Mann w Trójce żegna Magdę Jethon. I nagle: "Dziękujemy. Miejmy nadzieję, do usłyszenia" - to nie wszystko

1. Magdalena Jethon zrezygnowała z funkcji dyrektora "Trójki" 2. Dziś w porannej audycji pięknie podziękował jej Wojciech Mann.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W piątek nowym prezesem Polskiego Radia została Barbara Stanisławczyk. Członkami zarządu zostali Jerzy Kłosiński i Marcin Palade (szerzej o Palade <<< CZYTAJ TUTAJ. Nowy zarząd podjął decyzje o zmianach kadrowych w Polskim Radiu. Kamil Dąbrowa nie jest już dyrektorem radiowej Jedynki, a Magdalena Jethon zrezygnowała z funkcji dyrektora "Trójki". Dziś w porannej audycji pięknie podziękował jej Wojciech Mann.

"Wczoraj w internecie wyświetliło mi się, że Magda Jethon nie jest już szefową "Trójki". Ja chciałbym jej podziękować za te lata, kiedy kierowała "Trójką", bo uważam, że to był - i jest - dobry okres dla "Trójki" i dla naszych audycji - powiedział jeden z prowadzących "Piosenki bez granic". - Może nas już słucha. Jeśli tak, to: Magda, nie zapominamy o Tobie w sekundzie, kiedy Cię przegoniono - dodał Wojciech Mann. - Dziękujemy i - miejmy nadzieję, że do usłyszenia".Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: