwolnienie Hanny Lis to kolejny etap zmian w kadrach mediów publicznych. Piotr Lichota, były dyrektor TVP Szczecin, został we wtorek nowym szefem "Panoramy" TVP2. Zastąpił na tym stanowisku odwołanego Jacka Skorusa.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (207)
Hanna Lis żegna się z Panoramą. "Trzymajcie się ciepło"
Zaloguj się
 • citroen-c4

  0

  Pani Hanno głowa do góry.Ogromna większość Polaków doświadczyła tego typu obstrukcji,Oczywiście przyzwyczaić się do tego nie można .Zanim mię zwolnili (grupowe)w 1992 ze smutkiem patrzyłem i żegnałem się z kolegami i koleżankami we wciąż jednej pracy ,OD 1978 w moim przedsiębiorstwie było do 90 roku 5 redukcji i weryfikacji kadr w końcu w wyniku prywatyzacji weryfikatorzy też musieli odejść a menedżer pierwszy ,pociął się i zmarł gdzieś na działkach a menedżer drugi dwa lata póżniej na zawał potem wojewoda sprzedał firmę i to dość dużą taką która dla miasta fundowała budując (1963-65r)cały zespół szkół ZAWODOWYCH z warsztatami i torem kartingowym nawet z własną produkcją rynkową.ALE CÓŻ musieliśmy chyba prześć tę terapię szoku (MILTON FRIEDMAN-noblista)świetnie zrecenzowana przez Naomi Klein "doktryna szoku"

 • polololo.ltd

  0

  Krzyż na drogę!

 • razb1947

  Oceniono 70 razy -8

  Bardzo dobrze że tej baby nie będę oglądać.

 • berek-oberek

  Oceniono 9 razy -3

  Wpisy niedocenionych intelektualistów, oczekujących by "nowa zmiana" ich przytuliła..................mniemam, zaleją nas wkrótce.

 • saves

  Oceniono 79 razy -19

  Że słi Lis.

 • car cezar

  Oceniono 6 razy -4

  pisuary szaleją choć nie życzę nikomu utraty pracy to nic nie trwa wiecznie czerwoni trzymali się mocno wiele lat no i .......

 • unamatita

  Oceniono 80 razy -16

  "Hanna Lis żegna się z Panoramą." - czy KOD urządzi pikietę pod gmachem Telewizji? Czy czeka z pikietą, aż Tomuś pójdzie na zieloną trawkę?

 • ferryk

  Oceniono 11 razy -1

  chyba będzie musiała iść do pośredniaka , może mają tam jakąś robotę.
  Była i nie ma , bez urazy ale płakać chyba nikt poza mężem nie będzie.
  Zawsze mąż może zatrudnić ja w Newsweek?

 • andres1167

  Oceniono 13 razy 3

  Taraz za zrabowane pieniadze bedzie zwiedzac swiat z mezem pedofilem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX